Niki Jedlicka: „Všetko menej ako $100,000 bolo pre mňa ako play money“

Diskusia k herni Full Tilt Poker

Niki Jedlicka: „Všetko menej ako $100,000 bolo pre mňa ako play money“

Odoslaťod admin 09 Apr 2014 08:00

Diskusia k článku: Niki Jedlicka: „Všetko menej ako $100,000 bolo pre mňa ako play money“

Niki "KaiBuxxe/RealAndyBeal" Jedlicka je žijúcou legendou nemecky hovoriacej pokrovej scény, keď zarobil v roku 2007 $3.5 milióna za 5 mesiacov na online high stakes Full Tilt Pokru. Jedlicka síce prehral pod svojim vlastným screen name $4.5 milióna, ale v posledných dňoch opäť zavítal na nosebleeds a plaví sa na vlnách $750k upswingu.


Okolo jeho mena sa šírili povesti o obrovských PLO cash games, dlhých výletoch a nekonvenčnom životnom štýle. Jeho prvé veľké úspechy na online high stakes zostali však zahalené rúškom tajomstva. Jedlicka sa nedávno rozrozprával počas Eureka High Roller eventu, keď poskytol rozhovor pre pokerlistings.com.

Niki nebol si na EPT už roky. Čo ťa viedlo k tomu, aby si navštívil Hofburg Palace?

„Pôvodne som chcel spoznať túto lokalitu. Neskôr som uvidel veľa známych tvárí na Eureka Main Evente, z čoho som dostal chuť do hrania. Registroval som sa teda na High Roller...“

Skončil si na druhom mieste za Eugene Katchalovom, ktorý patrí medzi najlepších live hráčov sveta. Myslíš si, že ti chýbali nejaké skúsenosti, aby si s ním udržal krok?

„Vždy dávam veľa na svoj inštinkt. A tiež, pri všetkej úcte, nepovažujem ho za lepšieho live hráča ako som ja.“

Stal si sa milionárom, keď si mal 20 rokov a nikdy si nezbankrotoval. Si stále motivovaný hrať?

„Nikdy som...

Celý článok => Niki Jedlicka: „Všetko menej ako $100,000 bolo pre mňa ako play money“
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Niki Jedlicka: „Všetko menej ako $100,000 bolo pre mňa ako p

Odoslaťod zavinac 09 Apr 2014 22:09

Uplne zbytocny rozhovor
zavinac
 
Príspevky: 71
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Niki Jedlicka: „Všetko menej ako $100,000 bolo pre mňa ako p

Odoslaťod ostrek123 09 Apr 2014 22:41

No nieco tak namyslene sa len tak nevidi, aby sa sam zo seba neposral. Proste co veta to perla.
ostrek123
 
Príspevky: 1
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Full Tilt Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!