Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hráčov

Diskusia k herni Ladbrokes poker

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 22 Apr 2014 18:36

Bohužiaľ sa nám nepodarilo vybaviť prevedenie existujúcich účtov pod PokerPortal, podľa pravidiel Ladbrokes to možné nie je, takže tí, ktorým to minule nešlo si budú musieť založiť nové účty, čo je na Ladbrokes povolené (pozor, v iných herniach to tak byť nemusí a väčšinou ani nie je, preto si inde viac účtov radšej nezakladajte).

Treba však vložiť nejako inak ako ste vložili predtým, lebo jedna platobná metóda môže byť evidovaná iba k jednému účtu. Teda treba použiť inú kartu, alebo napr. paysafecard, alebo Skrill alebo Neteller (ak ste ich nepoužili pri prvom účte).

Ak ste vkladali kartou a máte len jednu, môžete ňou najprv vložiť napr. na Skrill a z neho potom na Ladbrokes. Ak by to niekto potreboval, viac info o Skrille nájdete tu: http://www.pokerportal.info/info/8/moneyb ... ry-z-herni

Samozrejme pri registrácii na Ladbrokes treba ísť cez odkaz na PokerPortali, napr. tu v recenzii Ladbrokes:
http://www.pokerportal.info/poker-herna/2 ... okespoker/

Je nutné, aby sa správne zapísali cookies, podľa ktorých herňa priradí registráciu pod PokerPortal, takže ak máte v prehliadači cookies zakázané, povoľte ich. Prípadne ak používate nejaký adblocker alebo podobné doplnky prehliadača, na chvíľu ich vypnite, problém by možno mohli spôsobovať aj tie.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 22 Apr 2014 18:59

Zajtrajší turnaj je v lobby nastavený miesto 20:00 na 21:00, budeme sa snažiť s Ladbrokes dohodnúť nastavenie na 20:00 ako by mal byť, ale pre istotu teda treba počítať aj s týmto časom začiatku, ak by sa to nestihlo.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod JOSIE888 23 Apr 2014 11:40

Uz to funguje, dnes mi to uz dovolilo sa zaregistrovat do PP200€ turnaja. Asi si to dali v LB do poriadku :good:
JOSIE888
 
Príspevky: 7
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod vlade 23 Apr 2014 16:28

JOSIE888 napísal:Uz to funguje, dnes mi to uz dovolilo sa zaregistrovat do PP200€ turnaja. Asi si to dali v LB do poriadku :good:


Tak to je teda zazrak, riesil som to s manazerom 2 tyzdne hadam (pocitam aj dovolenky kedy sa neozval) a najskor potvrdil ze nie si priradeny pod pokerportal hracov, potom som riesil ci by ta mohol prehodit k nasim hracom aby si mohol ist na turnaj, na to povedal ze sa to neda, pride den turnaja a ide to :D (to iste som riesil aj s mirolc-ovym kontom, takze mozno to pojde aj jemu :) )

Kazdopadne som rad ze to ide, aj ked neviem akym zazrakom :good:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod mirolc 23 Apr 2014 18:03

ide :good: :poklona: :gl: :pokerface: teraz ešte nech nas je 10

Za tento príspevok od mirolc poďakovali :
vlade
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod JOSIE888 23 Apr 2014 19:24

vlade napísal:
JOSIE888 napísal:Uz to funguje, dnes mi to uz dovolilo sa zaregistrovat do PP200€ turnaja. Asi si to dali v LB do poriadku :good:


Tak to je teda zazrak, riesil som to s manazerom 2 tyzdne hadam (pocitam aj dovolenky kedy sa neozval) a najskor potvrdil ze nie si priradeny pod pokerportal hracov, potom som riesil ci by ta mohol prehodit k nasim hracom aby si mohol ist na turnaj, na to povedal ze sa to neda, pride den turnaja a ide to :D (to iste som riesil aj s mirolc-ovym kontom, takze mozno to pojde aj jemu :) )

Kazdopadne som rad ze to ide, aj ked neviem akym zazrakom :good:


Fakt neviem ani ja ako sa im to podarilo ale tesim sa, ze to uz ide. :Yahoo!: A dakujem este raz za pomoc pri vyrieseni tejto situacie s LB supportom. :good:
JOSIE888
 
Príspevky: 7
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 23 Apr 2014 23:05

Som si to dnes odpálil, snáď nabudúce už budem hrať zodpovednejšie, hlavne tá odpálená časť stacku pri tom bluffe na nízkom postupkovom boarde ma stála priveľa žetónov :oops: Nabudúce snáď dopadnem lepšie a nebudem toľko pokúšať :angel:
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod emo7 05 Jún 2014 18:40

Zdravim. Planuju sa nejake turnaje na Ladbrokes na jun?
emo7
 
Príspevky: 95
Založený: Okt 2012
Poďakoval/li: 2 krát/11 krát
Karma: 0

Re: Aprílové turnaje na Ladbrokes o €400 len pre PokerPortal hrá

Odoslaťod Stanley VII 05 Jún 2014 21:48

Zatiaľ bohužiaľ v pláne nie sú, ak by sa situácia zmenila, určite o tom budeme informovať..
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na Ladbrokes Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!