Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Vivi 31 Mar 2014 09:52

Áno, v pohode, 2.
Vivi
 
Príspevky: 30
Založený: Feb 2013
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Cepel 31 Mar 2014 13:33

Wizdo, prekročil si magickú hranicu 1000 príspevkov v blogu, gratulujem :)
Cepel
 
Príspevky: 88
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 0 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 01 Apr 2014 12:35

Cepel napísal:Wizdo, prekročil si magickú hranicu 1000 príspevkov v blogu, gratulujem :)


ďakujem za gratuláciu :-)

Vivi napísal:Áno, v pohode, 2.


Pamätám si. :) no ak si nebudeš pamätať môžem sa prihovoriť :)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Vivi 02 Apr 2014 01:10

wizdo napísal:Pamätám si. :) no ak si nebudeš pamätať môžem sa prihovoriť :)

Budem rád. Ja bohužiaľ nemám pamäť na ľudí. A najmä takéto situácie, že si mám spomenúť na niekoho, koho som síce videl, ale nemal som ho priradeného k žiadnemu menu :) Ako si si iste všimol, veľa zábavy so mnou asi nie je, ale kto vie, možno nájdeme spoločnú reč :) Ja chodievam iba v piatok a v sobotu, tak sa snáď niekedy zase uvidíme. Z blogu mám dojem, že doteraz si tieto dni nechodieval moc často.
Vivi
 
Príspevky: 30
Založený: Feb 2013
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 04 Máj 2014 16:15

Ahoj,
tak po dlhšej dobe sa opäť hlásim s reportom. Včera bol čas aj chuť, tak som zbehol pozrieť čo sa zmenilo v CCC. 28eur turnaj s 3k GTD, nie je zlé. Už som počul o zmene blindlevelov a trošku zrýchlenie turnaja, ale kým som hral nemal som pocit žeby bol AVG stack pod 20BB, čo sa mi zdá aj tak dosť pri 1dňových turnajoch a hlavne sa nebude turnaj končiť o 6tej ráno :wall:

No takže prichádzam na stôl po breaku, na BB400 a50, pozerám zo stacku trošku pokradli, takže mám okolo 14k. Na stole ma hneď privíta talianova krajšia polovička, že kde mám notes, čo si hneď preverím že ho mám a hovorím, že vytiahnem až keď bude čo zapisovať :-)

No stôl celkom fajn, miestny semireg, Aďo, Nit(meno ani bohovi nedám) za ním Roman so stackom, druhý Nit, agro pán, JA, talianova polovička a pán čo prišiel z cashu...som celkom spokojný, horšie by bolo sedieť niekde medzi aďom a romanom, alebo romanom a agro pánom...

V úvode nič, potom ale trafím A :diamond: 9 :heart: v limp pote Top 2 a idem X a všetci tiež, turn 3 :diamond: otvára FD, ale idem X, Roman nesklamal a 1500 ja call, RIVER blank a roman 3500 ja snapnem. Zábava začala keď ma pobiedzal nech ukážem prvý, mu hovorím že nech sa s tým blufom pochváli tak nakoniec nerád ukáže Q :heart: 7 :spade: a ja si pohodlne ukážem svoje že nielen A ale aj poistka a beriem si nejaký potík.

Romanovi vrátim čosi keď otvorí 3x ja call na BB s J :diamond: T :diamond: a FLOP A :heart: Q :spade: 6 :spade: X obaja, turn 5 :spade: (blank som chcel betnut ale idem X/F) betne a otočí J :spade: J :heart: a viem že barel by zaplatil a river mám problém :crazy: :w4444x: ...

Vypadnem tiež celkom vtipne (keď je zábava tak sa aj vtipne vypadne v cooleri) keď pošlem pri BB1200 14k s A :club: Q :spade: z CO, a pán z cashu na BTN, že nie som silný ale iba callnem, blindy foldnú a otočí T :spade: T :club: a ja sa ho pýtam, že a s čím si silný, otázku obíde a povie, že príde A alebo Q a už nie som silný, to ešte nevie, že ja točiť neviem a blank board ma posiela domov.

Reálne začínam rozmýšľať, že si donesiem niečo na točenie napr. POWERBALL čo mám doma a pri každom breaku výjdem von a roztočím ho, lebo tieto flipy ma dosť zabíjajú...

nevadí zábava bola, pomenej ľudí, ale rýb dosť, celkom easy, ale keď nevytočím, tak sa to ide len ťažko...

GL all
wizdo :wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 18 Máj 2014 18:52

Čauko,
včera vyhral vstupenku kamarát Cepel a tak som sa po dlhšej dobe dostavil do CCC na turnaj 8-)
Hral sa 28eur reentry 3k GTD turnaj, v poslednom čase sú mierne overlaye, tak máme nejakú value už pred turnajom vo vačku.

Prišiel som tesne po začiatku a sadám si na stôl, kde poznám pár hráčov, sedia ale krížom cez stôl, takže nemáme priame súboje, niežeby som ja bol hravý a púšťal sa do regbattles ale tak jeden nikdy nevie.

O prvom stole a aj BI poviem asi len toľko, odblufujem sa do Ax, keď som ho dával na slabšiu range a tušil že na tretí barel mi foldne.
Ruku nato si raisnem Aničku A :heart: K :spade: dostanem 3x call, flop A :spade: Q :diamond: 3 :heart: dám 3/4 potu, 1x call, turn a posielam pot all in, foldne...

Trochu sa pohrám, spravím NIT fold :wall: :wall: , keď si UTG+1 po limpe otvorí, videl som ho hrať AK do all inu preflop ( aj tam rozmyslal) a 77 kde flopol fullhouse a ustál proti FD a overparu...na SB mám A :heart: Q :spade: a iba callujem, :wall: :wall: no a taký pekný to bol potík na squeeze all in :wall: :wall: , flop A :diamond: 9 :spade: 5 :spade: a on betne 4/5 potu a ja sa rozhodnem zahodiť...NIT forever...

Nakoniec si limpnem z SB po 2x limpe T :diamond: 7 :spade: a flop 9 :club: 8 :spade: 3 :diamond: ide ja X, BB bet, BTN 3x raise ja 3x all in BTNR, BB F a BTN call s 9 :diamond: 6 :heart: , nič mi nepríde a idem sa prejsť...

Dám si trochu break, vypadol som niekde 1,5 levelu pred druhým breakom a tak som si chvílu niečo poriešil a rozhodol sa, že uvidím koľko bude nakoniec BI a podľa toho pojdem dalej hrať. Nakoniec entries bolo okolo 90, čiže ako som písal mierny overlay..

Sadám si na stôl s novými hráčmi, prisadne si mladý chalan, pán s vínkom, alenka a starý grék...zostava ako lusk...nový 15k stack a BB1200, push/fold...ale nie vždy
Cooler alert!!!
vínko limp a ja check s Q :heart: J :club: , videl som ho hrať a vedel som že po flope zaplatí oveľa viac
FLOP Q :diamond: 8 :spade: 4 :spade: betnem 1800 on call
TURN J :diamond: ja 3700 on call
RIVER T :diamond: aon tam hodí 500 chip, takže callnem 1200 a otočí Q8, chalan ešte hovorí že mal 84...no tak mám 22k

Hneď nato, mladý otvorí 2500 ja push s 8 :club: 8 :diamond: a grék ako inak call s K :club: T :club:
BOARD J :spade: T :spade: :wall: :bad: 2 :heart: 3 :heart: Q :diamond: a prichádzam o väčšinu stacku, to je tým že som nechal powerball doma a netočil som s ním počas breakov... :wall: :O: :bad: :w4444x:

No pri 7k ma presadia hneď pred kamaráta, a v skratke pushujem a niečo ustojím, aj keď vždy pritom musím prepotiť tričko aj s gaťami...never easy is my life 8-) stôl je fajn, predomnou LIMP/CALL grék, pred ním Bábi, sedeli u nás aj 2 slečny, za mnou kúsok sedel CL (celkom fajn chalan) inak musím uznať že oba stoly som mal dosť v pohode, herne a stackovo ťažké ale ľudsky fajn 8-) v tomto rozmere ma CCC málo sklame, s grékom som kecal väčšinu turnaja akamarát sedel za mnou a kritizoval mi hru :P :crazy:

Long story short -
No a vypadnem na bubline odshortovaný a carddead...ale ešte predtým na druhom stole na bubble, idú 3ja all in, 3ja...CL má AQ, druhý na chipoch QQ a short ma AJ....
BOARD K :club: J :club: 3 :diamond: 7 :diamond: J :heart: :evil: :river:
Ako RIGGED je slabé slovo, lebo toto je naozaj sick smola, mohol vyhrať buď že trafí A aj J, alebo príde KQT (1 Q v balíku) alebo že príde J a J, alebo 4 card flush na A...ako really? muselo? kurva!!!!!!! :O: :bad: :w4444x:

No vypadnem chvílu nato KJ vs QQ BOARD 9 :heart: 4 :spade: 7 :club: Q :spade: J :heart: ...

Nato takže bubble, je to sick tento poker no, vysedím si to a aj tak to nepomôže...
nabudúce to príde...
GL all
wizdo

to CEPEL - kvílič a vyplakávač aj v blogu ale nestačí to, začnem ešte asi aj niekde inde :lol2: :ROFL: :D
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Cepel 27 Máj 2014 17:09

Ty nepotrebujes powerball, ale krizovky si zobrať na turnaj, nech si premýšľanie potrenujes. Veľa turnajov koncis carddead a odchipovany. Vôbec sa nečudujem, ked si zahral AQ tak ako si to zahral lol :fish:
Cepel
 
Príspevky: 88
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 0 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 07 Jún 2014 09:57

Viva la vienna 8-)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 08 Jún 2014 20:48

VIENNA CUP

No bol som si zahrať vienna cup, jediné turnaje čo teraz stíham hrať sú realne tie sobotnajšie, takže keď sa dá idem si sobotu zahrať. Tentokrát som sa ale rozhodol ísť už piatok na Vienna cup day 1B. Priajteľný BI, turbo štruktúra a pekný garant a keď postúpim aspoň si pozriem Viedeň, je to zarohom ale nikdy som tam nebol :oops: :oops:

Popis turnaja bude strohejší, ale podľa mňa výstižný...

BA - priebeh turnaja


začnem dobre, prejde mi pár blufov aby som s A :heart: A :spade: nabúral do flopnutých 2P a no help ma posiela na short. Dostavám reseat - za čo floorovi veľmi pekne ďakujem - naozaj, na novom stole je tona akcie, tak sa s mojím smiešnym 3750 stackom pri BB800 zapájam do hry, keď pošlem all in s Q :club: 9 :club: call od Q :diamond: T :diamond: repush od 2 :diamond: 2 :club: (na 22k) a snapcall od pána s QT, ale 9 na turne všetko rieši a mám 13k.
Potom DU AT vs K4 - 20k
odhoz na 15k a vytočím opäť 3way - AK vs J8 vs 55 a už mám aj stack - 50k cca

Niečo nakradnem a príde podstatná ruka:
BB1200 - grék na UTG+1 R2600, ja Call s 3 :spade: 5 :spade: a ďalšie 4 cally
FLOP 9 :heart: 6 :spade: 4 :diamond: - pán za mnou 10k, call tak callnem aj ja...
TURN 7 :club: ja X, pán X a potom push cez 30k, ja push a pán foldne - ževraj overpair...druhý otočí 76 no help a 120k - 100BB 8-) :Yahoo!: :P

Reseat - medzitým už vypadne kamoš a sadne si za mňa, bavím sa s ním, sranda je aj na stole - ale potom som začal úradovať :evil: :river: a sranda skončila :vlade:

V podstate som trafil všetko, nato čo som sa večne sťažoval že tým luckerom prišlo došlo mne a keď neprišlo ublufoval som to, image na pána a sekal som ich dole jak smrtka s dobre nabrúsenou kosou :river: :river:

Predstava je takéto - na turne mám 2P vs str8 - river mne full (vyradím 2 hráčov - bol tam aj short)
agro CL ( keď som prišiel mal cez 150k určite aj viac) trafil som doňho všetko, mal set do môjho flushu, trips do môjho flushu pár krát som mal valuetown s dobrou handou...nakoneic opäť 3way all in - chalan all in UTG naslepo, za ním short posiela, ja overcall s KTo - T :spade: T :heart: 7 :spade: x K :club: 8-) 8-) proste no chance...

Kamarát za mnou mi stále hovorí - "Pamätaj na Ikara", ako v duchu som tancoval od radosti, ale snažil som sa to na sebe nedať vidieť.

Fáza turnaja - last 11 a ja mám polovicu chipov - 525k...blindy 2k/4k a väčšina stackov má od 25k do 150k a ten s 150k sedel predomnou, inak som ľutoval hráčov pri mojom stole, bolo nás menej, a mňa všetko trafilo a jediný veľký stack sedel predomnou - ako sen...štandardne som v tejto situácii opačne, že som short na stole s menej hráčmi a agro CL...

No nech nezdržujem - postupujem s 600k chipmi 8-) :Yahoo!: :P :poklona: :D :good:

WIEN - priebeh turnaja

Prvý coinflip prehrám pri odchode zo stanice, išli sme s kamošom presne opačne - takže 2hodinový skorší príchod vlakom bol nakoniec super, lebo sme namiesto 20 minút cesty, išli 1,5 hodiny :wall: :wall:

Sadám na stôl, za mnou slovák, predomnou slovák, som CL stolu. BB10k - a ideme nato.
začne sa opatrne ale izolujem limpera ( MP) ja na BTN 3x on call, flop cbet a beriem si prvé chipy
Potom nechám iniciatívu mladému chalanovi a bluffcatchujem ho a dostávam sa na 750k.

Ale potom príde celkom vtipná hra, na CO nájdem 5 :club: 6 :diamond: open na 27k ( BB12k) SB call a BB hodí do potu priveľa chipov ( počul 37k - dealer hlási že je raise a výška je 42k - hádať sa mi nechce, lebo už je v hlave plán na 4B) dávam 117k , načo sa pán s missclickom usmeje a posiela, foldujem...

Trochu sa odhodím, carddead - megacoolery na stole - all in AA vs KK vs AK...Stôl je nity, ale stále niekto niečo má, takže sa sústredím na svoju hru a hrám čo sa dá...

UTG limp a 4x call (BB24k) ja na BB - čokoľvek hratelne posielam - 88 nie je o čom a ukazujem...chvilu nato vyhrám all in s AK vs short s QJ a som na cca 550k.

Kritická ruka turnaja - ja na CO, open 65k (BB30k) s A :heart: 6 :club: za mnou Slovák push 205k, blindy fold a ja si spočítam že pot je 350k cca a callujem 140k - callnem - otočí A :diamond: 9 :spade:
FLOP Q :club: 7 :club: 3 :club:
TURN A :spade:
RIVER 8 :diamond: - megatehla...padám na cca 320k a dvíhajú sa blindy na 20k/40k

Nový stôl a posielam A4o callujem agro BTN s 77 a no help a končím 33ty

Turnaj bol super, moje EGO dostane ale najskôr sakra sprchu najbližší turnaj,ale to nevadí, aspoň bude sranda, keď nie u mňa tak na stole určite...

Oba turnaje boli fajn, na BA som mal na stole zábavu, a potom som sa bavil ja, vo Viedni som mal stôl kde sa poznali a boli komunikatívny - radosť z hry, radosť z výhry + výlet

GL all
wizdo
:wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Cepel 09 Jún 2014 14:51

Tak Ti teda gratulujem k dalsiemu ITM, snad ich casom pribudne viac :gl:
Cepel
 
Príspevky: 88
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 0 krát/12 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!