lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod sudden 28 Mar 2014 16:13

nguyendong napísal:Mohli by ste mi prosím vás doporučiť dobré free video rozoberajúce postflop hru v 3betovaných potoch, keď som ip alebo oop? Niečo som prečítal o defendovaní opening range, ale potreboval by som to vidieť na vlastné oči v nejakom praktickom videu. Dík


Dobrych videi je vseobecne malo, free nie su skoro ziadne. Najst nieco takto specificky zamerane je este tazsie pretoze vacsina videi su live plays, leakfindery alebo random rozoberane spoty z nejakeho limitu a budes toho musiet prejst pravdepodobne viac aby si nasiel nieco co sa tyka konkretne tejto temy.

nguyendong napísal:Može mi niekto prosím vás vysvetliť, prečo tln raz spomenul, že dvoj streetový calldown je zlozvyk z nižších stakes a v podstate celý koncept defendovania je často založený na troj streetovom calldowne? Priznám sa, že som už videl kopec pokrových vydeí hlavne starších a nikde som nevidel ani prd o defendovaní. Vždy chlapec callnul maximálne flop a na turn zahodil, pokiaľ nechcel bluffcatchovať river bet. Raz som videl aj nejaký online majstrovstvá v hu asi z 2010 roku na P****Stars a tam tiež chlapíci callovali maximálne jednu street. Raz mi to nejde do hlavy. Aký je potom v tom rozdieľ? Dík


V teorii potrebujes na kazdej streete defendovat urcite percento svojej range aby si nebol exploitovatelny betom (urcuje sa to na zaklade toho kolko fold equity potrebuje villain aby bol jeho bet profitable). Ak overfoldujes river je tam priestor pre supera aby ta exploitoval betovanim, ale neznamena to, ze to bude aj realne robit. Overfoldovanie nemusi byt nevyhnutne zle, hlavne na limitoch/v spotoch kde ludia nebluffuju.

Stare videa ani nepozeraj, je to to proste neaktualne. Poker sa vyvija velmi rychlo a to co bolo dobre v roku 2010 moze byt uz dneska uplne mimo.


Btw myslim, ze by bolo rozumnejsie zalozit si samostanu temu nez sa pytat vsetko co ta napadne v niekoho blogu :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod sudden 28 Mar 2014 16:17

haman napísal:na NL50 na MG je dost hracov, ktori busia flop a turn (hlavne ked sa im otvoria outy) a river missed vzdavaju. vs taki hraci foldnut river je OK a nie je to overfoldovanie.


Overfoldovanie je to stale, ale neznamena to, ze to je nieco negativne. Ak tym overfoldovanim niekoho exploitujeme (pretoze nebluffuje/bluffuje nedostatocne) tak je to uplne ok.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod nguyendong 28 Mar 2014 22:46

haman napísal:na NL50 na MG je dost hracov, ktori busia flop a turn (hlavne ked sa im otvoria outy) a river missed vzdavaju. vs taki hraci foldnut river je OK a nie je to overfoldovanie.
sorry za spam, pls admin vytvor temu a presun prispevky :-D


On ale asi skôr myslel tým 2 streets calldownom callnúť práve ten turn a river. Tuším k takémuto spotu bola tá jeho poznámka. Lebo vo všeobecnosti čo viem, tak calldown je callovanie až do showdovnu...

BTW: Inak sorry za spam. Proste videl som, že tu yegon rozoberal pár stránok dozadu koncept defendovania, tak som sa spýtal...
nguyendong
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Jún 2014 20:44

ked uz je tu tolko blogov prispejem aj ja niecim pozitivnym

kedze som sa pred par tyzdnami stal dochodcom povedal som si ze sa teda budem zivit pokrom

svet mi odpovedal takto :)

niceone.png
niceone.png (78.61 ) Zobrazená 8391 krát


myslim ze hram ok, rozhodne prinajhorsom BE a nie toto, ani na EV nerunujem zle ale proste ked to mam super ma o pip lepsie a ked bluffujem tak super ma 2pair+

otocime imo

update coming
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod SATAN 12 Jún 2014 20:55

200 zoom ?
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 13 Jún 2014 07:28

jo 200ka -35BI
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 02 Sep 2014 06:38

vdaka Masurovi za rozhovor + zabavu na severe slovenska


Za tento príspevok od yegon poďakovali :
APminer
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 03 Sep 2014 07:01

druhy diel


Za tento príspevok od yegon poďakovali :
APminer
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 07 Sep 2014 08:53

reporty su spat v plnej sile

zacal som navratom spat k tripu po ázii ktorý sme absolvovali minulý rok, tu je prvá časť

http://www.hackingpoker.com/2014/09/azi ... t-bangkok/

IMG_1447.jpg
IMG_1447.jpg (104.29 ) Zobrazená 6717 krát

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 3:
APminer, magorko, pepe4477
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 10 Sep 2014 14:48

finale


Za tento príspevok od yegon poďakovali - 2:
APminer, haman
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!