Zahrajte si na Winamaxe turnaje pre hráčov PokerPortalu s pridanými €700

Diskusia k herni Win***x

Zahrajte si na Winamaxe turnaje pre hráčov PokerPortalu s pridanými €700

Odoslaťod admin 09 Máj 2014 11:00

Diskusia k článku: Zahrajte si na Winamaxe turnaje pre hráčov PokerPortalu s pridanými €700

V spolupráci s herňou Win***x s francúzskou licenciou vám prinášame skvelú sériu turnajov až do konca roka 2013. Každý štvrtok o 20:00 si môžete zahrať v tejto herni turnaj za buy-in len €1 o pridané turnajové vstupenky k prizepoolu v hodnote €100. Prístup do turnajov je chránený heslom, ktoré získate len na odkaze uvedenom nižšie v tomto článku. Spolu takto rozdáme do konca júna turnajové vstupenky v hodnote až €700. Uchmatnite si časť vstupeniek aj pre seba! Podrobné informácie o turnajoch Názov: Weekly Portal
Dátumy: vždy vo štvrtok od 15.5. do 29. 6. o 20:00 SEČ
Buy-in: €1
Heslo: nájdete na tomto odkaze

Prize pool 1. miesto: €30 turnajová vstupenka
2.a 3. miesto: €20 turnajová vstupenka
4. a 6. miesto: €10 turnajová vstupenka

Vstupenky sú pridané navyše k prize poolu vyzbieranému z buy-inov do turnaja. Ako sa registrovať? Ak si chcete zahrať v našich privátnych turnajoch “Weekly Portal”, postupujte podľa nasledujúcich krokov: založte si účet v herni Win***x, ak tento účet ešte nemáte, prihláste sa do softvéru herne Win***x, prejdite do turnajovej lobby a...

Celý článok => Zahrajte si na Winamaxe turnaje pre hráčov PokerPortalu s pridanými €700
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zahrajte si na Winamaxe turnaje pre hráčov PokerPortalu s pr

Odoslaťod killco 19 Jún 2014 19:34

Čo tam nedáte aspoň 30 minúz late registration? Raz za mesiac mám možnosť si to zahrať, pozabudnem sa kdesi von a už som mimo hru. :wall:
killco
 
Príspevky: 42
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Zahrajte si na Winamaxe turnaje pre hráčov PokerPortalu s pr

Odoslaťod vlade 19 Jún 2014 21:07

Dobry napad, neviem preco to tak nemame, ak bude dalsia seria, tak to skusime spravit aj s late registration :good:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34


Naspäť na Winamax

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!