Brejciho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Brejciho blog

Odoslaťod Brejcinho 18 Jún 2014 20:47

Ahojte,

uz dlhsie som uvazoval o zalozeni si blogu a myslim, ze teraz je ta spravna doba. Nieco o mne - mam 23 rokov, pochadzam z Popradu, studujem v BA na FEI Jadrovu energetiku 4. rocnik :dzejkej: a poker hravam asi od 15. rokov...

Momentalne hravam na P****Stars 6-max NL5 vacsinou 4 az 6 stolov, cez leto zacnem hravat NL10 a dufam, ze sa mi podari uspesne prepracovat na NL25. V poslednej dobe som dost zapracoval na mojej hre, co sa aj odrazilo na vysledkoch, s ktorymi som momentalne spokojny.

Tento mesiac : zatial 22k hands s win rate 15,74 bb/100 hands , chcem stihnut okolo 35k, uvidim ako sa mi to podari, lebo mam este nejake skusky...

Spoiler:
Obrázok


Budem tu pridavat nejake zaujimave a problematicke handy, grafy a neviem co este, dufam, ze to bude mat kladne ohlasy...

Zatial pekny vecer a gl ! :gl:
Naposledy upravil Brejcinho dňa 06 Jún 2015 14:09, celkovo upravené 5 krát.
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 19 Jún 2014 00:54

Doobre,
neviem ci je to karma, pokrovi bohovia alebo ja neviem co, prva session po zalozeni blogu a hned to bola najmasakralnejsia session v zivote...Toto som este nezazil, ako jeden typek moze mat tolko stastia... :O: :O:

Spoiler:
Obrázok


Paradny zaciatok Blogu :lol2: :lol2: :lol2:
Naposledy upravil Brejcinho dňa 19 Jún 2014 18:22, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 19 Jún 2014 18:21

Dnesna session sa zacala v pohode, no po nejakej hodine hrania sa to az podozrivo zacalo podobat na vcerajsok...Uz som si zacinal hovorit ze kaslem na to, ale potom som si povedal DOST !

Zacal som pozitivne mysliet, spomenul som si na Satanov blog ako tam hecuje vsetkych, tak som sa hecol aj ja a nakoniec je z toho break even... :evil: :river:

Spoiler:
Obrázok

Za tento príspevok od Brejcinho poďakovali :
vlade
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod SATAN 19 Jún 2014 18:36

nesmis sa bat nejakeho swingu proste zatnu zuby a idu cez krev... nemam rad hracu co ked chytnu 5bi swing si davaju hned 2 tydne pauzu... tento rok sem si zazil svoje a mozu vypravat o 50bi swingu na 200vke a potom nahravaj spatkych 100bi na nl100 to neni sranda ale myslim ze keby si tymto kazdy prosel tak to zheho spravi kvalitnejsiho hraca a potom ti 5-10bi swing dojde jak keby si skoncil v plusy :D jako ja picuju stale a picovat budu to sa nezmeni ale pokazde si povim BYLO AJ HORSI.. takze dokat nemam 60bi downswing sem vklide ale picuju... stresovat a picovat budu az ked bude 60bi+ down... takze makaj na plno... cim vicej sa budes ucit a hrat tym skurej crushnes limity a tym vicej budes zarabat aj na profite aj na RB... GL ti prit nebudu to je pro sracky :river:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 19 Jún 2014 18:43

SATAN napísal: GL ti prit nebudu to je pro sracky :river:


:evil: :evil: :river: :river:

Ideme do nich tvrdo a naplno !!!!! :x :x
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 21 Jún 2014 02:46

Takze v trende akym som zacal blog zjavne pokracujeme... :w4444x:

Neviem povedat, ci je to proste sk***ny bad run alebo len neviem hrat a mal som stastie...

Pripajam aj nejake handy ku ktorym mam otazky a budem velmi rad, ked sa mi k nim vyjadrite :gl:

Graf za tento mesiac #2
Spoiler:
Obrázok

Hands :

#1 Sizing ? Da sa toto foldnut na NL5 ? Akoze vzhladom na to ako runujem, som to naozaj skoro foldol, ale proste nedalo sa :crazy:
Spoiler:
BB: $5.00
CO: $9.84
Hero (BTN): $7.37
SB: $9.95

Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with K :heart: K :diamond:
CO calls $0.05, Hero raises to $0.30, SB raises to $0.90, BB calls $0.85, 1 fold, Hero raises to $1.90, SB raises to $9.95 all in, 1 fold, Hero calls $5.47 all in

...........

Final Pot: $15.69
Hero mucks K :heart: K :diamond:
SB shows A :spade: A :diamond: (a pair of Aces)
SB wins $15.19
(Rake: $0.50)

#2 Neznama fish (one table)...Ako to zahrat ? Proste tam jedine co bijem su dva pary z flopu, nic viac, takze fold turn ? Alebo call turn a fold river ?
Spoiler:
Hero (BB): $5.30
UTG: $5.79
CO: $10.35
BTN: $12.19
SB: $4.89

Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with A :heart: T :heart:
3 folds, SB raises to $0.12, Hero calls $0.07

Flop: ($0.24) 9 :club: Q :spade: T :diamond: (2 players)
SB bets $0.17, Hero calls $0.17

Turn: ($0.58) A :diamond: (2 players)
SB bets $0.42, Hero calls $0.42

River: ($1.42) 4 :spade: (2 players)
SB bets $1.05, Hero ???

#3 Ako vytazit max. value ? Typek mal za 130 hands 16/12 a 3b na SB 6%, cize v jeho range je A :club: iba v kombinacii s druhym esom...
Spoiler:
SB: $5.00
BB: $6.05
UTG: $10.55
Hero (CO): $5.34
BTN: $17.53

Pre Flop: ($0.07) Hero is CO with K :club: J :club:
1 fold, Hero raises to $0.15, 1 fold, SB raises to $0.55, 1 fold, Hero calls $0.40

Flop: ($1.15) Q :club: 6 :club: 3 :club: (2 players)
SB checks, Hero checks

Turn: ($1.15) 5 :spade: (2 players)
SB bets $0.70, Hero raises to $1.70, SB folds

#4 Rovnaka otazka ako pri #3. Typek mal 75 cbet flop...ako to zahrat ked cbetne, ked checkne behind...?
Spoiler:
SB: $7.18
Hero (BB): $5.00
UTG: $9.50
CO: $8.18
BTN: $9.99

Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with 6 :spade: 6 :diamond:
1 fold, CO raises to $0.15, 2 folds, Hero calls $0.10

Flop: ($0.32) 5 :spade: 6 :heart: 5 :heart: (2 players)
Hero checks, CO checks

Turn: ($0.32) J :heart: (2 players)
Hero checks, CO bets $0.23, Hero calls $0.23

River: ($0.78) T :club: (2 players)
Hero checks, CO checks


Dam si par dni volno od pokru, v pondelok mam skusku a potom idem rovno domov. Musim si oddychnut a potom sa poriadne zamysliet nad svojou hrou, mam uz aj vyhliadnute videa ktore si idem urcite pozriet, dufam ze mi pomozu...
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod h4l4 21 Jún 2014 03:31

to že mysel ovplyvňuje hmotu asi už nie je žiadne tajomstvo;
dariť sa ti prestalo po tom ako si zverejnil svoje výsledky;
dovtedy mal graf jednoznačne stúpajúcu tendenciu čo jednoznačne hovorí o tvojich +EV rozhodnutiach;
ale nie je to len o skille, že :)
ako som sa tu za posledné dni dozvedel, je to tu samý hater; a čo spravia hateri keď vidia niekoho žiariť ? začnu nenávidieť a hádzať špinu; ak na seba prestaneš ťahať ich pozornosť, tak bad run skončí :)
h4l4
 
Príspevky: 39
Založený: Feb 2013
Poďakoval/li: 13 krát/2 krát
Karma: -5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod SATAN 21 Jún 2014 03:42

napisu ti jak by sem to hral ja (pokad napisu chybu aj ja kludne mna skusenejsi hraci opravte)
#1
Spoiler:
KK by som rovno shovel a ne4btoval to, pokad tam ma handu alebo to je proste ryba tak aj tak ti to nefoldne ked shovnes a zbytecne im davas dobre odds nato aby ta suckly+ dojde zly flop pro nich zastavi to akciu a stratis value

#2
Spoiler:
paci sa mi ist 3b pokad je to fakt fish ale myslim ze aj call je OK, flop OK turn OK river OK ... mozes tam by porazeny to je jasne ale stale tam moze aj bluffovat neco jak J9 T9 K9 KT 78 J7+ missnute Xd FD+ moze value betovat horsi A4 A9 AJ AK Q9 QT T9

#3
Spoiler:
bud by sem betel flop a vypleskal to tam na turne a rviery alebo ked uz by sem x flop behind tak by sem neraisoval turn ta tvoja line vypada potom iba jak flush a set 55 nic ine... takze bud b/b/AI alebo x/c/rais AI

#4
Spoiler:
kedby betel flop tak idu call tam asi nemozes nikdy raisovat zbytecne by si ho vyfoldoval s hand ktere mozu bluffovat turn +alebo hitnut turn a handy ktere ti callnu rais tak aj tak bude sam betovat, mne sa lubi jak si to zahral ja by sem to hral rovnako... x F, x/c T, x/r R... myslim ze flush tam nema to by snad betoval flop takze keby si betel ty sam turn tak ti callne asi len Jx a nejaka FD co sa mu na turn otevrela a takto mu davas moznost bluffovat moze sa pojasit a zacat robit blbosti + aj tak mas max 2 streets value a ked dostanes 1 budes rad... to su proste spoty kde ked on x flop a nehitne neco fakt silne na turne alebo rivery tak sa aj tak nestacknes

Za tento príspevok od SATAN poďakovali :
Brejcinho
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 21 Jún 2014 09:18

@ SATAN

# 2 V takychto spotoch som sa este nenaucil nebyt results oriented... :oops:

# 3 Aky sizing by si volil na flope / turne ?
Ak by 2x callol a river all in - a) river brick (nesparuje board)
b) river sparuje board
c) river :club:

Ktory z riverov by si calloval ?
Naposledy upravil Brejcinho dňa 21 Jún 2014 09:29, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 21 Jún 2014 09:29

@ h4l4

Tak ja som sa tu osobne s hateovanim nestretol, je to prave naopak, by som povedal...Toto je jedine forum kde mam blog a ak sa napr. vypracujem uz len na NL25, tak budem pomahat rovnakym hracom v mojej situacii...

A takychto ludi je tu viacero, pozri si prve stranky blogov tunajsich grinderov a uvidis, ze aj oni ich zakladali ked boli na nizsich limitoch ako su teraz a vzdy sa nejaky najde a napise kde robis chyby alebo nieco podobne...
Aby som to zhrnul, aj zalozit si tento blog povazujem sa silno +EV rozhodnutie :dzejkej:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!