Ruská študentka Alisa vyhrala za $10 v Jackpot SnG v herni Full Tilt Poker $15,000!

Diskusia k herni Full Tilt Poker

Ruská študentka Alisa vyhrala za $10 v Jackpot SnG v herni Full Tilt Poker $15,000!

Odoslaťod admin 27 Jún 2014 12:30

Diskusia k článku: Ruská študentka Alisa vyhrala za $10 v Jackpot SnG v herni Full Tilt Poker $15,000!

Je to len pár hodín, čo v herni Full Tilt Poker predstavili nový formát SnG turnajov pod názvom Jackpot Sit & Go a už sme sa dočkali aj prvéj veľkej výhry. Získala ju 23 ročná ruská študentka Alisa, ktorá svoju prvotnú investíciu v podobe buy inu $10 premenila na zaujímavú výhru $15,000! O niečo málo menej si odniesol aj český hráč "PackieAA", ktorý vyhral za $1 pekných $1,500.

Začiatkom týždňa predstavila herňa Full Tilt Poker nový formát SnG turnajov, ktorý ponúka štyri možnosti buy-inu $1,$2,$5 a $10. Po usadení troch hráč začne samotná hra, no ešte pred tým sa náhodne rozhodne o výške prípadných výhier. Tie pri najvyššom buy-ine $10 môžu dosiahnuť až na $20,000, ktoré sa rozdelia pre všetkých troch hráčov ($15K,$3K,$2K). Pri bežných výhrach berie vždy len prvý, a to sumu, ktorá je určená náhodne pred samotnou hrou.



Neprešlo ani 24 hodín od spustenia tohoto zaujímavého variantu SnG turnajov a mali sme tu prvý veľký Jackpotový turnaj o $20,000. Víťazkou sa stala 23 ročná ruská študentka Alisa, ktorá premenila buy-in $10 na neuveriteľných $15,000! Neskôr sama hráčka s nickom "VSA24" o svojom úspechu povedala. "Vždy som milovala SnG turnaje a keď som videla tento nový formát, nemohla som odolať. Keď sa na obrazovke objavila fialová tabuľka s...

Celý článok => Ruská študentka Alisa vyhrala za $10 v Jackpot SnG v herni Full Tilt Poker $15,000!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Full Tilt Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!