FR/6max grind - magorko

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 06 Okt 2014 17:12

ten dom kupujem ako pomoc svojej rodine a peniaze budu aspon niekde ulozene, takze stratovy na tom nebudem, vybavil som to vyhodne, zacinam sa zaujimat o nehnutelnosti aj na slovensku tak dufam ze do 5 rokov uz nebudem musiet nic robit

Za tento príspevok od magorko poďakovali :
haman
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod yegon 06 Okt 2014 17:33

o jednom by som vedel, to das aj za fppcka imo

http://www.kempinski.com/en/strba-strbs ... s/welcome/
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod WNT 06 Okt 2014 23:57

pri nehnutelnostiach investuj len do takej kde je navratnost 5-7rokov vsetko co je nad 10rokov je pikovina....nenechaj sa nachytat ked sa oto budes dlhodobo zaujimat urcite najdes nieco medzi 1-2mega aj na svk v mensich mestach...a henten drek co ti odporuca yegon nekupuj :D dymia im tam tie krby v halac v zime.... strava je na 5tku onicom....obsluha made in slovakia... a za tie prachy sa cudujem ze tam niekto vobec chodi...raz stacilo.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 09 Okt 2014 08:32

Obrázok

5bb/100, odkedy som zacal viac pracovat na svojej hre a dost som toho zmenil :), dufam ze to udrzim na milion rukach

Za tento príspevok od magorko poďakovali - 2:
Napolleon, yegon
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod WNT 29 Nov 2014 09:21

Už si to tu celkom zabalil?stihneš SNE do konca roka?
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 01 Dec 2014 16:54

updatnem na konci roka
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 30 Dec 2014 23:27

Obrázok

Obrázok

tak rok pre mna konci, vysledok je super aj ked som mal naplanovane viac ale len kvoli mojej lenivosti som to nedosiahol, tento mesiac som odohral 262 hodin aby som dal sne a dva dni som hrat nemohol pretoze som sa vracal z dovolenky prveho a potom 24. som musel ist na imigracne ktore mi zabralo cely den, okrem troch mesiacov tohto roka kedy som fakt makal som na to dost kaslal, takze buduci rok sa pokusim odohrat v priemeri aspon 180 hodin mesacne

profit okolo 240k dolarov za tento rok

som teraz unaveny a nechce sa mi postovat dalsie grafy, tak mozno v priebehu dalsich dni sem nieco este dam, asi aj nejake handy :)

Za tento príspevok od magorko poďakovali - 8:
aspire, Brejcinho, dredd73, haman, Komedia, nabokow, vlade, WNT
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod PanTao140 23 Jan 2015 09:53

Cau magorko velky respekt co si za svoju pokrovu put dokazal a urcite este dokazes. Mozem sa opytat sa opytat na tvoje zaciatky? Po strednej si isiel aj na vysku ci nie? A chodil si aj do roboty ci hned si si zarobil dost pokrom a asi najhlavnejsia otazka nemal si zo zaciatku problem s rodicmi s tym ze sa budes zivit pokrom a budes viest pre ostatok sveta (ne)normalny zivot? Dik
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 25 Jan 2015 12:06

ahoj na vysku som nesiel, nikdy mna to nelakalo, stredna skola mna hrozne nudila, celu skolu som presiel tak ze som sa snazil udrzat priemer okolo 4 aby som len presiel a ked tak som robil komisionalne skusky co som sa ucil vzdy dva dni v polroku alebo na konci roka aby som len presiel, maturitu som chcel ale uz dokoncit kvoli rodicom a tak som isiel externe s dvoma kamaratmi a stvrty rocnik sme si nasli pracu v prahe v tescu lebo sme chceli aj vypadnut a nieco vidiet, tak sme kazdy piatok cestovali vlakom spatky na slovensko a sobotu rano do skoly, potom v nedelu spat do prahy :)

rodicia zo mna nadseni neboli ale ked som mal pracu tak to bolo v pohode, ale ja som vzdy hraval pocitacove hry, chcel som sa stat policajtom ale nemal som vodicak a musel som ist na operaciu oci na co som nemal peniaze a tak som zacal robit krupiera, co mna bavilo ale po case ked som videl ze vsetci to fakt nevedia hrat a vzdy to zvadzali samozrejme na krupiera som sa rozhodil ze budem radsej hrat proti nim nez im rozdavat karty a tak som sa dostal k pokru kde som v podstate robil rovnake peniaze ako v obycajne praci

ked som hral NL10 tak mojho otca vyhodili z prace a tak to bolo na mne aby sme vsetko poplatili z toho co som zarobil na NL10, co bol asi aj najvacsi stres co som kedy mal a aj preto som viac makal na svojej hre

ale nikdy som sa s negativnym pristupom ci od rodicov alebo kamaratov nestretol co sa tyka pokru, otec mi zo zaciatku neveril ale po troch mesiacoch co som bol online pro na NL2 tak uz to bolo v pohode

Za tento príspevok od magorko poďakovali - 5:
haman, nabokow, Napolleon, tr1p, WolfiKxx
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod PanTao140 27 Jan 2015 10:12

Cool story, tak to si mal dobre ze si mal taku zivotnu motivaciu. A este jednu otazku by som mal ak mozem. Nerozmyslal si niekedy, ze by si sa zacal venovat aj drawing amd mixed games? Teda keby chces ist este vyssie tak predpokladam ze musis zacat hrat aj v tych koncinach. Ja som pred vyskou hraval niektore z tych hier a obcas ma to bavilo viac ako holdem.
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!