Výber z herne 8***oker

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Výber z herne 8***oker

Odoslaťod erikgerhat 29 Okt 2014 22:46

ahojte dnes som vihral nejaké doláre na herni 8***oker a chcem si niečo previesť na môj účet,samozjreme občiansky som im poslal..aj mi napísali email že to priradili k môjmu účtu.. tak som dal withdraw napísal sumu,nazov banky,Swift code aj Iban...všetko prebehlo ako má a prišiel mi email nejaký Comfirmation number...a teras neviem kde ho mám napísať alebo čo s tým robiť .. lebo číslo kreditky som neviplnal nikde pri výbere len tie veci okolo banky tak mi nejde do hlavy ako sa tie peniaze maju dostať na môj účet..chcem sa spítať čo dalej ? kde mam napisat ten Comfirmation nuber ? alebo čo s tým ? viem ze to je blbé ale prvý krat vyberám niečo :) tak prosím o radu
erikgerhat
 
Príspevky: 9
Založený: Júl 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Výber z herne 8***oker

Odoslaťod WNT 29 Okt 2014 23:29

ked si zadal iban a j swift tak ti to pride priamo na ucet....nemusis zadavat uz nic nikde..ten kod je cislo tvojho prevodu pod ktorym to maju zaevidovane...ale skor ako za 14dni peniaze necakaj su to sraci...a to je dost mozne ze im budes musiet poslat ten obciansky este raz a este raz a kopec inych dokladov ako prefotene karty a este jeden doklad ako pas a podobne..ja som cash outoval odnich uz x krat a stale somnou robia ten isty cirkus ze overuju ucet a podobne pikoviny...a pritom cakaju ze zrusim vyber a budem hrat dalej...mozno je to kvoli tomu ze som vyberal vacsiu sumu penazi...alebo kvoli tomu ze som uz par krat zrusil vyber a potom vsetko bustol :D neviem kazdopadne ak dostanes peniaze za 3 tyzdne mozes byt rad...su to sraci....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Výber z herne 8***oker

Odoslaťod erikgerhat 30 Okt 2014 08:17

WNT napísal:ked si zadal iban a j swift tak ti to pride priamo na ucet....nemusis zadavat uz nic nikde..ten kod je cislo tvojho prevodu pod ktorym to maju zaevidovane...ale skor ako za 14dni peniaze necakaj su to sraci...a to je dost mozne ze im budes musiet poslat ten obciansky este raz a este raz a kopec inych dokladov ako prefotene karty a este jeden doklad ako pas a podobne..ja som cash outoval odnich uz x krat a stale somnou robia ten isty cirkus ze overuju ucet a podobne pikoviny...a pritom cakaju ze zrusim vyber a budem hrat dalej...mozno je to kvoli tomu ze som vyberal vacsiu sumu penazi...alebo kvoli tomu ze som uz par krat zrusil vyber a potom vsetko bustol :D neviem kazdopadne ak dostanes peniaze za 3 tyzdne mozes byt rad...su to sraci....


ahá...ako mne je to jedno ja si počkám to neponáhla len ich chcem lebo mam na ne právo ! :D takže mám len čakať ? á takze by si mi odporučil skôr zmeniť hernu ? mne sa na 888 páči ten výber turnajou dobry pricepool,low buy in a dost fishiek fakt dost :D nepoznáš nejakú podobnú hernu z mnozstvom cashiek a podobnych turnajou ? takú kde nieje problem s vklad/výber ..ale pokerstar a F****Tilt fakt nechcem hrať :D
erikgerhat
 
Príspevky: 9
Založený: Júl 2014
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Výber z herne 8***oker

Odoslaťod WNT 30 Okt 2014 08:43

nepoznam hram len na PS FT 888 a WH....nemam na nich zle srdce lebo sa mi tam z casu na cas zadarí... :D ale 18dni v procese? :crazy:

Za tento príspevok od WNT poďakovali :
erikgerhat
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!