Phil „OMGClayAiken“ Galfond a jeho názor na zmeny v P****Stars!

Diskusia k herni P****Stars

Phil „OMGClayAiken“ Galfond a jeho názor na zmeny v P****Stars!

Odoslaťod admin 07 Nov 2014 12:45

Diskusia k článku: Phil „OMGClayAiken“ Galfond a jeho názor na zmeny v P****Stars!

Zmeny v herni P****Stars sú hlavnou témou v pokrovej komunite už niekoľko dní. Svoj názor vyjadril aj Daniel Negreanu, ktorý je hlavnou tvárou najväčšej online pokrovej herne sveta, ale v úzadí nezostali ani niektorí známi pokroví profesionáli, ktorí nezdieľajú rovnaký názor s najnovším členom Pokrovej Siene Slávy.


Pre pokernews.com vyjadrili svoj postoj k celej veci aj Phil „OMGClayAiken“ Galfond, ktorý patrí medzi najrešpektovanejších členov pokrovej komunity niekoľko rokov. Galfond verí, že hlavným problémom je nedostatok konkurencie.

„Mám v hlave veľa myšlienok o nedávnych zmenách v herni P****Stars, ale skôr ako by som mal napísať esej predtým, než budem mať hlavne k dispozícii všetky skutočnosti, uviedol by som len pár postrehov.“

„Je dôležité si uvedomiť, že P****Stars je biznis a môžu si účtovať koľko sa im zapáči za ich služby. Doposiaľ sa mi zmeny veľmi nepáčia, ale oveľa viac sa obávam toho, čo ešte len môže prísť, pokiaľ sú tieto kroky iba predzvesťou obchodnej stratégie Amaya Gaming. Majú monopol a ak chcú, tak na to môžu zatlačiť, keďže v súčasnej...

Celý článok => Phil „OMGClayAiken“ Galfond a jeho názor na zmeny v P****Stars!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Phil „OMGClayAiken“ Galfond a jeho názor na zmeny v PokerSta

Odoslaťod WNT 08 Nov 2014 22:54

ach jaj....ved je to inteligentny chalan tak neviem....posledne co herne potrebuje je student co depozitne stovku a uz nikdy nic viac....lebo bude vinner...uhlavnym nepriatelom herne je reg co cash outuje pravidelne peniaze z ich herne pri priemerne 5% raku si vieme vypocitať kolko krat clovek vsadi aby mal po 100eurach v riti...kolko musi teda herna denne vyzbierat na depozitoch aby nevyschla???a priratajme este k tomu aj to co vyberu regulari ved oni si nemozu dovolit aby sa peniaze zo systemu stratili...je to podla mna obrovske cislo....a nebojsa phill....ten sen ze nadany student depozitne 100 a vypracuje sa na high stake hraca nikdy nezomrie...oni sa oto postaraju neboj.... zas taky sprosty niesu :D
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!