Víkend s DOXXbetom plný PokerPortal freerollov

Diskusia k herni DOXXbet poker

Víkend s DOXXbetom plný PokerPortal freerollov

Odoslaťod admin 26 Nov 2014 13:00

Diskusia k článku: Víkend s DOXXbetom plný PokerPortal freerollov

Najbližší víkend si užijete poriadne veľa hry aj v prípade, ak nemáte na vašom účte ani len cent. Otestujte zadarmo herňu DOXXbet, užite si poker do sýta a vyhrajte popritom reálne peniaze na ďalšiu hru.

Už túto sobotu a nedeľu (29. a 30. november) na vás čakajú v herni DOXXbet freerolly štartujúce o 17, 18, 19, 20 a dokonca aj o 21 hodine, takže sa máte naozaj na čo tešiť. Každý freeroll bude trochu iný, aby ste si vyskúšali hru s rôznym nastavením a nemusíte sa obávať, že tie neskôr štartujúce by ste mali hrať dlho do noci, pretože rýchlosť blindov bude s neskorším začiatkom stúpať rýchlejšie, aby ste turnaje dohrali v pohodlnom čase.

Všetky turnaje sú chranené heslom, ktoré nájdete v deň konania v časti našej stránky Online turnaje/PokerPortal freerolly a turnaje a v lobby sa turnaje zobrazia iba SK/CZ hráčom, takže sa môžete spoľahnúť na hru v menšom počte hráčov a príjemnej atmosfére.

Všetky turnaje sú freezouty bez možnosti neskorej registrácie s $10 prize poolom a vstupom zadarmo. Počet miest pri stole a štruktúra blindov bude na jednotlivých turnajoch nasledovná:

17:00 - 9-max normal
18:00 - 6-max...

Celý článok => Víkend s DOXXbetom plný PokerPortal freerollov
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22170
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Víkend s DOXXbetom plný PokerPortal freerollov

Odoslaťod Majster11 29 Nov 2014 15:21

Zdravím,
Stáhl jsem si hernu Doxxbet přez odkaz na pokerportal.sk a tyto turnaje se mi zatím nezobrazují ani ve freerollech ani v privátních. Je chyba na mé straně? díky za odpověď ;)
Majster11
 
Príspevky: 1
Založený: Mar 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Víkend s DOXXbetom plný PokerPortal freerollov

Odoslaťod Stanley VII 30 Nov 2014 13:27

Turnaje sa zobrazujú v lobby iba SK/CZ hráčom, nie si náhodou niekde v zahraničí?
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Víkend s DOXXbetom plný PokerPortal freerollov

Odoslaťod felebj 30 Nov 2014 17:02

Ja mám podobný problém, Na stránke doxxbetu mam riadne zadané údaje no v pokrovom lobby nemám personálne info ako vprofile na stránke, hrával som kedysi dávno a pozerám v pokrovom lobby mám štát ITA ako je to možné
felebj
 
Príspevky: 2
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Víkend s DOXXbetom plný PokerPortal freerollov

Odoslaťod Stanley VII 30 Nov 2014 18:56

Je možné, že to berie štát podľa IP adresy, viem, že niektorí hráči mali problém v iných herniach, že aj keď boli na Slovensku, herňa ich považovala za hráčov na území Francúzska a nechcela im dovoliť hrať v herni bez francúzskej licencie.

Môžeš skúsiť pozrieť tu, akú IP ti ukáže...

http://www.whatismyip.com
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Víkend s DOXXbetom plný PokerPortal freerollov

Odoslaťod aNdr3Jo 01 Dec 2014 15:14

Napriklad ja ked som sa regoval na PS.fr, potom co mi zaslali postou kod, na overenie adresy, mne domov na SVK, zmenili mi krajinu na Francuzsko :D

Po tyzdni plneho vypisovania na support, plneho auto sprav to nakoniec zmenili, bez toho aby mi zaslali kod znova :D
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!