Vlož $20 a máš ďalších $20 – aj pre hráčov, ktorí už vklad robili!

Diskusia k herni DOXXbet poker

Vlož $20 a máš ďalších $20 – aj pre hráčov, ktorí už vklad robili!

Odoslaťod admin 01 Dec 2014 16:00

Diskusia k článku: Vlož $20 a máš ďalších $20 – aj pre hráčov, ktorí už vklad robili!

S posledným mesiacom v roku sa blíži vianočná atmosféra a chuť rozdávať darčeky zasiahla aj herňu DOXXbet, v ktorej môžu počas decembra všetci PokerPortal hráči (hráči, ktorí sa zaregistrovali alebo zaregistrujú v herni DOXXbet po prechode na jej webovú stránku cez odkaz na PokerPortali) využiť skvelú akciu a získať zadarmo až 4 $5.5 turnajové vstupenky! Pre ich získanie stačí byť v herni evidovaný ako hráč PokerPortalu, urobiť do Ongame pokrovej herne DOXXbetu vklad od 1. do 22. decembra vo výške aspoň $20 (cca €16) a požiadať o pripísanie vstupeniek na e-maile info@doxxbet.com (na váš účet budú pripísané najneskôr nasledujúci deň ráno).

Tieto vstupenky môžu získať úplne všetci naši hráči, či ste sa už registrovali na DOXXbete cez PokerPortal v minulosti alebo sa ešte len zaregistrujete, či už je váš prvý vklad do tejto herne za vami alebo ho ešte len urobíte, táto akcia platí pre všetkých z vás. Urobte si s DOXXbetom svoje Vianoce už teraz, spravte do herne vklad aspoň $20 a použite svoje zdarma získané vstupenky na podporu svojho bankrollu a výhru ďalších peňazí – nejaké tie peniaze navyše sa pred vianočnými nákupmi určite zídu každému z nás.

Ak to bude váš prvý vklad,...

Celý článok => Vlož $20 a máš ďalších $20 – aj pre hráčov, ktorí už vklad robili!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Vlož $20 a máš ďalších $20 – aj pre hráčov, ktorí už vklad r

Odoslaťod risenecko 02 Dec 2014 22:23

tie vstupenky pripisu automaticky alebo ich treba niekde pytat?
risenecko
 
Príspevky: 133
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Vlož $20 a máš ďalších $20 – aj pre hráčov, ktorí už vklad r

Odoslaťod aNdr3Jo 03 Dec 2014 08:19

risenecko napísal:tie vstupenky pripisu automaticky alebo ich treba niekde pytat?


Dobry den,

po depozite a overeni, piste na info@doxxbet.com a tikety Vam budu pripisane najneskor nasledujuci den rano.
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7

Re: Vlož $20 a máš ďalších $20 – aj pre hráčov, ktorí už vklad r

Odoslaťod Giulietta 08 Dec 2014 11:26

pripisali niekomu uz tie vstupenky? mne stale nic a uz to je 5 dni :bad:
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Vlož $20 a máš ďalších $20 – aj pre hráčov, ktorí už vklad r

Odoslaťod aNdr3Jo 09 Dec 2014 01:14

Giulietta napísal:pripisali niekomu uz tie vstupenky? mne stale nic a uz to je 5 dni :bad:


Pre pripiisanie tiketu prosim piste na emailovu adresu info@doxxbet.com
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7

Re: Vlož $20 a máš ďalších $20 – aj pre hráčov, ktorí už vklad r

Odoslaťod murded 10 Dec 2014 14:27

ako zistim ci som tam regnuty cez pokerportal? ja som tam uz roky, este z cias ked mali vlastny poker soft a to si uz fakt nepamatam cez koho som sa tam prihlasoval
Obrázok používateľa
murded
 
Príspevky: 119
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 26 krát/12 krát
Karma: 2

Re: Vlož $20 a máš ďalších $20 – aj pre hráčov, ktorí už vklad r

Odoslaťod admin 10 Dec 2014 14:58

pošli tvoje username a Ongame nickname na DOXXbete na stanley@pokerportal.sk a skúsime zistiť

Za tento príspevok od admin poďakovali :
murded
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!