Koniec Ladbrokes na Slovensku k 31.12.2014

Diskusia k herni Ladbrokes poker

Koniec Ladbrokes na Slovensku k 31.12.2014

Odoslaťod risenecko 31 Dec 2014 00:54

Na inom fóre som sa dočítal o konci herne na Slovensku.
Pred nedávnom ma na chate zlákali na deposit a dostal som free token na turnaj bez akehokolvek upozornenia.
Pred chvíľou som sa pokúsil o výber, no začalo vypisovať iba chyby.
Tak uvidím ako to dopadne.
Obratom mi prišiel email o konci herne na Slovensku.
risenecko
 
Príspevky: 133
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: !!!koniec Ladbrokes na Slovensku!!!

Odoslaťod foxica 31 Dec 2014 10:04

skus spravit prevod na sport a potom vyber,okolo polnoci mi to slo a rano boli peniaze na skrille
foxica
 
Príspevky: 12
Založený: Sep 2014
Poďakoval/li: 10 krát/8 krát
Karma: 0

Re: !!!koniec Ladbrokes na Slovensku!!!

Odoslaťod Stanley VII 31 Dec 2014 15:24

Je to bohužiaľ tak, Ladbrokes na SK končí, posielali včera o tom mail. Každopádne nejakej straty peňazí alebo podobne by som sa ale nebál, ak tam nejaké máš. Nie je to krach, je to veľká spoločnosť, ktorá naďalej funguje, akurát už nebude poskytovať služby na SK, takže zostatky vyplatí a nebude tam iba možné ďalej hrať. Ja tam už peniaze nemám ale nešlo mi nalogovať sa, takže zrejme bude treba poslať kvôli výberu e-mail. Alebo je možné, že kto tem peniaze ešte má, tak sa nalogovať bude môcť a ja sa nemôžem nalogovať práve preto, že už na to nie je dôvod.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: !!!koniec Ladbrokes na Slovensku!!!

Odoslaťod vlade 31 Dec 2014 15:27

Ano, mozem to potvrdit, tiez mi prisiel email ze koncia na slovensku. S tym vyberom to nebude mat nic spolocne, to bola podla mna len nahoda, tiez mi vcera prisiel email, aj ked som na ladbrokes nic nerobil. Peniaze vybrat samozrejme v pohode pojdu. Treba si teda co najskor vybrat peniaze, lebo potom sa to bude dat vybrat uz asi len cez support...

Prikladam cely email, ak by to niekomu co tam ma konto neprislo (mne to prislo len vcera)

Kód: Vybrať všetko
This is an important announcement regarding Ladbrokes account(s) from Slovakia.

We regularly review our ability to offer gambling facilities in different countries throughout the world. As a result, we are sending this message to let you know that we will soon no longer be offering our products or services in Slovakia.

THOSE AFFECTED WILL NOT BE ABLE TO USE THEIR ACCOUNT FROM 31/12/2014.

Any pending/unsettled bets will be voided and the funds returned to your Ladbrokes account. Please withdraw your balance to the payment registered on your account to ensure swift withdrawal of funds before 12th January 2015.

Please withdraw your balance to the payment registered on your account.
If you are unable to withdraw your funds to the registered payment method, please register your bank transfer details to ensure swift withdrawal of funds.

For security & monitoring purposes, we may be required to request additional documentation in order to process your request. .

Contact Number: +350 200 43003 (English Only)
E-mail support: myaccount@ladbrokes.com (English Only)

If you have any questions please contact our friendly support teams on the details above. We apologise for any inconvenience caused.

Ladbrokes
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Koniec Ladbrokes na Slovensku k 31.12.2014

Odoslaťod risenecko 03 Jan 2015 19:02

peniaze uspesne dorazili na ucet, skoda ale snahy nahrat body do tunajsieho VIPu.
risenecko
 
Príspevky: 133
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0


Naspäť na Ladbrokes Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!