prevody peňazí (money transfers)

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: prevody peňazí (money transfers)

Odoslaťod mirsat 21 Júl 2014 18:27

Ahoj nenajde sa dobra dusa na vymenu? Mam 250e v paysafe a potrebujem 250 na Skrill. 5 necham za namahu
mirsat
 
Príspevky: 32
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: prevody peňazí (money transfers)

Odoslaťod Stanley VII 21 Júl 2014 18:50

Skrill umožňuje aj vklad priamo cez Paysafecard, takže si to tam môžeš dať rovno aj sám, akurát je poplatok 5.5%, takže pri 250e ťa to vyjde 13,75e. Ak to chceš potom ale aj tak dať do nejakej herne, najlepšie vložiť si tam časť cez Paysafecard a časť si napr. cez ten Paysafecard vlož na Skrill a sprav do herne aj vklad cez Skrill. Keďže sa na Paysafecard vyberať nedá, bude ti potom dovolený výber celej sumy na Skrill. Ale to samozrejme platí za predpokladu, že v tej herni potom budeš naozaj aj hrať, inak by mohla chcieť nejaké poplatky potom zase herňa, ak by si skoro nehral a chcel to potom hneď vybrať na Skrill.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: prevody peňazí (money transfers)

Odoslaťod mirsat 21 Júl 2014 18:54

Diki kamo ale ja tie peniaze potrebujem na skrille mat tak preto tu pisem ci mi niekto nevymeni ecka na skrille za paysafe kt si hned moze dobit.A skusal som to ale nefunguje mi to dobit priamo na skrill,asi preto ze mam konto na mypaysafe ceske a kody su zo slovenska.
mirsat
 
Príspevky: 32
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: prevody peňazí (money transfers)

Odoslaťod FunkyTN 14 Nov 2014 16:51

ahoj, mam 20 EUR na Paypal a potreboval by som ich vymenit za Skrill (pokial mozno dnes)
Poslem samozrejme prvy, doveryhodnemu uzivatelovi. Vdaka
FunkyTN
 
Príspevky: 1
Založený: Máj 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: prevody peňazí (money transfers)

Odoslaťod slon556 10 Jan 2015 22:36

hladam niekeho komu poslem peniaze na paypal, islo bz o niekaych 200 eur.. a 160 by som potreboval na moneybookers
slon556
 
Príspevky: 28
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!