Kurz dolara

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Kurz dolara

Odoslaťod Brejcinho 13 Jan 2015 12:29

Ahojte,

sice mam od pokru momentalne pauzu, zaujimalo by ma ako riesite tento problem :

Obrázok

Inymi slovami, ak ste v maji depozitli 1000 € dostali ste 1400 $ a teraz dostanete nieco pod 1200 $ co je rozdiel o takmer 15 % a to uz nieje zanedbatelna cast...

Tyka sa to hlavne hracov, co hravaju vyssie limity a pravidelne vkladaju a vyberaju peniaze.

Otazka teda, riesite to nejak ? Napr. ze si nechavate menej dolarov na ucte, premienate si na ucte dolare na eura alebo ako ?

Dakujem za odpovede a prajem :gl: :-)
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Kurz dolara

Odoslaťod yegon 13 Jan 2015 12:32

vacsina herni je v eurach
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Kurz dolara

Odoslaťod Brejcinho 13 Jan 2015 12:47

No ale ty hravas v dolaroch NL200 nie ?
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Kurz dolara

Odoslaťod yegon 13 Jan 2015 16:45

na stars ano, ale peniaze v herni drzim v eurach
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Kurz dolara

Odoslaťod Stanley VII 13 Jan 2015 22:57

Keby som depozitol v máji 1000 eur, dostal za ne doláre a zabudol v tej herni hrať, tak tento "problém" riešim kúpou niečoho pekného - za 1000 eur v máji človek dostal 1400 dolárov a teraz to zmení späť, tak dostane 1400/cca 1,19 = 1176 eur, čo je 176 eur zisk. Takže tento "problém" je skôr radosť :D

Horšie by to bolo naopak - ak človek vloží pri dnešnom kurze a dostane sa to na 1.4, tam už by to zamrzelo viac :)

Kurz bude kolísať, nech človek robí čokoľvek. Keď má človek veľa peňazí v dolároch, oplatí sa meniť menu po menšich častiach, iba koľko je nutne potrebné a počkať si na dobrý kurz. Aký kurz je dobrý, to je ťažko povedať, nikdy nie je isté kam si to kurz nasmeruje ďalšie dni, ale napr ja som menil moje doláre na eurá včera :)

Ako písal aj yegon, väčšina herní má možnosť mať účet v eurách aj keď hráš v USD, takže si proste vždy meníš aktuálnym kurzom keď prisadneš a odsadneš k stolu ale dlhodobo máš peniaze uložené vo svojej domovskej mene, takže ti takéto výkyvy vrásky na čele (ani úsmev pri tom lepšom smerovaní) robiť nebudú.

Prípadne ja to riešim aj tak, že mám Skrill v eurách a Neteller v USD. Ak mám v nejakých herniach USD účty, snažím sa vkladať tam USD a vyberať si USD a zmeny meny robím nie pri výberoch z herne a vkladoch do herní ale vtedy, keď chcem. Manželka má účty obrátene, Skrill v USD a Neteller v eurách. Takže keď sa mi zdá dobrý kurz, nejaké peniaze si premením z USD na E alebo naopak zaslaním na manželkin účet v opačnej mene. Celkovo sa však snažím častej konverzii čo najviac predchádzať. Keď potrebujem eurá na spotrebu, keďže žijeme v eurách, tak na také väčšie premeny z USD čakám na dobrý kurz.

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
6vamp6
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Kurz dolara

Odoslaťod Brejcinho 13 Jan 2015 23:53

Hej no, ved az potom ako som pridal tento prispevok mi napadlo, ze ten graf ukazuje, ze cena dolara stupa a ze je to v podstate vyhoda, pre hracov, ktori hravaju v dolaroch, ze stupa hodnota ich penazi, ak ich budu vyberat v eurach...
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Kurz dolara

Odoslaťod nrbanz 14 Jan 2015 10:49

Brejcinho napísal:Hej no, ved az potom ako som pridal tento prispevok mi napadlo, ze ten graf ukazuje, ze cena dolara stupa a ze je to v podstate vyhoda, pre hracov, ktori hravaju v dolaroch, ze stupa hodnota ich penazi, ak ich budu vyberat v eurach...


jaký je toto LOLO !!!!????? nemal si matematiku ???? chápem ,prečo nehráš už poker, šak nedokážeš spočítať hrušky a jablká .....

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:


a čo je podla teba ťažšie - kilo železa lebo kilo peria ???

:shock:
nrbanz
 
Príspevky: 123
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 16 krát/11 krát
Karma: -20

Re: Kurz dolara

Odoslaťod Brejcinho 15 Jan 2015 00:58

nrbanz napísal:....


Ok, tak este raz specialne pre tych najbystrejsich ;)

Maj 2014 - kurz 1,4....Na ucte mam 1000 $ a vyberiem si ich. Na ucet mi pride 714 €

Jan 2015 - kurz 1,2....Na ucte mam 1000 $ a vyberiem si ich. Na ucet mi pride 833 €

Chces to este viac vysvetlit nrbanz?
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Kurz dolara

Odoslaťod nrbanz 16 Jan 2015 10:38

Tak počkaj - počkaj ,to teraz neprekrúcaj , hrušky sú hrušky a jablká sú jablká .Pozri si prvú vetu v tvojom prvom príspevku . Chcel si vkladať 1000€ , nie vyberať 1000 Usd !!!!!!!

:gl:
nrbanz
 
Príspevky: 123
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 16 krát/11 krát
Karma: -20

Re: Kurz dolara

Odoslaťod Stanley VII 16 Jan 2015 23:22

Nikto nie sme dokonalý, každý sa môžeme pomýliť, tak z toho nerob vedu nrbanz ;) Hlavne, keď je to takáto triviálnosť. Sú chvíle, keď si človek nemusí všimnúť, čo by inokedy zbadal hneď. Každý máme lepšie aj horšie dni :) Tak nech sa tá debata nezvrháva zbytočne na niečo, na čom vôbec nezáleží a nie je nikomu prínosom.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!