výbery na skrill

Diskusia k herni 888 poker

výbery na skrill

Odoslaťod AlfaZz 05 Feb 2015 10:45

Máte niekto skúsenosti s výberom peňazí z tejto herne na skrill. Ako dlho trvá výber od zadania výberu po príchod peňazí na Skrill (Moneybookers). Chcem tam zahrat nejaké MTT cka a nemám rád, keď nemám odsúšané výbery. ;) Vďaka
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: výbery na skrill

Odoslaťod swain 05 Feb 2015 11:00

Jasne ,že mame skusenosti asi taketo :

Ak chceš vybrať z 8***oker hocikde , 3x sa ťa najskôr spýtajú či to naozaj myslíš vážne a nechceš si to rozmyslieť (že stratíš nejaký bonus ,alebo že ti nejaký dajú ked nevyberieš) :crazy: ,to trvá 2-3dni .(Hláška sa ti bude objavovať pri každom zapnutí klienta , ked si si dal výber ) Potom ti dojde že ti vyber teda schvalili , cca za 5dní máš peniaze potom na účte (skrill,alebo na inom ) . Akože v pohode, len si dávajú vždy sakramentsky načas , aby podržali peniaze čo najdlhšie a povedia ti , že take su zakony a basta .... :gl:

Za tento príspevok od swain poďakovali :
AlfaZz
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: výbery na skrill

Odoslaťod zamyslenie 05 Feb 2015 12:44

mna sa nepytaju nic :) jednoducho poslu peniaze .. ale trva im to dlhsie, to je pravda

hrava tam niekto pravidelne? velmi malo slovakov som tam videl, ci uz na CG alebo MTT
zamyslenie
 
Príspevky: 46
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: -4

Re: výbery na skrill

Odoslaťod AlfaZz 05 Feb 2015 12:50

Ja som tam včera hral pár stolov omahy a prekvapivo som stretol aj troch Slovákov ... myslím že aj v Sng-ckach a MTT-ckach pár pravidelných slovenských hráčov je ...
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: výbery na skrill

Odoslaťod Boocker 05 Feb 2015 14:07

Ja som tam akurat tento tyzden vyberal. Cashoutol som v nedelu co je 1.2 a peniaze mi prisli vcera co je 4.2. Samozrejme zalezi aj na tom ci mas verifikovany ucet s nimi a ci mas nejake deposit bonusy. Inak na webe maju skrill vybery 4-5 dni co je docela dost na pomery k ostatnym.
Boocker
 
Príspevky: 14
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: výbery na skrill

Odoslaťod AlfaZz 05 Feb 2015 14:34

Díky za info všetkým .... Tých 4-5 dní, to nie je až úplne tragické ... hlavne aby prišli peniaze :D
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7


Naspäť na 888 poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!