Martijn `Quadchrazs` Ardon najrýchlejšou Supernova Elite v h

Diskusia k herni P****Stars

Martijn `Quadchrazs` Ardon najrýchlejšou Supernova Elite v h

Odoslaťod admin 05 Mar 2015 14:00

Diskusia k článku: Martijn `Quadchrazs` Ardon najrýchlejšou Supernova Elite v histórii!

Už pred pár dňami sme vás informovali o prvom hráčovi s VIP statusom Supernova Elite v roku 2015, ktorým sa stal Martijn "Quadchrazs" Ardon. Dnes už vieme, že mu na to stačilo iba 52 dní, čím prekonal dva roky starý rekord. Martijn neskôr prezradil, že nebyť vyrózy, mohlo to byť ešte o týždeň skôr!

Prvým hráčom, ktorý v roku 2015 dosiahol na VIP status P****Stars Supernova Elite je 24 ročný Holanďan Martijn ""Quadchrazs" Ardon. Tento bývalý študent Ekonometrie a podnikania z Rotterdamu prekonal dva roky starý rekord Ryana "MouldyOnions" Bella. Ten v roku 2013 dosiahol tento status za 53 dní.

Sám Ardon prezradil, že už v roku 2014 bol jeho cieľ prekonať tento rekord. "V roku 2014 som bol trochu lenivý a rozhodol som sa, že budem tvrdo pracovať v roku 2015. V úvode roka som mal tri silné dni a keď som si uvedomil, že som prvý v rebríčku, chcel som, aby to tak aj ostalo. Pozrel som sa hore na VPP rekord a rozhodol som ísť na to, keďže som cítil, že hrám dobre." A nakoniec to vyšlo, aj keď to mohlo byť podľa Ardona aj o týždeň skôr.



Počas posledných dní pre blížiacim sa prekonaním rekordu prišla komplikácia. Črevná chrípka vyradila Ardona z hry na skoro týždeň, kedy hral menšie SnG-čka a len s vypetím všetkých síl nakoniec bol rekord prekonaný. "Môj plán bol...

Celý článok => Martijn `Quadchrazs` Ardon najrýchlejšou Supernova Elite v histórii!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Martijn `Quadchrazs` Ardon najrýchlejšou Supernova Elite v h

Odoslaťod marcellko 05 Mar 2015 23:54

By ma zaujímalo, koľko je v pluse.
marcellko
 
Príspevky: 34
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!