ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod SATAN 01 Júl 2015 12:58

ten pocit musel byt namakany, ked si na FT, uvedomujes si kolko mozes vyhrat a potom ten pocit ked vidis jak si ho zebral celeho a uz neni nikdo skym by si hral :) a potom kuknes cashier a BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM ! :) to musi byt krasa
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 02 Júl 2015 12:02

hej, všetci sme oslavovali po každom payjumpe na FT :D potom Fedor spravil chybu, že nezobral deal a od každého chcel 1k navyše, tak som ho musel sucknúť 8-)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 02 Júl 2015 12:53



Maru práve rozobral celý SK Telecom T1: Zest, Stats, Life a Flash. Terran fuckin prince!
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Stanley VII 02 Júl 2015 21:31

Wow, gratulujem Zeltzn! :) Keď som čítal o tej trefe čo písali WolfiKxx a nabokow, tak som nečakal, že to bol až taký megabrutal :shock: :good: Super boost do života na začiatok, v turnaji šťastie určite prialo, tak ti držím palce, aby ti prialo aj pri rozhodovaní ako tento boost ďalej v živote použiť :gl: Dať dole 5k hráčov až po úplný vrchol v takom turnaji...skvelý výsledok :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 18 Júl 2015 22:33

Dnes som bol opäť vyownený 888 supportom

Spoiler:
Obrázok


Spoiler:
Obrázok

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali - 2:
nabokow, Stanley VII
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Stanley VII 20 Júl 2015 17:18

Belinda mala na saláme :crazy:

Btw. aký to bol bonus? Lebo prevsádzanie cez kasíno iba 3x vklad je dosť výhodné. Ak napr. budeš vsádzať na ruletu, kasíno má výhodu 2,7% a pri trojnásobnom prevsádzaní by si mal štatisticky stratiť 8,1% vkladu. Ak bol ten bonus povedzme 50% vkladu, tak to je dosť dobrá value a easy money :)

Aj keď by si musel nachvíľu zamieriť do kasína, pri zapnutom zrýchlenom točení by to človek mal mať pretočené do pár minút pri vsádzaní na niektorú farbu, povedzme 5-10% vkladu pre zníženie variance. To je 30-60 ťuknutí na rebet a spin :) Akurát teda treba pamätať, prečo tam človek šiel a že nehrá kasíno ale "ťuká žiadosť o bonus" a po dočistení z toho kasína zmiznúť a zabudnúť, že v lobby také niečo vôbec je. V takýchto prípadoch vie byť aj kasíno +EV.

Treba si dať ale bacha, či tam nedali do podmienok bonusu nejaké obmedzenia na hry - či sa to dá vyčisťiť aj tou ruletou. Sú hry, kde je edge kasína ešte menší ako ruleta, ale ako príklad poslúži ruleta asi najlepšie, keďže je najznámejšia :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod erikteh 31 Júl 2015 14:13

co momentalne hravas? ci este uzivas? :)
erikteh
 
Príspevky: 6
Založený: Júl 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 31 Júl 2015 15:37

hrám primárne 200vku. ATM sa snažím nájsť mindset zo začiatku roka, kedy som mal neskutočný hlad všetko crushnúť, mal som svoj cieľ apod. Pred letom som bol na tom mindsetovo dosť zle a nejak stále neviem nastaviť hlavu na správnu cestu. Obdobie od februára do júna mi vzalo strašne veľa psychických síl a nejak sa z toho neviem zotaviť. Hľadám si teraz nejaké bývanie, pretože som od júna doma a sú to probably 2 najnudnejšie a najopustenejšie mesiace môjho života :D Pravdepodobne zakotvím v Bratislave alebo niekde úplne ďaleko. who knows
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Komedia 02 Aug 2015 14:28

Už by ale bolo na čase zmeniť avatar :D
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 11 Mar 2016 04:23

Lately som dostal chuť si prečítať môj blog, ako som začinal, ako som sa predieral micros a ako ste mi na mojej ceste pomáhali. Je to sick, čo za hlúposti som tu písal, ako som tu vyplakával, aký som bol miestami arogantný a stále ste to so mnou vydržali. Čím viac listujem v stránkach tohto blogu, tým viac si uvedomujem, že bez vás by som nebol tam, kde som teraz. Patrí vám všetkým, ako aj celému pokerportalu jedno veľké ďakujem :poklona:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!