$11 vstupenka do turnaja o $10,000 zadarmo k vkladu

Diskusia k herni DOXXbet poker

$11 vstupenka do turnaja o $10,000 zadarmo k vkladu

Odoslaťod admin 26 Júl 2015 09:00

Diskusia k článku: $11 vstupenka do turnaja o $10,000 zadarmo k vkladu

Po rozdávačkách turnajových vstupeniek v predchádzajúcich mesiacoch rozdáva DOXXbet voľné $11 vstupenky k vkladom aj v týchto dňoch. Jedinou podmienkou k získaniu $11 vstupenky do turnaja FishMarket s garanciou až $10,000 je urobiť do herne DOXXbet vklad aspoň €20. Akcia platí pre všetkých hráčov DOXXbetu bez ohľadu na to, či to bude váš prvý vklad alebo či ste už podobnú akciu využili v minulosti – jednoducho vložte a vstupenka je vaša!



Vďaka tejto vstupenke si potom budete môcť zahrať v turnaji $10,000 FishMarket štartujúcom na DOXXbete v pondelok 14. septembra o 19:00 SEČ. Po vklade na DOXXbet aspoň €20 od 27. augusta do 13. septembra 23:59 SEČ o ňu stačí požiadať e-mailom na info@doxxbet.com (žiadosti môžete posielať do konca kvalifikačného obdobia a v čase ich poslania už musí byť vklad pripísaný na vašom účte na DOXXbete). Pozor na žiadosti o výber v kvalifikačnom období, pretože výberom od 27. augusta do 13. septembra by ste stratili možnosť zapojiť sa do tejto akcie.

Ak budete vkladať na DOXXbet prvýkrát, čaká na vás samozrejme aj obvyklý uvítací bonus tejto herne pre nových hráčov až do...

Celý článok => $11 vstupenka do turnaja o $10,000 zadarmo k vkladu
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: $11 vstupenka do turnaja o $10,000 zadarmo k vkladu

Odoslaťod Miyako 03 Aug 2015 17:10

Super, dík moc za informáciu. Práve som si vkladal nejaké peniaze a ani som o tom nevedel, takže hneď ako mi dorazia na účet, tak im napíšem ohľadom vstupenky. Bez vás by som sa o tom vôbec nedozvedel, takže vďaka. Vstupenkou zdarma nepohrdnem :poklona:
Miyako
 
Príspevky: 76
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 0


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!