Septembrová PokerPortal liga na DOXXbete o $1,150 a vecné ceny

Diskusia k herni DOXXbet poker

Re: Septembrová PokerPortal liga na DOXXbete až o $1,150 a vecné

Odoslaťod Giulietta 19 Sep 2015 14:36

ak si si ty "pokerpro" nevsimol, bola som medzi tymi co sa regli od zaciatku...zakazdym ak je to potrebne tak sa regujem uz pred zaciatkom aby sa turnaj mohol zacat...pokial je dost regnutych hracov,tak sa neregujem, a to z dovodu, ze tu hodinu viem vyuzit efektivnejsie ako s hracmi tebe podobnymi, ktori v zivote nic nevyhrali a ked vidim tvoj skill,tak ani nevyhraju :lol2:
Naposledy upravil Giulietta dňa 19 Sep 2015 17:03, celkovo upravené 1 krát.
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Septembrová PokerPortal liga na DOXXbete až o $1,150 a vecné

Odoslaťod refreshing 19 Sep 2015 14:38

mily pan Murded

neda mi to a musim reagovat

1) bol by som opatrnejsi s vyjadreniami, kto ako dlho vydrzi v turnaji, nakolko som ich uz par vyhral :D a nie len turnajov ale aj lig :D neviem ci to iste mozete napisat aj vy :dzejkej: :dzejkej: :dzejkej:

2) teraz trochu k ekonomickej/financnej/ promo alebo neviem ako nazvat tuto cast :D

Ja ako hrac, ktory si plati vsetky BI,Rebuye a Addony tento mesiac zaplatim herni 70-80eur (cez tyzden sa hraju 3 turnaje to znamena 1,1x3 + 2,2x3 + 3,3x3 = 19,8E)
Takze na vasom mieste by som bol za hracov, ako som ja Giulietta,GTX,Risenecko,Hydrak,Ratikejt a dalsi, ktori si platia skoro vsetky BI sami, velmi vdacny. Snad si nemyslite, ze pokerportal by dotoval 1000+ $ z vlastneho vrecka, ak by sa im to z casti nevratilo, a turnaje by hravali iba kvalifikanti, ktori vyhraju vstupenku vo freerolle a do turnaja nevlozia ani cent.

3) nieco k late reg.
Ak sa registrujem v poslednej minute prichadzam o 60m hrania, to znamena, ze hraci, ktori hraju od zaciatku maju vyhodu a mozu mat ovela viac chipov ako ja :D zjavne to tak neberiete a vidite to skor ako nevyhodu, ze musite hrat od zaciatku :Bravo: :Bravo: :Bravo:
refreshing
 
Príspevky: 30
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: -1

Re: Septembrová PokerPortal liga na DOXXbete až o $1,150 a vecné

Odoslaťod murded 20 Sep 2015 15:30

som rad ze vy dvaja pokerpro mate lepsi prehlad o mojich vysledkoch ako ja sam :good:

refreshing a ty sa nauc pocitat
za tyzden ked zaplatis vsetky buyiny, rebuy a addon tak herni ide akurat tak fee z buyinu co je za tyzden 60 centov. ale podla teba je fee aj u rebuy aj addon :lol2: a pri tychto turnajoch sa vacsinou ani nezaplati garancia takze ani len to tvoje fee herni neostane kedze musia tie turnaje dotovat.

ked je to taka obrovska vyhoda hrat tie turnaje od zaciatku tak ich hraj od zaciatku a nevyplakavaj tu ze nebolo dostatok hracov pre start turnaja ked si sa tam ty sam neregol

a tu je ukazka tvojho skillu:
PRE-FLOP
.JamalkoO folds, lubos44444 folds, Branik-Stars folds, skalllooo folds, SilverKing raises to 60, cioteczka28 folds, refreshing14 raises to 500 and is all-in, murded_80 folds, SilverKing calls 190 and is all-in.
FLOP [board cards: 3H,JD,2H]
TURN [board cards: 3H,JD,2H,4S]
RIVER [board cards: 3H,JD,2H,4S,5H]
SHOWDOWN
refreshing14 shows [ 6S,TC ]
, SilverKing shows [ KH,KD ]
, refreshing14 wins 410.

PRE-FLOP
.Branik-Stars folds, skalllooo folds, SilverKing folds, refreshing14 raises to 1,220 and is all-in, murded_80 folds, JamalkoO calls 150 and is all-in, lubos44444 folds.
FLOP [board cards: 3H,KC,KS]
TURN [board cards: 3H,KC,KS,4C]
RIVER [board cards: 3H,KC,KS,4C,AC]
SHOWDOWN
refreshing14 shows [ 8C,6C ]
, JamalkoO shows [ KD,TC ]
, refreshing14 wins 330.

Za tento príspevok od murded poďakovali :
6vamp6
Obrázok používateľa
murded
 
Príspevky: 119
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 26 krát/12 krát
Karma: 2

Re: Septembrová PokerPortal liga na DOXXbete až o $1,150 a vecné

Odoslaťod Giulietta 20 Sep 2015 16:07

murded napísal:som rad ze vy dvaja pokerpro mate lepsi prehlad o mojich vysledkoch ako ja sam :good:


ty to nazyvas vysledkami? :lol2: :lol2: :lol2:
to snad nemyslis vazne :wall:

polozim ti uz iba 1 otazku: myslis si ze Doxxbet zadotuje vyse 1000$ a necha to ako freeroll ligu pre tebe podobnych? :poklona:
pre takych ako ty su tie bezvyznamne ligy na U***et-e, kde hras cely mesiac a vyhras :bad:
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Septembrová PokerPortal liga na DOXXbete až o $1,150 a vecné

Odoslaťod refreshing 20 Sep 2015 16:31

:D :D :D k teme rebuyov a addonov sa uz rozpisovat nebudem :D
ale rad by som okomentoval svoju play nad mojimi handami, ktore si postol :D

Handa c1: 6To- je to super spojena handa kde mam sancu na postupku(straight) ak pride na flop 789 mam nuts..
aj vs KK/AA mam 15% takze tento spot velmi rad zoberiem a snazim sa ho vyhrat.
Board prisiel 3J245 a ja som vyhral, takze nie je velmi co riesit

Handa c2 : 86s oapt velmi dobre spojena handa a dokonca v rovnakej farbe, predomnou su uz iba dvaja hraci a to pan murded, ktory proti mne nema v ALL inovych situaciach sancu takze s nim si velmi rad zatocim a potom uz len jeden pat ktory ma malo chipov takze tiez sa nebudem hnevat, ak to dorovna..
86s vs KTo typujem ze mam okolo 40% na vyhru co je super vela
samozrejme na river triafam flush a opat nie je ocom a vyhravam

vobec nevidim v tychto handach problem a myslim ze velmi pekne ukazuju aky mam skill a viem hrat mtt
refreshing
 
Príspevky: 30
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: -1

Re: Septembrová PokerPortal liga na DOXXbete až o $1,150 a vecné

Odoslaťod ratikejt 20 Sep 2015 17:31

Dobrý deň,
po dlhšej dobe som si zasa prečítal diskusiu "tu" na pokerportál.sc a nakoľko nechcem odchádzať so zármutkom v srdci, tak si dovolím vyjadriť pár mojich ospalých myšlienok či už ku československej pokrovej komunite ale aj k samotnej lige. V prvom rade ma veľmi mrzí vznikanie konfliktných situácií medzi jednotlivými hráčmi našej komunity. Dúfal som, a stále dúfam, že československá pokrová komunita bude "držať pri sebe" a vo svete bude spájaná so slovami ako rešpekt, pochopenie, sebareflexia a možno aj s niečim viac, ako napr. priateľstvo alebo dokonca láska. Čas všetko ukáže.

Zopár myšlienok, postrehov k samotnej lige:
1. najprv si dovolím vyjadriť sa k názorom/myšlienkam hráča/pána murded, nakoľko ak som správne čítal diskusiu (v prípade môjho zrakového zlyhania sa Vám chcem vopred ospravedlniť pán murded), bol to práve on, ktorý sa ako prvý vyjadril k iným fyzickým osobám, hráčom ktorí sa "skrývajú" pod nickname-mami predovšetkým refreshing, giulietta atď. Pán murded ako prvý odhalil ich "zákerné" využívanie neskorej registrácie a dokonca bol aj ochotný podstúpiť riziko verejnej kritiky keď túto svoju domnienku/záver vyjadril tu v diskusii. Za takúto odvahu by som Vám chcel poďakovať pretože v tejto dobe je to čosi nevídané. Ak správne počítam, pamätám si, tak každý hráč zaregistrovaný v posledných minútach late registrácie získa 1 500 chipov za BI, 1 500 za rebuy a 2 500 za addon, tzn. dohromady 5 500 chipov pri blindoch 100/200. Naproti tomu hráč/hráči, ktorí hrajú od začiatku môžu byť na konci late registrácie už vyradení, resp. tí šikovnejší môžu mať namiesto 5 500 chipov aj 10 000, dokonca aj viac. Diskriminácia hráčov hrajúcich od začiatku je viac ako jasná, odvážim si napísať až "do očí bijúca" a preto som tiež za zmenu pravidiel ako symbol začatia nepísaného boja v oblasti pokrovej nekorektnosti, "zločinov" proti " pokrovej ľudskosti". Pán murded bol prvý, ktorý upozornil na túto skutočnosť a preto by bolo vhodné ho odmeniť. Dúfam že všetci správne pochopia myšlienku, ktorú som sa snažil prezentovať na konci tohto odseku (dospelí samostatne, a tí mladší s pomocou rodičov, starých rodičov).

murded napísal:napisem to este raz zjavne necitas posty pred tym. vyuzit late reg je slobodne rozhodnutie kazdeho jedneho hraca ci kvalifikanta ci hraca ktory si zaplati buyin. to ze sa nespusti turnaj je sposobene len tym ze nebolo dostatok hracov ktori by boli ochotni hrat turnaj od zaciatku kedze je tam late reg a kopa hracov tam naskakuje minutu pred koncom late reg. takze bud zrusit late reg ale to potom prestane hravat refreshing a jemu podobni lebo nepreziju prvu hodinu alebo znizit minimalny pocet hracov pre start turnaja.


Ďalej si dovolím poukázať na "jasnovidecké schopnosti" pána murded, ktoré sám prezentoval v citácii vyššie. Tiež by som chcel patriť medzi tích vyvolených, ktorí majú silu vidieť osoby, objekty alebo vízie nedbajúc na čas, diaľku a iné okolnosti. Musím s Vami však súhlasiť v jednej veci, a to, že viacero hráčov môže mať problém prežiť prebiehajúce ligové turnaje nielen po stránke fyzickej, ale najmä psychickej, nakoľko vlastné prezentovanie niektorých hráčov sa "vymyká" reálnym predpokladom.

murded napísal:
a tu je ukazka tvojho skillu:
PRE-FLOP
.JamalkoO folds, lubos44444 folds, Branik-Stars folds, skalllooo folds, SilverKing raises to 60, cioteczka28 folds, refreshing14 raises to 500 and is all-in, murded_80 folds, SilverKing calls 190 and is all-in.
FLOP [board cards: 3H,JD,2H]
TURN [board cards: 3H,JD,2H,4S]
RIVER [board cards: 3H,JD,2H,4S,5H]
SHOWDOWN
refreshing14 shows [ 6S,TC ]
, SilverKing shows [ KH,KD ]
, refreshing14 wins 410.

PRE-FLOP
.Branik-Stars folds, skalllooo folds, SilverKing folds, refreshing14 raises to 1,220 and is all-in, murded_80 folds, JamalkoO calls 150 and is all-in, lubos44444 folds.
FLOP [board cards: 3H,KC,KS]
TURN [board cards: 3H,KC,KS,4C]
RIVER [board cards: 3H,KC,KS,4C,AC]
SHOWDOWN
refreshing14 shows [ 8C,6C ]
, JamalkoO shows [ KD,TC ]
, refreshing14 wins 330.


Výpovedná hodnota takýchto a podobných "ukážok" pre mňa, ako mysliaceho človeka je absolútne nulová. Niekedy neuškodí sa zamyslieť či by nebolo vhodné doložiť aj ďalšie relevantné informácie a nielen jednu časť z 10 člennej skladačky. V opačnom prípade toto nasadenie, čo ste tejto "ukážke" venovali, považujem za úplnú stratu času.

refreshing napísal:
2) teraz trochu k ekonomickej/financnej/ promo alebo neviem ako nazvat tuto cast :D

Ja ako hrac, ktory si plati vsetky BI,Rebuye a Addony tento mesiac zaplatim herni 70-80eur (cez tyzden sa hraju 3 turnaje to znamena 1,1x3 + 2,2x3 + 3,3x3 = 19,8E)
Takze na vasom mieste by som bol za hracov, ako som ja Giulietta,GTX,Risenecko,Hydrak,Ratikejt a dalsi, ktori si platia skoro vsetky BI sami, velmi vdacny. Snad si nemyslite, ze pokerportal by dotoval 1000+ $ z vlastneho vrecka, ak by sa im to z casti nevratilo, a turnaje by hravali iba kvalifikanti, ktori vyhraju vstupenku vo freerolle a do turnaja nevlozia ani cent.


Bohužiaľ pán refreshing nemáte úplnú pravdu, nakoľko mi v pokrovej oblasti či už po stránke psychickej, finančnej ale aj vzdelávacej pomáha predovšetkým moja maminka, za čo jej patrí jedno veľké ďakujem. Uvedomujem si že to úplne nesúvisí s podstatou vášho príspevku ale chcel som opraviť informáciu a zároveň sa poďakovať.

Záverom by som sa chcel ospravedlniť sa svoj dlhší príspevok a obmedzenú, opakujúcu sa slovnú zásobu, nesprávne prezentovanú diakritiku. Chcel by som všetkým popriať príjemné prežitie posledných letných dní v kruhu rodiny, priateľov. V prípade pokrových aktivít Vám prajem veľa úspechov a trpezlivosti nielen v súvislosti s kartami ale aj súpermi.
ratikejt
 
Príspevky: 15
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Septembrová PokerPortal liga na DOXXbete až o $1,150 a vecné

Odoslaťod Giulietta 20 Sep 2015 17:39

ratikejt napísal:
Ďalej si dovolím poukázať na "jasnovidecké schopnosti" pána murded, ktoré sám prezentoval v citácii vyššie. Tiež by som chcel patriť medzi tích vyvolených, ktorí majú silu vidieť osoby, objekty alebo vízie nedbajúc na čas, diaľku a iné okolnosti. Musím s Vami však súhlasiť v jednej veci, a to, že viacero hráčov môže mať problém prežiť prebiehajúce ligové turnaje nielen po stránke fyzickej, ale najmä psychickej, nakoľko vlastné prezentovanie niektorých hráčov sa "vymyká" reálnym predpokladom.

tak toto ma zabilo :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Septembrová PokerPortal liga na DOXXbete až o $1,150 a vecné

Odoslaťod sslater 20 Sep 2015 18:50

teraz asi trochu odbočím od vašej diskusie, ale uz sa nejako menilo to nastavenie minimálneho poctu registrovaných hracov ? alebo to ostalo nezmenené ?
sslater
 
Príspevky: 19
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Septembrová PokerPortal liga na DOXXbete až o $1,150 a vecné

Odoslaťod Stanley VII 28 Sep 2015 08:47

Náhradný turnaj za neodohraný utorkový sa odohrá zajtra, keďže nakoniec máme jeden neobsadený septembrový utorok, ktorý bol voľný a výsledky sa teda budú počítať iba do septembrovej ligy. Keďže tento turnaj nebol oznámený v pôvodnom pláne, minimum hráčov na jeho štart bolo znížené na 5.

:gl: všetkým v poslednej turnajovej príležitosti zabojovať o body do septembrovej tabuľky!
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!