Ondokov blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 19 Okt 2015 07:08

Brejcinho napísal:Ahoj Ondoko,

paradne handy, paradny graf, vsetko paradne, som rad, ze sa ti dari :)
Chcem sa ta opytat, ake mas WTSD a W$SD s takymi blue/red lines...Ak to teda nieje tajomstvo :)

:gl:


dik :)

nie, nie je to tajomstvo. WTSD 26 W$SD 50.

zaujimavjsie su grafy pred a po zmene hry z BB:

1.pred
Spoiler:
pred.png
pred.png (21.01 ) Zobrazená 5564 krát

2.po
Spoiler:
po.png
po.png (30.16 ) Zobrazená 5529 krát


tymto diky Anyfaceovi, ze do mna neustale dzubal, ze to hram na BB zle :D

Za tento príspevok od ondoko poďakovali :
Brejcinho
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod SATAN 19 Okt 2015 18:11

ten zoom je pro mna zahadu kurva ale asi sa nato v najblizsim volnem casy podivat lebo mna to dost inspirovalo, vzdycky sem to chcel porazat ale este sa mi to nikdy nepodarilo po asi 600k hands sem tam BE
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 19 Okt 2015 21:36

SATAN napísal:ten zoom je pro mna zahadu kurva ale asi sa nato v najblizsim volnem casy podivat lebo mna to dost inspirovalo, vzdycky sem to chcel porazat ale este sa mi to nikdy nepodarilo po asi 600k hands sem tam BE


nic si z toho nerob, pre mna su zas zahadou regular tables :D :D tie mi nikdy nesli a zoom mi myslim sadol, nemusim riesit ziadnu tablesekciu a bumhuntit ryby s dlhym zastupom regov sa mi teda nechce. kazdopadne, od zajtra miliondvestoosemdesiatysiesty shot zoom200, tak dufam, ze sa uz uchytim :) posledny polrok som ju vobec nehral, tak som celkom zvedavy ako mi to pojde a ci nie som iba ryba na heatri :)

Spoiler:
fish on a heater.jpg
fish on a heater.jpg (43.65 ) Zobrazená 5340 krát
:spax: :spax:
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod SATAN 19 Okt 2015 22:23

drzim palce kamko :)
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 23 Okt 2015 00:36

tak mam za sebou prvu session na dvestovke po polroku. celkom nemily run prvych 500 ruk, ale potom godmode jak svina, tak dufam, ze mi vydrzi run co najdlhsie :) citim sa tam kazdopadne uz ovela lepsie ako predtym, nebol som vobec moneyscared pri velkych bluffoch a safe bankroll je nuts :)


Spoiler:
prvasession200.png
prvasession200.png (28.99 ) Zobrazená 5197 krát


jedna ruka vs regs.. som bol dost strateny na riveri, ci to chcem betnut alebo giveupnut, kedze prisla jedna z najhorsich kariet pre mna, kedze mi to radikalne zmensuje pocet value komb. neviem no, polarizovat sa overbetom mi neprislo uplne moc super, ideas?

Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2805844
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $252.94
SB: $1036.34
BB: $398.13
UTG: $231.02
MP: $300.81
Hero (CO): $700.89

Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with 9Obrázok 9Obrázok
1 fold, MP raises to $6, Hero calls $6, 1 fold, SB raises to $19, 1 fold, MP calls $13, Hero calls $13

Flop: ($59.00) TObrázok QObrázok 8Obrázok (3 players)
SB checks, MP checks, Hero bets $37.18, SB calls $37.18, MP folds

Turn: ($133.36) 3Obrázok (2 players)
SB checks, Hero bets $97.92, SB calls $97.92

River: ($329.20) TObrázok (2 players)
SB checks, Hero bets $244.80, SB folds

Final Pot: $329.20
Hero mucks 9Obrázok 9Obrázok
Hero wins $326.40
(Rake: $2.80)

a dve ruky tiez proti regom, ktori neviem, co proti mne nacvicuju, ale dobre to asi nebude :D

Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2805849
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $277.29
SB: $253.39
BB: $206.40
UTG: $200.00
MP: $266.39
CO: $194.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with QObrázok QObrázok
1 fold, MP raises to $5.20, 1 fold, Hero raises to $18, 2 folds, MP calls $12.80

Flop: ($39.00) JObrázok 6Obrázok QObrázok (2 players)
MP checks, Hero bets $18, MP calls $18

Turn: ($75.00) 9Obrázok (2 players)
MP checks, Hero bets $42, MP calls $42

River: ($159.00) 3Obrázok (2 players)
MP checks, Hero bets $81.22, MP calls $81.22

Final Pot: $321.44
Hero shows QObrázok QObrázok (three of a kind, Queens)
MP mucks JObrázok JObrázok
Hero wins $318.64
(Rake: $2.80)

Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2805850
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $216.38
SB: $200.00
Hero (BB): $369.87
UTG: $200.00
MP: $1035.61
CO: $933.39

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with 4Obrázok 7Obrázok
2 folds, CO raises to $5, 2 folds, Hero calls $3

Flop: ($11.00) 6Obrázok AObrázok TObrázok (2 players)
Hero checks, CO checks

Turn: ($11.00) 3Obrázok (2 players)
Hero bets $7.87, CO calls $7.87

River: ($26.74) 3Obrázok (2 players)
Hero bets $19.15, CO calls $19.15

Final Pot: $65.04
Hero shows 4Obrázok 7Obrázok (a pair of Threes)
CO shows QObrázok KObrázok (a pair of Threes - Ace+King kicker)
CO wins $62.24
(Rake: $2.80)
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod SATAN 23 Okt 2015 01:02

posledny pulrok odkedy sem vysadil cukre a sem jakysi bez energie a nevim sa dokopat k nejakym vykonom ani mna nic nemotivuje, nenakopava co sa tyka pokru az do doby nez sem kukal tvuj posledny post, porad mraz po mne a prve co mi preletelo hlavu bylo JEBE TI ? ondoko je zvira jak svina... dekuju za to, vzdycky mna nabije energiu ked nekdo komu to neslo uplne dobre zamaka, zabere a ukaze vsetkym ze to kurva ide ked sa chce...
mozes dat hracom jak su ja co by chceli prejit na zoom a su radi ked tam su BE naco sa maju sustredit ? samozrejme kazdy ma ine leaky a pod. ale co je vecsinu najvecsi problem u takychto hracu alebo co by si im odporucil aby sa rychlejsi posunuli material alebo jak by mneli premyslat nad zoom hru...
diky su rad ze to tu uplne neskapalo a sem tam sa najde neco solidne :good:
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Ondokov blog

Odoslaťod Zeltzn 23 Okt 2015 01:58

podla tych hand histories dost overbluffujes, tak by som si mozno zacal davat trochu pozor na 200vke, kde ludia uz trochu aktivnejsie calluju rivre :)

gl na 200vke a nech to tak ide aj nadalej
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 23 Okt 2015 08:37

Zeltzn napísal:podla tych hand histories dost overbluffujes, tak by som si mozno zacal davat trochu pozor na 200vke, kde ludia uz trochu aktivnejsie calluju rivre :)

gl na 200vke a nech to tak ide aj nadalej


diky zeltzn :) no vybral som iba niektore ruky, ktore si myslim, ze su rangovo a opponent dependant fajn. az taky maniak nie som :) ale napriklad toho KQ guya bluffovat nebudem uz veru a budem mu valuebetovat tretie pary :D

SATAN napísal:posledny pulrok odkedy sem vysadil cukre a sem jakysi bez energie a nevim sa dokopat k nejakym vykonom ani mna nic nemotivuje, nenakopava co sa tyka pokru az do doby nez sem kukal tvuj posledny post, porad mraz po mne a prve co mi preletelo hlavu bylo JEBE TI ? ondoko je zvira jak svina... dekuju za to, vzdycky mna nabije energiu ked nekdo komu to neslo uplne dobre zamaka, zabere a ukaze vsetkym ze to kurva ide ked sa chce...
mozes dat hracom jak su ja co by chceli prejit na zoom a su radi ked tam su BE naco sa maju sustredit ? samozrejme kazdy ma ine leaky a pod. ale co je vecsinu najvecsi problem u takychto hracu alebo co by si im odporucil aby sa rychlejsi posunuli material alebo jak by mneli premyslat nad zoom hru...
diky su rad ze to tu uplne neskapalo a sem tam sa najde neco solidne :good:


diky satan :) mna iba potesi, ak ta moje posty namotivuju este viac, ten zoom vazne nie je veda, len to treba hrat trochu inak podla mna...

necitim sa byt v pozicii, ze by som mal niekomu radit, co a ako hrat, kedze sam v tom mam niekedy gulas, ale skusim napisat zopar veci, ktore som zacal tento rok robit a mi myslim, ze dost zvysili winrate.. ci su to aj +EV veci v longterme neviem, lebo moje pidi volume nikdy longterm nehitne asi :) kazdopadne, konkretne veci pisat nechcem a nebudem, kedze som s tyym stravil dost casu a nechem to vesat na verejne forum, napisem aspon nejake zakladne body, ktore podla mna stacia a od ktorych podla mna treba zacat.

1. bude to zniet divne a mozno aj hlupo, ale prekopal som niektore range podla toho, ako to hrali boti.. ked to oni beatovali takym neskutocnym sposobom, tak range, ktore pouzivali, asi nebudu uplne zle nie? :)
2. myslim si, ze GTO pristup je v zoome nespravny (aspon co sa tyka zoom100), ovela viac value je v exploitativnej hre.
3. dostatocny defend na BTN a BB, tam je podla mna najviac penazi...
4. maly pot + maly pot + maly pot = velky pot :) zacal som vyhravat velke % malych potov. o ne vacsinou velky zaujem nebyva ;)
5. niekde davno na nejakakom blogu som cital super vec- na to aby si porazil dany limit, musis hrat inak ako ostatni. o zoom100 toto plati DO PISMENA! a.k.a nebudte calling station :)
6. stoploss, dobry mindset, dat bokom ego... ked nejde o zivot nejde o nic :)
7. videa nepozeram (iba z MTTs). ked som videl uz aki hraci robia CG videa pre RIO, tak mi je z toho na grc...
8. pre mna najdolezitejsia vec, ktoru som v minulosti nedocenoval - safe BR. so 100BI+ bankrollom sa hra o dost inac ako s 40BI bankrollom.

to je asi tak vsetko co mi teraz napadlo :) mozno casom este nieco doplnim.
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod SATAN 23 Okt 2015 10:00

zo vsetkym suhlasim dobre si to popisal a ozivil si ve mne tyto prastare mudra cach game online hry...
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Ondokov blog

Odoslaťod Zeltzn 23 Okt 2015 15:17

2. myslim si, ze GTO pristup je v zoome nespravny (aspon co sa tyka zoom100), ovela viac value je v exploitativnej hre.


toto bol asi môj najväčší leak na NL100. Tak veľa som analyzoval, že mi to až škodilo. Pretože vedomosti, ktoré som nadobudol z analýz / spolupráce s hráčmi z vyšších limitov som nemohol použiť v praxi na svojom limite a vždy som musel switchovať medzi "GTO" mindsetom a purely explo mindsetom. To ma hurtovalo asi najviac v longrune.

ale napriklad toho KQ guya bluffovat nebudem uz veru a budem mu valuebetovat tretie pary :D


tam nejde ani tak o jeho call ako o fakt, že ty ako BB tam máš strašne veľa gutshotov a nemôžeš si ich dovoliť všetky bluffovať na riveri, pretože má potom +EV call s hocičím. On tým callom skôr hovorí, že tendenčne tam ľudia nie sú capeable giveupnúť bluff a nie, že je neveriaci Tomáš imo. Funny handa :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!