Vklad cez Visa kartu Slovenskej Sporitelne

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Vklad cez Visa kartu Slovenskej Sporitelne

Odoslaťod clasic5 15 Jan 2016 11:37

Čaute ľudia na začiatku pár rokov dozadu som neplatil pri vkladoch do herni nič. Neskôr si zaviedli poplatok 1,3€ pri každom vklade a teraz dokonca už 2€ za vklad nazvali si to (poplatok za vklad na hazardné hry) :( Chcem sa spýtať že v akej banke máte účet a či Vám neúčtujú pri vkladoch menej alebo dokonca nič dik za rady :pokerface:
clasic5
 
Príspevky: 26
Založený: Máj 2011
Poďakoval/li: 5 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Vklad cez Visa kartu Slovenskej Sporitelne

Odoslaťod DevilMayCry 15 Jan 2016 13:16

Wau no to je kokotina. To som si nikdy nevsimol. Pred dvoma tyzdnami som robil takyto vklad cez kartu a fakt je tam takyto poplatokTiez mam ucet v Slovenskej, strhlo mi 1,3Eur. No dobra kokotina... :bad:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Vklad cez Visa kartu Slovenskej Sporitelne

Odoslaťod Brejcinho 15 Jan 2016 13:26

ja som si teraz pozrel internet banking a mne nestahovali nic, alebo som slepy :D ale ja mam studentsky ucet, takze niektore poplatky neplatim...
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Vklad cez Visa kartu Slovenskej Sporitelne

Odoslaťod nabokow 15 Jan 2016 14:52

1.30 za vklad cez slsp tiez u mna
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Vklad cez Visa kartu Slovenskej Sporitelne

Odoslaťod clasic5 15 Jan 2016 17:23

tak chalani co vam stahovalo 1,3€ tak ako mne tak znicoho nic som urobil vklad a strhlo najnovšie už 2€ (Poplatok za platby za hazardné hry, lotérie a stávkovanie) tak len aby ste neboli prekvapený.. tak a niekto kto ma účet v inej banke tu nieje? lebo týmto dementom je málo poplatky za výbery, vedenie účtu a podobné musia si ešte aj takto prilepsit hovada :bad:
clasic5
 
Príspevky: 26
Založený: Máj 2011
Poďakoval/li: 5 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Vklad cez Visa kartu Slovenskej Sporitelne

Odoslaťod dredd73 16 Jan 2016 21:44

To chce pockat na ten ucet zadara, ktory garantuje Fico :D Ale vazne, pekne svinstvo od banky...
dredd73
 
Príspevky: 31
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 6 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Vklad cez Visa kartu Slovenskej Sporitelne

Odoslaťod murded 18 Jan 2016 19:50

banky su uzernici. date im moznost disponovat vasimi peniazmi a oni miesto toho aby vam za to platili si nauctuju mrte nezmyselnych poplatkov aby z vasich penazi spravili svoje.
ja mam Zuno a doposial jediny poplatok ktory si strhavaju je za vyber z bankomatu (tatrabanka 1e ine bankomaty 1,20e)
este mam aj Skrill ale ten som uz dost dlho nepouzil ale tam pokial si dobre pamatam boli tiez len poplatky za vyber z bankomatu 1,80e
Obrázok používateľa
murded
 
Príspevky: 119
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 26 krát/12 krát
Karma: 2

Re: Vklad cez Visa kartu Slovenskej Sporitelne

Odoslaťod pindo888 18 Jan 2016 19:57

Ja mam tiez ucet v SP. Pri vklade kartou tiez platim poplatky ale radsej vkladam cez sporopay, to je zadarmo :)
pindo888
 
Príspevky: 18
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 11 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!