lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 04 Nov 2014 06:35

no mne sa tiez nepaci, ale podla analyzy je v poriadku, dokonca mikroskopicky lepsia nez u vzorky winning regov

moja bluffing game je o triedu lepsia a aktivnejsia nez u regov s ktorymi ma porovnaval a bluffcatchujem az prilis to mam vraj trochu obmedzit :)

vsetky moje problemy su z showdownov, hlavnestracam s TPTK+ rukami, na tom som prisiel o 60BI oproti tym regom - jednak ze nedostanem dost value lebo hlavne OOP nebetujem river dost casto alebo ked callujem river ako bluffcatch tak prehram - velku cast z toho sposobuje to ze s TPTK+ by clovek na SD nemal prehrat tak casto ako sa to poslednych par mesiacov stava mne

snad sa to otoci, ja sa len budem snazit tomu pomoct vylepsenim hry
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod WNT 05 Nov 2014 10:53

ta talkshow je fajn...ale mam par postrehov z tych poslednych časti vlastne aj ten predošlí hosť mal podobné rezervy...matusko tam spomínal že hrával 1k-2k...a potom ked si sa ho pytal aky mal najlepsi den tak povedal 5-6k....to kolko hrával tu 1-2k? 1000hand? mal pusteny 1 alebo 2 stoly na ktorých sa stackol a to bolo vsetko?...momentalne hra co hovoril niekde 200 mozno 400....a do roka sa chce dostať na 5k?? ja netvrdim že na to nema ale ked si to porovnam s magorkom čo tu postuje uzasne grafy a praje si nech mu to vydrzi na vzorke 1mega tak si neviem predstaviť ako sa da zodpovedne dostať za rok z 200 na 5k.....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod magorko 05 Nov 2014 11:28

da sa dostat z NL200 na NL5000 za 12 mesiacov, chce to ocelove nervy, poriadny zapal, neuveritelnu disciplinu a velke mnozstvo hodin hrania a studia a samozrejme aj dokazat sa rychlo ucit

ja ocelove nervy nemam a zaroven mi uz nevyhovuje davat do rizika vsetky peniaze z pokru zase do pokru, takze planujem sa zivit pokrom a peniaze co zarobim investovat inam aby som sa zabezpecil a zaroven uz do toho nedavam tolko casu kolko by som musel, ale urcite sa to da, bolo by to tazke a zvladol by to kazdy kto splnuje tie podmienky

no ak vela cashoutuje, nebude hrat a studovat dokopy aspon 200 hodin mesacne, nebude mat disciplinu a bude prechadzat limitmi prilis rychlo, nebude mat nervy na to zvladnut tie swingy tak potom to nezvladne

dalsia vec je ci sa chces dostat na taky level aby si to porazal bez tableselection, potom okrem toho hore co som pisal potrebujes aj nadpriemernu inteligenciu :)
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod WNT 05 Nov 2014 12:53

dik super ze si odpisal yegon tam na zaciatku hovori ze je matusko je jeho vzorom pre mna si to ty budem uprimny :) a poviem aj preco pre mna osobne ma omnoho vacsiu vypovednu hodnotu ked tu takto orok postnes svoj graf trebars este stale z 500zoomu a budes povedzme 200k v pluse ako ked tu postne graf matusko ako sa dostal z nl200 na 5k...a nech by tam zrovna mal 600k profit....myslím že by si vela mladych cg hračov malo z teba zobrať príklad ako uvažuješ a nielen v pokri... :gl: ale samozrejme prajem aj matuskovi nech sa mu to podari a nech ide za svojim snom a je z neho slovensky alex milar alebo niečo podobne :gl:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 14 Nov 2014 08:55


Za tento príspevok od yegon poďakovali - 3:
APminer, haman, WolfiKxx
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 14 Nov 2014 09:55


Za tento príspevok od yegon poďakovali :
queeckee
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 03 Dec 2014 18:13

blog - výsledky
http://www.hackingpoker.com/2014/12/vys ... mber-2014/

vyšli aj ďalšie 2 diely rozhovoru s Trikom, linky nájdete na mojom blogu

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
202mateo202
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 31 Jan 2016 20:43

ok co nove? minuly rok som pregrindil na zoome, vysledky nic moc. Z dovodu zmien na PS a aj aby som udrzal motivaciu hrat sa presuvam na ine herne a hravam aj MTTcka. Januar bol celkom uspesny aj ked som dost penazi odpalil na live MTTs, ale napriek tomu slusny profit. Aj turnaje hravam hlavne na mensich herniach takze megascores sa moc neplanuju. Najvacsia trefa

Výborným výsledkom z herne 8***oker sa môže pochváliť Slovák „pracurak“, ktorý tu túto noc obsadil trete miesto na $25.000 Thursday Challenge. $12 NLHE Rebuy/Add-On turnaj prilákal k stolom 802 hráčov, pričom medzi najlepších sa rozdelilo vyše $32.000. „Pracurak“ si z tejto sumy odkusol $3.122.


Popri MTT hravam aj cash na U***et, to zatial bezi tiez ok.

v septembri sme boli s Trikom v Peru, dokoncujem videa, este mi chyba jedno a potom spisem aj textove reporty

zatial toto



in other news: ucim sa snowboardovat a dost to boli :)

gl hf
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod DevilMayCry 01 Feb 2016 09:31

yegon napísal:Slovák „pracurak“

A ja že čo za recesistu zo slovenska to tam hráva :) Teda pokiaľ sa to cé má čítať s mäkčeňom...
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 01 Feb 2016 10:32

dokoncil som dalsie video z Peru - amazonsky prales

Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!