najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod Chlpo1989 27 Okt 2010 10:35

svatos21 napísal:neviem ci sa to stava len mne ale na pstars momentalne ficia strasne badbeaty..

Presunuli ich tam z FT, pretoze tam ich uz nikto nechcel, tak teraz sa budu viac objavovat na PS :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod Krtkoslav 27 Okt 2010 13:11

:) Ak mas na AP rakeback tak nei je o com, tam to fici, vela hlupych superov... paradoxne na 10+1 je ovela menej regov ako na 5+0,5, aspon podla mojich skusenosti.
Krtkoslav
 
Príspevky: 34
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod svatos21 27 Okt 2010 13:26

Chlpo1989 napísal:
svatos21 napísal:neviem ci sa to stava len mne ale na pstars momentalne ficia strasne badbeaty..

Presunuli ich tam z FT, pretoze tam ich uz nikto nechcel, tak teraz sa budu viac objavovat na PS :)


heh, ja viem ze to odo mna vyznelo ako plackanie, ale ja narazam na all in pred flopom ked napr AA na stoloch ktore som hral casto prehravali na hluposti..
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod matiapag 27 Okt 2010 14:48

svatos21 napísal:heh, ja viem ze to odo mna vyznelo ako plackanie, ale ja narazam na all in pred flopom ked napr AA na stoloch ktore som hral casto prehravali na hluposti..


no a? :D a to si myslis, ze sa deje kazdemu a ze za to moze herna? a co myslis, ako sa citia ti, ktori s AJ pf vyhraju AI, ked narazia do AK? Tebe sa daco take nestava, ze mas kralov, super esa a aj tak vyhras? Chcel by som vediet, ze na akej vzorke ruk robis taketo zavery, ak sa ti to stalo niekolkokrat za poslednych tisic ruk, tak to je vela podla teba? :) Proste stars je najvacsia herna na svete a sanca, ze by si pokazili svoje meno nejakou takouto hlupostou (ktora im v nicom nepomoze btw, co z toho maju, ze ty prehras? maju z potu ten isty rake, ako keby si to vyhral...), tak to je taka mala sanca, ze sa ani povedat neda.

Imo taketo reci ze herna hra proti tebe su total odveci podla mna, vsak ked sa nad tym logicky zamyslis, tak to nedava ziaden zmysel, akurat hladas zbytocne vyhovorky. Co nie si rad, ze sa ti ryby takto stackuju s horsimi rukami, ako mas ty? Plakat je jedna vec, ale obvinovat za variance hernu je nieco ine...
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod svatos21 27 Okt 2010 22:27

samozrejme ber to co som napisal s nadhladom :) a ja nehladam vyhovorky kedze nie som v minuse.. len ma stve ze sa drzim na nule a vacsinou kvoli tomu ze prehram pred flopom jasne handy..
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod NUF4444 04 Máj 2015 07:38

Tak blbu debatu som uz dlho necital , badbeat presiel z fulltiltu na PS ako vazne ? S AJ mas proti AK pred flopom 26 % na vyhru , a to je celkom dost cize vyhrat to s 26 % aj 3 krat po sebe sa proste moze stat a nieje za tym ziadne spknutie herne
NUF4444
 
Príspevky: 6
Založený: Jan 2015
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod fabko26 23 Feb 2016 01:42

:lol2:
fabko26
 
Príspevky: 1
Založený: Feb 2016
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!