Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

Diskusia k herni DOXXbet poker

Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

Odoslaťod admin 05 Jan 2017 15:00

Diskusia k článku: Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

PokerPortal liga pokračuje na DOXXbete aj v januári. Tento mesiac na nás čaká vždy v stredu a v nedeľu spolu 7 bodovaných turnajov a každý deň pred ligovým turnajom je pripravený freeroll, cez ktorý sa môže zadarmo kvalifikovať 5 hráčov.
Detaily turnajov Turnaje odštartujú sobotným freerollom 7. januára a posledný bodovaný turnaj sa odohrá v nedeľu 29. januára. Spolu sa teda odohrá 7 freerollov a 7 buy-inových turnajov:

Názov Deň Čas (SEČ) Typ Buy-in Pokerportal liga freeroll utorky a soboty 20:00 + 30 min. late reg. freezeout freeroll Pokerportal liga 75€ GTD stredy 20:00 + 50 min. late reg. 2R1A €2.2 Pokerportal liga 100€ GTD nedele 20:00 + 50 min. late reg. 2R1A €2.2
Vstup je povolený len SK/CZ hráčom a freerolly sú chránené heslami, ktoré nájdete v deň turnaja na našej stránke v menu Online turnaje/PokerPortal freerolly a turnaje.
Mesačný rebríček...

Celý článok => Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22168
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

Odoslaťod BACKI77K 26 Jan 2017 18:11

Zdravím,prečo sa nehrali posledné 2turnaje Poker portal ligy? Dakujem za odpoved.
BACKI77K
 
Príspevky: 1
Založený: Mar 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

Odoslaťod Nancya 27 Jan 2017 11:57

Ahoj,

bohužiaľ sa nenazbieralo minimum hráčov potrebných na štart (10).
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

Odoslaťod Giulietta 29 Jan 2017 21:13

s rozcarovanim pisem tento prispevok a stale tomu nemozem uverit....sposob akym som vypadla z dnesneho turnaja je na zaplakanie a este sa mi to v ziadnej herni nestalo...po nevytoceni handy si idem normalne dokupit chipy (1. rebuy) a ono mi to veselo zahlasi, ze nemam dostatok prostriedkov....zarazilo ma to a klikam znova a znova a ono stale svoje....a veru ze tych prostriedkov na mojom ucte bolo dostatok :wall:
permanentne sa stava, ze ma herna problem s late reg. a treba okno otvarat viac krat aby sa objavila moznost registracie, no tento problem sa da vyriesit po par pokusoch ale s odmietnutim rebuy to uplne zaklincovali....pride mi to ako zly sen, kedze dnes islo celkom o dost...no nic...aj takyto byva online poker :(
mozno by bolo fajn ak by kompetentni upozornili hernu na tieto ich bug-y...mozno s tym nieco spravia...a mozno aj nie
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

Odoslaťod ThomasSVK12 29 Jan 2017 21:20

tiež sa mi pravidelne stáva, že sa do turnaja prihlásim až na 3-4x...proste tam nie je možnosť prihlásenia...až po pár pokusoch to nabehne...už som takto missol nejake 2 registrácie, lebo kým som sa dostal do lobby s prihlásením, tak bolo po registrácii :D
ThomasSVK12
 
Príspevky: 53
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

Odoslaťod chio11 29 Jan 2017 23:54

uz je to vybavene autista dolora to podal na policiu :lol2: .v kazdom pripade s tym pokerportal nic nespravi skor to je otazka na doxxbet.tiez sa mi to stava ze hoci je neskora registracia prihlasenie chyba
Obrázok používateľa
chio11
 
Príspevky: 11
Založený: Mar 2013
Poďakoval/li: 14 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

Odoslaťod TomMolivan 30 Jan 2017 07:52

Ahoj Guiletta, veľmi ma mrzí, že si o prvenstvo v lige bola pripravená takouto nešťastnou chybou. V mene tímu SpadePokerTV som sa vzniknutý rozdiel medzi prvým a druhým miestom v lige, t.j. €20, rozhodol venovať v prospech Slovenského Hemofilického Združenia. Snáď je to aspoň malá útecha za vzniknuté nepríjemnosti.

Obrázok

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali - 3:
A_Rimmer, Giulietta, ThomasSVK12
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

Odoslaťod Nancya 30 Jan 2017 15:06

Giulietta napísal:mozno by bolo fajn ak by kompetentni upozornili hernu na tieto ich bug-y...mozno s tym nieco spravia...a mozno aj nie


Mrzí ma, že ti hru skomplikovali technické problémy, posunieme to ďalej DOXXbetu, aby sa na to pozreli, prípadne aby to odoslali Hive a pokúsili sa to do budúcna napraviť.

Ligová tabuľka momentálne už obsahuje výsledky zo všetkých odohraných turnajov, skontrolujte si ich prosím a zajtra ich odošleme DOXXbetu na preplatenie:

http://www.pokerportal.info/liga/96/aktualne-poradie/
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: Januárová PokerPortal liga na DOXXbete spolu o €775

Odoslaťod Giulietta 30 Jan 2017 18:14

TomMolivan napísal:Ahoj Guiletta, veľmi ma mrzí, že si o prvenstvo v lige bola pripravená takouto nešťastnou chybou. V mene tímu SpadePokerTV som sa vzniknutý rozdiel medzi prvým a druhým miestom v lige, t.j. €20, rozhodol venovať v prospech Slovenského Hemofilického Združenia. Snáď je to aspoň malá útecha za vzniknuté nepríjemnosti.

pekne gesto, ci uz to clovek urobi z takeho alebo onakeho dovodu :poklona:

ja budem rada, ak sa tieto moje "problemy" dostanu k tym najpovolanejsim, ti sa ich pokusia vyriesit a vsetci budeme moct hrat bez zbytocnych komplikacii :gl:
Giulietta
 
Príspevky: 35
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!