Dnes večer si zahráme o skvostný bourbon Jack Daniels Silver Select

Diskusia k herni DOXXbet poker

Dnes večer si zahráme o skvostný bourbon Jack Daniels Silver Select

Odoslaťod admin 05 Mar 2017 00:01

Diskusia k článku: Dnes večer si zahráme o skvostný bourbon Jack Daniels Silver Select

S prvou marcovou nedeľou prichádza aj prvý turnaj tohtomesačnej PokerPortal ligy na DOXXbete a rovnako ako v predchádzajúcich turnajoch, aj na dnes sme si pre víťaza pripravili fľašu kvalitného alkoholu.

Po minulotýždňovom rume Matusalem Gran Reserva 23y ochutná dnešný víťaz skvost medzi bourbon whiskey – Jack Daniel\'s Silver Select Single Barrel.


Táto tennessee whiskey s 50% alkoholu je stočená vždy len z jedného suda, ktorého číslo je uvedené na každej fľaši. Každý sud a teda aj fľaše z neho vďaka tomu prinesú zážitok z osobitej vône, chuti a charakteru.


Farba je sýta, tmavočervená až karamelová. Vôňa je zrelá, robustná, plná vôňa sladkej vanilky, jemného pomaranča a zrelej mäty. Môžete tiež cítiť vôňu duba a čokolády.

V chuti sladká vanilka ustupuje výraznej dubovej chuti, cítiť podtón višne a pomaranča.

Záver chuti je dubový, jemne sladký, s cédrovým podtónom a chuťou jabĺk.


Ak chcete túto fľašu ohutnať s priateľmi právy vy, ste už len kúsok od toho, aby ste ju mali naozaj doma – stačí sa posnažiť v dnešnom ligovom turnaji:
Detaily turnaja o Jack Daniel\'s Silver Select Single Barrel Názov turnaja: Pokerportal liga 100€ GTD
...

Celý článok => Dnes večer si zahráme o skvostný bourbon Jack Daniels Silver Select
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Dnes večer si zahráme o skvostný bourbon Jack Daniels Silver

Odoslaťod killco 05 Mar 2017 18:04

Tento doxxbet je taký trápny že až. Previedol som si tam 20€ , s cielom zahrať si dnes turnaj. Nadajú sa mi však previesť na poker, kým neprebehne verifikácia karty. Konto na doxxe mám pritom okolo 12 rokov. Je to však už tretia karta čo som z nej robil vklad, a musím preto absolvovať odznova celý tento nezmysel. Keby som robil výber tak to pochopím, ale pri vklade takéto cavyky???? :lol2:

A kedže na 888 nie je zatial zaregistrovaný nikto, tak si dnes večer s vami asi nezahrám. :w4444x:
killco
 
Príspevky: 42
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Dnes večer si zahráme o skvostný bourbon Jack Daniels Silver

Odoslaťod Nancya 05 Mar 2017 18:23

Skús napísať DOXXbetu na online chat, čo majú na stránke, možno to ešte dnes stihneš... Tie staršie karty čo si použil predtým už nemáš?

Niektoré herne sú na vklady s kartami citlivejšie, lebo sa s nimi robí dosť podvodov a potom to musí zaplatiť herňa. Ak človek prehrá peniaze v kasíne, herňa to má z čoho zaplatiť, ale ak to prehrá na pokri s iným hráčom, tomu už peniaze zobrať nemôžu a majú stratu, preto sú pri prevodoch do pokru opatrnejší než pri prevodoch do kasína.

Za tento príspevok od Nancya poďakovali :
aNdr3Jo
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7


Naspäť na DOXXbet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!