FR/6max grind - magorko

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod Belghar 15 Sep 2018 10:51

magorko napísal:dlho som sa neozval, stale hravam poker, na ps uz menej ale stale doplnam hry aj z ps pretoze hry su velmi dobre, dam sem vysledky od roku 2016 co som prestal postovat, momentalny ciel je skusat live mtt, ale pocitam ze solidne BI zacnem hrat az za dva roky, momentalne sa sustredujem na ine veci IRL na ktore musim odlozit velku cast penazi co zarobim pokerom, takze planujem pinkat len male turnaje rozvadov bratislava olomouc par krat do roka ked bude chut a cas

online hravam stale NL400 az NL1000

Results.png


Krása ten graf, good job!

Môžem sa spýtať, čo ťa vedie k tomu skúšať live turnaje? Myslíš, že tam môžeš dosahovať podobné winnings?

Good luck :gl:
Belghar
 
Príspevky: 37
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 24 Sep 2018 19:19

urcite nie na malych BI ale turnaje s BI 5k+ uz budu mozno porazat moju hodinovku online, nechcem sa preorientovat uplne, a bude to este nejaky ten rok nez by som chcel zacat, male BI turnaje berem len ako zmenu a taky trening aby som sa dokazal prisposobit live hre, je to aj dobre odreagovanie kedze chodim s kamaratmi takze je to skor taky maly pokrovy vylet, mozno sa to nikdy neuskutocni neviem ale je to taky maly ciel skusit aj zive turnaje s vyssim bi, ak sa to nepodari tak nic sa nedeje
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 24 Sep 2018 19:23

Results.png
Results.png (135.66 ) Zobrazená 8357 krát


zistil som ze som sem dal spatny graf, chybali tam HU hry bolo to vyfiltrovane len na 3h+ tak teraz je to cele aj s HU, teraz som mal mensi swing ale vyzera to ze to ide zase spravnym smerom :vlade:
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod Name368 27 Sep 2018 21:07

Ak mozes, hod aj lifetime graf, dobre sa na to pozera :)
Name368
 
Príspevky: 41
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 12 krát/2 krát
Karma: 5

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod mi-zedol 20 Okt 2018 09:13

Trochu off topic hosi ale nemal by niekto nahodou zaujem o kupu HM2 pro + Note caddy premium spolu za 45usd. PM v pripade zaujmu
Prílohy
hm2.png
hm2.png (53.42 ) Zobrazená 7617 krát
mi-zedol
 
Príspevky: 3
Založený: Okt 2018
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!