Ako preniest poznaky o hracoch z jedneho pc do druheho?

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Ako preniest poznaky o hracoch z jedneho pc do druheho?

Odoslaťod svkice666 23 Mar 2008 20:28

Je tu velke kvantum vlakien a tak ak sa na toto uz niedko pital tak sa vopred ospravedlnujem. Mal som problem doma hrat poker, koli urcitim upravam v byte a tak som vyuzival net v robote a zistil som, ze poznamky co som mal o hracoch doma v pc som po nainstalovani v praci v tej istej herni nenasiel, kde sa to uklada? Da sa to preniest aj do druheho pc? Ak ano tak ako? Lebo moze sa stat, ze si kupim novy pocitac alebo budem musiet operacny system preinstalovat a poznamky mi zmiznu.
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ako preniest poznaky o hracoch z jedneho pc do druheho?

Odoslaťod keso26 23 Mar 2008 20:51

jasne, neviem ako v inych herniach, ale party uklada poznamky priamo na disk ako aj hand history, konkretne PartyGaming/Pa***Poker/Notes.txt

..tiez som na to dosiel az ked som backupoval win :) ..dufam, ze to z toho disku este vytiahnem, furt na to zabudnem, asi si dam pripomienku do mobilu :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Sportingbet

Odoslaťod svkice666 26 Mar 2008 17:42

C:\Program Files\ParadisePoker\notes poznamky o hracoch pre hernu paradise sportigbet

Ak viete aj o inych dajte vediet, zaujimalo by ma i4ka herna B2b aj Boss a Expekt. Vopred dik :)
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!