Overpairs

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

Re: Re: Divocina:-)

Odoslaťod roche01 18 Máj 2008 08:07

ja som to nedávno s tou matikou tiež zarazil:) Stále som nadával, prečo to hrám matematicky správne, zatiaľčo môj účet ide dolu. A keď niekto s 10-high flush draw dorovnal môj raise so setom vo výške dvojnásobku banku po turne a na turne flush urobil, bol som z toho fakt "na prášky"*TIRED*.
Tak som si povedal, že to s tou matikou netreba preháňať a niekedy hrať aj trochu proti nej. A na počudovanie sa výsledky dramaticky zlepšili:)
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

roche

Odoslaťod chipfeeder 18 Máj 2008 10:03

ja si myslim, ze cash treba hrat len a len matematicky spravne ale turnaje zase sem tam zahrat aj proti matematike.

problem je ale ten, ze ty niekedy nevies, ci hras matematicky spravne :) to by si musel hrat len s AA a s nicim inym
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: roche

Odoslaťod roche01 18 Máj 2008 10:33

jj, to je fakt. Práve kvôli matematike som cash prestal hrávať (v nej som nikdy nebol v škole dobrý:)). Takto si v turnajoch môžem dovoliť sem-tam urobiť nejakú chybičku (alebo aj hrubicuO:-)) a ešte stále to nič nemusí znamenať. Resp. si od súpera vypočujem nejaké nadávky, ako som to mohol tak zle zahrať. Ale chipsy na mojom konte za to občas stoja.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Predchádzajúca

Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!