Ďalší Dagov úspech - postup na WSOP 2008!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

v

Odoslaťod fidelko 07 Máj 2008 17:55

San Reme?
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Dik

Odoslaťod DagPalovic 10 Máj 2008 10:35

Dakujem za priania ...

K Vasim otazkam :

1. software je PT3 ...
2. Zacinal som priamo STEP6
3. Minieri je ten, kto ma poslal domov zo San Rema
4. Dorovnanie Minieriho raisu s mojim 69 ... Minieri raisuje hocico a pri danej strukture a blindoch som sa rozhodol ist eventualne aj na 40 % s vomi kartami nizsimi ... Prave preto, ze u Minieriho clovek nikdy nevie ... Cize si myslim ze som ten heads up zahral dobre ...

V San Remo som mu zahodil na semi-final table mimo kamier po mojom raise a jeho re-raise all-in preflop JJ ... ukazal mi 99 ... a v tej chvili by som zahodil aj QQ, kedze som na vypadnutie nechcel ist ani do mozneho 52:48 v tej situacii ... :)

Ale jasne, ze dakujem este raz vsetkym za pozitivne ohlasy ... Do Vegas letim 29.5. na 6 tyzdnov ... tak sa odtial planujem hlasit :)))
DagPalovic
 
Príspevky: 37
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/6 krát
Karma: 0

p.s.

Odoslaťod DagPalovic 10 Máj 2008 10:39

teraz inak hravam STEP3 a STEP4 ... A tam sa tak motam medzi nimi, sem tam postupim dalej, sem tam zopakujem sem tam zopakujem nizsi a tak 1/10 vypadnem ... ale to kvoli treningu ... a dvakrat som sa dostal zas do STEP6 no "len" na peniaze ... ale chcem to este skusit vyhrat, i ked teraz uz len kvoli tomu, ze je to zaujimava moznost vziat za 80 resp. 200 dolarov balik 12.500 .... :) a tie ostatne umiestnenia aspon pokryju naklady so STEP3 a STEP4 ...

Tak sa na tych Stepoch hadam vidime :)))

gl vsetkym :)
DagPalovic
 
Príspevky: 37
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/6 krát
Karma: 0

Dag

Odoslaťod bookmaker57 13 Máj 2008 17:14

Dag akou taktikou si sa riadil na EPT? 8-) Si slowplayer alebo skor agresivny hrac? Urob dobry vysledok aj na WSOP a potom napis knihu, nech sa naucime vsetci tak dobre hrat poker ako ty ;-) Drzim palce!
bookmaker57
 
Príspevky: 4
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Dik

Odoslaťod beinn 13 Máj 2008 18:31

Dag mna by zaujimalo nieco okolo viz...ako si to vysvetloval na vizovom ze ides do vegas na WSOP? a ako to vzali? :) ci si si musel nieco vymysliet abo nerobili problemy?
beinn
 
Príspevky: 149
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

taktika

Odoslaťod DagPalovic 19 Máj 2008 04:29

Na EPT hravam extra tight / extra aggressive ... ale v pripade potreby viem zaradit inu rychlost ... snazim sa mat maximalny cit pre hru a robit spravne rozhodnutia v spravny cas :)))
DagPalovic
 
Príspevky: 37
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/6 krát
Karma: 0

viza ...

Odoslaťod DagPalovic 19 Máj 2008 04:31

nastastie mam 10 rocne viza ... cize som s vysvetlovanim problem nemal :)))

ale myslim, ze keby som im podlozil vsetko prislusne pokrove, tak by urcite s vizami problem nebol, kedze je poker povodom americky sport :)
DagPalovic
 
Príspevky: 37
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/6 krát
Karma: 0

Som na teba hrdý

Odoslaťod KoPe 25 Máj 2008 21:36

Je super, že aj naša malá krajina má zastúpenie na WSOP :). Som na teba hrdý Dag. Aj mojím snom je dostať sa na WSOP, ale to sa musím ešte veľmi veľa zlepšovať. Ale mám ešte iba 18 a poker hrám asi tak od 15ich. Takže ešte nie je nič stratené :-P. DRŽÍM TI PALCE
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!