200gtd wsop na PS a 150hd wsop na Full Tilte

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

200gtd wsop na PS a 150hd wsop na Full Tilte

Odoslaťod 016roy 16 Jún 2008 14:10

Tak som sa prebral do super rana. Zalahol som sice 05-45, ale uz 07-15 ma budil sused vrtanim. Dost mi vrtalo v hlave preco sa nemoze partia skoncit na turne :)

na 200 gtd miest na WSOP na P****Stars, na turnaji bolo 8076 hracov, 226 postupovalo... toto sa tu asi rozoberalo uz. stale som sa motal v horndej stvrtine,raz vyssie, raz nizsie. ked nas bolo okolo 600 a bol som na BB, chlapik na middle position navysil na 2-nasobok BB, hrac na buttne ho callol. Ja s parikom tusim 7-7, a s priemernym pochtom chipov som zauvazoval, ze ten prvy ma nieco ako middle pair, alebo nieco ako A-10, ci K-J a podobne. Ten druhy kedze nereraisoval som vedel ze nic lepsie. Tak som im tam zasusil allin /pri BB1600 tusim/, co bolo pri pote 8 000, ale 25 000. Dufal som, ze take cosi so strednym parom, ci dvoma vysokymi rozdielnymi kartami nedorovnaju. Ak tak, tak maximalne jeden z nich. Aj ked po navyseni a naslednom callnuti a mojej opatrnej hre som dufal skor v to, ze usudia ze mam nieco moc dobre a foldnu, kedze opatrny hrac po navyseni a callnuti znovunavysuje... Mozno by zahodili, keby ten prvy nedrzal A-A.... Takze som skoncil 626 a wsop sa zdialilo...

Full Tilt Poker - 150 gtd miest na WSOP
V tom case som hral aj podobny turnaj na Ful Tilte. Zucastnilo sa ho 3385 hracov, 150 miest postupovalo. Aj tu som sa drzal od zhruba tretej hodiny turnaja v hornej stvrtine. Potom po jednej zlej hre tak v polovicke. Ked nas bolo uz len 300, tak som sedel pri table, kde jeden hrac nonstop bluffoval a hlavne kradol blindy mne a aj ked boli blindy o poziciu dalej. V tomto case som bol z tych 300 hracov 230-ty priblizne, on tak 210-ty.

AK vo farbe, on klasicky pri BB2000 navysil na 5555 ja na SB som ho poslal do allinu s tym, ze ak ma A s nejakou blbostou foldne, aj stredny par urcite, lebo mohol tusim ze ak nemam vysoky par, tak minimalne dve vyssie karty od karet middle pairu a tym padom by to bolo 50:50. Ale ak mam vysoky par, bol by v xxx, tak som cakal ze to foldne. Tak ci tak ratal som ze toto v case ked staci cakat a drzat sa v hre a o hodinku uz mate miestenku na wsop nedorovna nikto po takomto brutal raise ani s J-J ci Q-Q... predsa len musel cakat ze mam minimalne A-K co by bolo 50:50...

Po flope A-7-3/ci co boli tie dve blbosti/ a turne K som sa uz v hlave rozmyslal kedy a z akeho letiska pojdem do Vegas. Dostal by som sa totiz na cca 50 priecku, co by som v pohode uz odfoldoval aj s A-A az do packages pozicii...

River Q ma vsak vyviedol z iluzi... skoro ma vystrelo ani exnutie 7decky vina nepomohlo... Tento vecny zlodej blindov mal totiz akurat Q-Q...

Takze 308 pozicia je sice pekna, ale radsej som sa mohol v noci venovat prijemnejsim veciam :)

No nic, skusim to cez step turnaje, som v stepe4, alebo 50 gtd na ultimatebet, alebo 25 gtd na P****Stars este...
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

re

Odoslaťod w4444x 16 Jún 2008 14:17

ako vidim nie som jediny nestastnik ;/
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

steps

Odoslaťod yegon 16 Jún 2008 14:25

steps su taky hnoj ze dovidenia, to skor clovek vyhra na startovne v sportke nez sa prehryzie cez vsetky urovne a este aj vyhra tu poslednu LOL
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: steps

Odoslaťod vlade 16 Jún 2008 14:30

no ja som hral tiez steps, zo step1 do step5 vzdy na prvy krat (step1 som hral 2x), step5 som vyhral az na 2x, ked prvy krat som vypadol ako 3 , ale najhorsi z tychto stepov ktory som odohral bol step6 (nemozem sa na nic vyhovarat, proste som hral zle, zle a este raz zle), tam som vypadol na 7 mieste myslim.

Potom som este raz skusil ist od stepu2, ale uz ma to nebavilo *TIRED*
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

este o tych stepoch

Odoslaťod vlade 16 Jún 2008 14:36

posledne 2 (step5 a step6) hrava stale dokola 5-6 rovnakych hracov (a ze to nie su slabi hraci to je asi kazdemu jasne), ide im pravdepodobne o tie FPP body a samozrejme aj o prachy.

Ja napr. na stars vela nehravam, cash uz vobec nie, ale len za tie stepy co som odohral som sa dostal do v poradi 2. VIP levelu so slusnym nabehom na 3. level
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

detail od railbirda

Odoslaťod allsam 16 Jún 2008 14:42

na PS si mal na konci pár 55 a nie 77 : ) proti AA však márne...
allsam
 
Príspevky: 235
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: este o tych stepoch

Odoslaťod yegon 16 Jún 2008 14:43

tam hore hraju ludia ktori sa kupuju priamo a chcu vyhrat kopec seatov za ktore im ostavaju peniaze

vlade to ze si sa dostal tak vysoko je cisty luck, mozes hrat akokolvek dobre. Step 1 je smiesny tam som odohral 33 turnajov a postupil do vyssieho 13x, aj step 2 je v pohode, spravil som tusim 5 postupov do step3. Tam som hral step3A co daval startovne na ten 200 seatovy supersat na WSOP a z tych 5-tich som nepostupil ani raz

proste ked sa ti zatne stastie tak si nahraty a na to aby si presiel vsetkymi stepmi a este aj vyhral proti profikom kde nemas sancu na vyhru ani 1 ku 9 tak to je mikroskopicka sanca

ako sanca tu stale je ale musis byt urcite vacsi lucker nez ked by si chcel postupit cez nejaky standardny 650$ satelit a predpokladam ze v cash game by si asi vyhral na cele 12k startovne za ten cas co by to zabralo dostat sa x krat do step6 a tam aj jeden vyhrat :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

roy

Odoslaťod APminer 16 Jún 2008 14:47

uz jsem myslel, ze jsi se ztratil ;-)

uplne s tebou souhlasim - ZRUSIT RIVER ! *STOP* uz na turnu :-D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Re: este o tych stepoch

Odoslaťod vlade 16 Jún 2008 14:59

Preco proti profikom nemas sancu? Proti takym ludom sa hraju turnaje ovela lepsie ako proti zlym hracom.

Stastie som mal, to nepopieram, ale napr. vo vsetkych turnajoch od step3 okrem jedneho som vyhral ako chipleader, v tom nestastnom step5 c.1 som prehral ked som na BB preflop dorovnal allin s KJ proti K4. Kludne si trufam na dobry vysledok aj v step6, len proste vtedy ked som ho hral som ho nemal hrat z roznych objektivnych pricin.

Znova prepracovavat sa mi tam nechce, nemam na to chut (mozno chut este pride, ale uz je malo casu) a buy in 700 resp. 2100$ nedam, taky chory zasa nie som :-D
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

re

Odoslaťod w4444x 16 Jún 2008 15:02

ti ludia co hraju stale dokolo step5 step6 to hraju preto ze im tam idu 2 nasobne fppecka tento mesiac a maju to ako klasicke sng`s akurat trosku inak rozmistnene money rewarding
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Ďalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!