200gtd wsop na PS a 150hd wsop na Full Tilte

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: chipfeeder

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:31

tak to bolo naozaj amaterske... hlavne do oka bijuce... ja ked som tak aj hral tak cca 3 noci s kamosom, tak sme to hrali viacmenej kazdy za seba a iba v pripade nudze smi si pomohli tak ako som pisal... ale to ako to robili oni, by prisiel na nich aj 10 rocny chlapec

k druhej vete - presne tak... uz proti sebe ked hra lepsi a horsi hrac sa dlhodobo prejavi kvalita, ale ked hraju dvaja dobri proti tebe, tak sa to prejavi ovela skor...
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

no

Odoslaťod yegon 17 Jún 2008 09:33

ked mas podozrenie ze tak hraju tak proste upozornis P****Stars support a oni skontroluju hand history a ak zistia ze si posuvali chipy tak im bud blocknu accounty alebo minimalne nastavia soft tak aby si nemohli sadnut spolu k jednemu stolu

vela z tych hracov ma v accountoch statisice dolarov a velmi pochybujem ze by takto riskovali ich stratu ked im bohate staci tahat peniaze z fishiek ktorych je na step6 urcite viec nez v regular 1000 a 2000$ sngckach ktore hravaju

co sa tyka ich citatelnosti a dovodu preco si skoncil v step 5 z troch turnajov na 3,3,1 miestach - mal si stastie. V SNGckach je vzorka 3 turnajov uplne LOL :)

mal som uz streaky 4 vitazstiev po sebe a mal som streaky 18x stvrte a horsie miesto a to si trufam tvrdit ze v SNGckach som lepsi nez ty

rozumne indikatory toho ci si lepsi nez oni alebo horsi budes mat po 2000 odohratych SNGckach

strategia pockat si a hrat opatrne po stvoricu je uplne standardna aj v normalnych sngckach, problem je ze na vyssich leveloch tak hraju vsetcia a nie je vynimkou dostat sa do situacie ked vsetcia maju 10xBB stacky a stale je 8-9 ludi na stole. Tam sa uz brutalne ukaze vyhoda hracov ktori maju ICM v malicku
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: no

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:38

no jasne ze sa to neprejavi v 3 sitgo turnajoch, ale zas viem ze nehrali dobre. nehral som idealne ani ja, ani karty nechodili idealne castokrat a dlho, ale chyby ktore robili boli cudne... nehovorim ze amaterske ale rozhodne by si niektore handy zahral lepsie mozno ty ako oni... cize sumar - v tychto turnajoch to rozhodne nebolo len o stasti... z dlhodobeho hladiska by sa mozno prejavila ich kvalita, ale zas da sa s nimi rozhodne hrat a aj vyhravat bez stastia...
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Re: no

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:42

k tomu ze sa ta taktika pouziva ja v standardnych sirrgo turnajoch. to je jasne, len nechapem preco a to boli prave tie ich chyby cudne dokazali nezmyselne dorovnat s napriklad A-2 preflop allin nejakeho opatrneho hraca, pricom sa z 6 tich zostavajucich pozicii drzali na napriklad 2 a 4 mieste, cize na miestach, ktore zarucovali zotrvanie v stepe5... ten allin je jasny a pri opatrnom hracovi zahratom z prvej pozicie aj zrejmy ze nejde o nejaky *bluff* ako na sitgo turnajoch +0,5, ale ide mi o ten call co dokazal urobit nie jedenkrat hrac ktory sa drzal na 4 mieste zo 6...
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Re: Re: no

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:44

lol - 5+0,5 tam malo byt :) no proste kvoli potu napr. 450 a alline opatrneho hraca z prvej pozicie cca 3200 to dorovnat s A-2 a poctom chipov 2500 ked je nas v hre 5 pricom 4 postupuju naozaj cudne...
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: no

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:45

ozaj odbocim od temy... ake sitgo turnaje hravas a v ktorej herni najradsej?
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

protiklad

Odoslaťod yegon 17 Jún 2008 09:45

nezabudaj ze niektore veci sa zdaju cudne a matematicky mozu byt spravne, ako napriklad mas 900 chipov pri blindoch 150/300 si na BB a typek na buttone ide allin, ty dorovnas s 27o - moze to vyzerat cudne ale co narobis ked dostavas spravne pot odds? :)

druha vec je ze tito hraci spolu maju odohrate tisice turnajov a urcite ich hry su zalozene na velkej history co proti sebe maju

no a toto mi nejde nejako dokopy
z dlhodobeho hladiska by sa mozno prejavila ich kvalita, ale zas da sa s nimi rozhodne hrat a aj vyhravat bez stastia...

ked sa z dlhodobeho hladiska prejavi ich kvalita ale z kratkodobeho hladiska mozes vyhrat co to znamena? podla mna to ze kratkodobo mozes dostat lepsie karty, dostat sa do lepsich situacii atd. - tomu ja hovorim mat stastie :)

vyhrat proti lepsiemu hracovi sa bez stastia neda - a teraz nehovorim o stasti ze ho usuckoutujes ale o stasti typu ze ti pridu lepsie karty, lepsi flop, ze ked bluffnes tak prave nic nema a pod.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Re: no

Odoslaťod yegon 17 Jún 2008 09:50

vacsinou som hraval na stars, teraz sa snazim uhrat nejake bonusy na ipokri takze hram tie rio jackpot - i ked je tam vyssi rake tak na druhej strane to hraju slabsie ovce nez normlane 20$ SNGcka a aspon rychlejsie nabiehaju FPPcka co by malo priniest aj slusny rakeback

no a 30k jackpot by ma tiez nenahneval ale s tym moc neratam :)

moj plan je odohrat asi 1000 SNGciek tam a potom sa vratit spat na stars a dokoncit svoju cestu limitmi - posledne som pekne padol na hubu na 27$ turbach - odvtedy som sa ale kopec naucil tak dufam ze druhy pokus prebehne inak a dostanem sa vyssie
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: protiklad

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:51

idem do radu...
no ano ved to je jasne, na tom nie je nic cudne.... ked si napriklad short stack a mas 570 a BB je 300 tak je zrejme ze hras inak ako ked mas pri BB priemerny pocet chipov, a zas inak ked si chip leader... na toto som nenarazal... pozri si co som napisal aku handu /v case ked si sem pisal, tak si to este tym padom necital/ o takomto niecom hovorim... to je cudne...

k druhej veci - no prave tomu ze sa da vyhrat bez stastia, ze robili taketo podla mna hluposti... to mi nikto nevyhovori ze ta uvedena handa bola zo strany callera hlupost... vzhladom na chip counts, pozicie, typologiu hracov a tesne pred poziciou ktora lamala uspesnych a neuspesnych hracov z tohto turnaja
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Re: steps

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:52

no jo Vlado, len Ty si to hral blazon unaveny...

ja ked hram moc unaveny, tak by ma porazila aj susedova babka... vtedy su moje vlastnosti hraca - prehnane uvolneny a netrpezlivy
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!