RIVER - zrusit !!!!!!!!

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

RIVER - zrusit !!!!!!!!

Odoslaťod APminer 19 Jún 2008 20:24

aspon na turnajich poradanych PP
dnes to byl vrchol a tak uz nemam co bych dodal - jen GL vsem, beze mne

bye bye :-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

...

Odoslaťod APminer 19 Jún 2008 20:24

starou diskuzi na toto tema jsem nenasel, takze sry, ale chtel jsem to zduraznit
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Nekdy je toho presprilis...

Odoslaťod acvonmilan 28 Jún 2008 17:31

Dneska jsem si APiku na Tebe vzpomnel, na Tvou oblibu riveru...

Stihl jsem docela rychle nejake foceni, tak do vecera jeste chvile casu, hodim si turnaj. S vyjimkou privatnich PP po nekolikatydenni pauze. A myslim, ze dalsich par tydnu si to opet odpustim...

Druha hra na turnaji KK - prehazime se s manikem, uz tusim ze ma AA. Ano, mel AA. Flop ovsem K. Si rikam, ze by mi dneska pralo stesti? Ano, az do riveru, kde pristalo dalsi A! Druha ruka v turnaji a jsem out... Lituji, ze jsem si k tomu rozehral dalsi turnaj a ted u toho musim zustat sedet, "nastesti" ne dlouho. Nevim presne kolikata handa na tom druhem turnaji A K - jdu allin, proste bud znasobit nebo to vypnout. Manik A J. Na flopu obema dojde A, ovsem 8 10 k tomu. Turn 7 - river si kazdy uz domysli, je to preci online poker... ano, river 9 *TIRED*
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Nekdy je toho presprilis...

Odoslaťod igy94 28 Jún 2008 17:39

pred pol hodkou som prvykrat v zivote vyhral KK vs. AA v preflope sme sa dostali do allinu na river doslo K som fakt neveril ze party poker mi dal na river K lebo tento tyzden som v tilte...
btw bolo to v CG.
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!