Bezplatny poker softvare pokrova literatura

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Bezplatny poker softvare pokrova literatura

Odoslaťod palo1973 22 Jún 2008 08:44

zacinam brat poker troch vaznejsie,precital som par knih a trochu aj hram,ale potrebujem poradit nejaky softver,na zaciatok najlepsie free;nasiel som napr.toto:Poker Stove,SNGEGT(stranka poker-mit-system.de)ICM trainer,Equilator-pripadne ostatne z Poker Strategy.Otazka by bola ci to ma vyznam si stiahnut,pripadne poradte nieco ine a ked som sa uz tak rozpisal tak aj nejaku dobru knihu o Cash Game.DIky vopred.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

re:

Odoslaťod buschle 22 Jún 2008 10:17

Free software je dobry Gametime+ (zobrazuje statistiky na stole), neviem ale ci funguje aj bez Pokertrackeru .. kazdopadne to mozes vyskusat.
(Myslim ze mu stacia Handhistories, ale len pre danu session)
knihy : myslim ze knihy musia byt presne pre online poker inak , live su dost skreslujuce.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: re:

Odoslaťod Barin 22 Jún 2008 11:10

Zopar kniziek mam v elektornickej podobe (harrington on holdem 1,2,3, brunson,roy rounder,gordon,helmuth,sklansky atd...) neni problem uploadnut, co sa tyka softveru ak myslis naozaj free tak celkom obstojny je pokerstrategy elephant, zatial funguje iba na cash games. Ak len nechces za soft platit staci si dat trosku prace a najdes cokolvek.
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

knihy

Odoslaťod PeZet 22 Jún 2008 19:18

myslim ze tie knihy by si mal zozipovat a upnut (najlepsi free server je uloz.to alebo zdielanie.sk)... urcite si ich stiahne vela ludi... a mimochodom vsetky su v anglictine?
PeZet
 
Príspevky: 13
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: re:

Odoslaťod palo1973 23 Jún 2008 07:59

diky,ale radsej by som investoval do klasickych knih,kt.mozem citat ked prave nemam pc,viete o nejakej dobrej na online poker Cash game?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

najlepšia kniha je asi

Odoslaťod dmacabre1982 30 Jún 2008 07:37

JAK HRAJÍ POKER PROFESIONÁLOVÉ - ale je to skôr kniha vedená k limit holdema a tomu ja neholdujem - ja sa špecializujem na no limit - niečo sa dá z toho vyčítať, niečo prevziať z limitu.
Knihu napísal Phill Helmut, takže myslím, že na začiatok by ti to malo stačiť - ťažko zoženieš u nás nejakú literatúru - nalepšie spravíš, keď si skočíš do nejakého kníhkupectva, zažmurkáš na nejakú fešnú predavačku, nech ti na nete klikne nejakú pokrovú literatúru a necháš si to objednať :) ale ak chceš hrať online poker, tak nevyhadzuj za to peniaze, pretože ti to bude úplne nanič - na nete je teraz samý calling station a dement - hlavne rumuni a tam ti nepomôže ani svätená voda - tí ťa potiahnu aj s ničím proti tvojmu 10 násobnému raisu a aj tak naskladajú postupku z kariet 3+8 proti tvojim K+K alebo A+A - radšej si tie peniaze sendni na účet a predrb ich na tréningoch - možno ich aj zúročíš, keď budeš mať luck - poker už nieje o stratégii, ale o bad beatoch :)
dmacabre1982
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

dmacabre1982

Odoslaťod buschle 30 Jún 2008 07:51

nesuhlasim s tebou, poker je o
"ty>(105%super)" co je velmi jednoduche splnat na nizsich limitoch.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!