Slovaci na WSOP

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

kojak

Odoslaťod APminer 11 Júl 2008 11:20

ty nectes pokerportal.sk :( QQ se zahazuje ;-) *SLZA*

ale jinak *THUMBS UP* na rok to bude lepsi
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

?

Odoslaťod 0x 11 Júl 2008 12:11

Kolik bere poslední a první ITM?
Obrázok používateľa
0x
 
Príspevky: 167
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Beinn

Odoslaťod beinn 11 Júl 2008 12:33

7castle neda mi nereagovat...vysvetli mi teraz tu pred vsetkymi co bolo na tom eticke ked si ma vo svojom prispevku nazval sedlakom a vobec nic o mne nevies...napadal som ta ja v mojom?

k tym amikom...dost casto xodim po svete a tyx amikov dost casto aj stretavam...nic proti nim nemam...ale ked si predtsavim ako sa oni ku kazdemu xovaju a aki su arogantni, tak mi ryxlo dojde ako sa museli spravat ku Kojakovi pri stole ked ix xudak nerozumel...neviem ci ma xapes co myslim...preto som pisal, ze je to len rozmazana bublina atd atd

nie som ani rasista ani nic podobne nemam nic proti amikom...este raz opakujem...len ked porovnam to co spravil Kojak a to ako sa s nim bavili...alebo to co si medzi sebou o nom hovorili nahlas nezda sa mi to az taky velky prehresok...

len pripomeniem, ze sa spravali podobne ako ty v tvojom prispevku ku mne...vyjadril som svoj nazor a ty si ma nazval sedliakom...

oni?

Kojak to zahral svojim stylom (lebo si nebol isty vyskou zetonov) a oni ho nazvali sedliakom zo Slovenska...

trosku sa zamysli nabuduce

vdaka
beinn
 
Príspevky: 149
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

beinn

Odoslaťod buschle 11 Júl 2008 13:53

urobis mi velku radost ked prestanes pouzivat to x v slovach , toto nie je azet a niesu tu ziadne 15ky.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Re: Beinn

Odoslaťod 7castle 11 Júl 2008 13:57

Je to velmi jednoduche.

Ja som povedal, a nemam problem to zopakovat, ze ak schvalujes neeticke spravanie, alebo dokonca nan priamo nabadas, tak zo seba robis sedlaka, ci sa ti to paci alebo nie.

Vyhlasil som to konkretne o tebe na zaklade tvojich konkretnych vyhlaseni. To co robis ty, je ze mnozinu X americanov, ktorych si v zivote nevidel, nazves "tucnymi sprostymi americanmi", a to len preto, ze si v zivote par inych amercianov stretol, a zdali sa ti arognatni. Nechcem tu rozoberat americku povahu, ale ja som stravil v USA tiez nejaky cas, a ludia su tam taki ako vsade, mudri, hlupi, vzdelani, nevzdelani, slusni, arogantni.

Reakcia tych hracov (pricom vobec netusime, ci islo o amikov) bola uplne normalna, ak mu vynadali, resp. nanho zazerali. Vaznym sposobom narusil pokrovu etiku, a to, ci to robi aj nejaky Phil Hellmuth, a povedzme aj ovela viac, je uplne irelevantne.

Ty mas pomylene myslenie. Ty si proste na zaklade par dojmov zovseobecnis, ze amici su arogantni, a na zaklade toho mas dojem, ze je uplne spravne, aby si sa ku vsetkym ostatnym sam spraval arognatne. To je uplne postavene na hlavu.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

bushle

Odoslaťod APminer 11 Júl 2008 14:16

diky - uz se stahuji ;-)

a k tomu banikovi :-|| "Banik, jedine Banik, jedine Banik Ostrava" :-D

PS: jinak mam papiry na hlavu jako šutrolog :-D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

WSOP

Odoslaťod Pokermaster 11 Júl 2008 21:24

Nema tu niekto link na LIVE WSOP diki moc
Pokermaster
 
Príspevky: 127
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Hlupáci z KN zahodili svoju šancu

Odoslaťod iggbud 12 Júl 2008 10:51

celkom ti davam za pravdu, ze to bola fatalna chyba, zvedavec! Treba mat stale na pamati, ze treba hrat len vitazne ruky! :) *THUMBS UP*
iggbud
 
Príspevky: 10
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

link na leaderboard

Odoslaťod iggbud 12 Júl 2008 11:18

http://www.worldseriesofpoker.com/tourney/tournament-chip-counts.asp?tid=4948&grid=411

Ak ste nasli nieco lepsie, zverejnite!
iggbud
 
Príspevky: 10
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

WSOP

Odoslaťod Pokermaster 12 Júl 2008 20:05

Nema tu niekto link na LIVE WSOP diki moc
Pokermaster
 
Príspevky: 127
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!