Keso - Bratislava

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jak zitra?

Odoslaťod trikoza 31 Júl 2008 15:28

nechat frajerku na hodinku - dve nakupovat v poluse?? tak taky downswing si ani nexcem radsej predstavit :-D
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jak zitra?

Odoslaťod keso26 31 Júl 2008 20:23

:-D ..tirkoza *THUMBS UP* :-D

..no tak som uz s5 :) ..diali sa zaujimave veci :) ..najprv som si dal s AC HU o prvy drink a potom sme zacali hrat 5/5 cashku. Popri tom popijali a bavili sa, o chvilu k nam prisadol jeden ujo, ktory ani nevedel ze sa da v pokri hrat na farbu a ktory ho hral s miestnymi borcami 3x a zakazdym prehral. Tak sme ho ukecavali, ukecavali az kym nepolavil a nedal do hry buy-in :) ..onedlho som postupne zdvojnasobil a potom sa zacali diat veci.

Prvu pol hodinku sa ujovi nedarilo, pokial neprisla jedna hra. Tento ujo totiz chodil do hry s any two, tak som si raisol AT, ze budem lepsi, ujo nezavahal a dal call. T high flop ma potesil T4x, vravim si teraz sa nieco podari a podarilo sa :) ..vsadzam polovicku potu, ujo podla ocakavania call, turn prinasa T, tesim sa, uz som videl pot aj s ujovim zvysnym stackom u seba, tak som vsadil jeho AI, ujo call a s usmevom na tvari ukazuje T4 :)

Od tejto chvile bol k neudrzaniu, triafal ho kazdy flop, min. 2 pary, fullhousy a podobne zverstva.

Tak ale zabavili sme sa, zahrali si, AC poslednu hru zavrsil s quads, ked mal na ruke 66 a mohli sme ist domov :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jak zitra?

Odoslaťod APminer 31 Júl 2008 20:32

ten ujo se jmenuje Phil Helmuth :-D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jak zitra?

Odoslaťod acvonmilan 01 Aug 2008 07:53

Dobra zabavicka byla, ale je to opravdu bezmoc, zkouset urajzovat nekoho jako byl ten strejda - to proste neslo! Sazka ve vysi potu a souper to dorovnava na nejnizsi par z peti ruznych karet... zadna sance na bluf :-) Ale tak zahrali jsme si, vinka mi to zaplatilo...

Keso, ja pak jeste pokracoval HU o 100 SKK se svym kolegou, ale skoncilo to remizou, aspon si zahral a ma prvni zkusenost, bral to sportovne i kdyz prodelal celkem dost s nama, ale na to, ze hral poprve vzivote poker se docela drzel!

Jinak mne zaujalo, ze na stole vedle v te hospudce meli manici primo platynko a mastili nejake rebuy turnaje, navic v jejich stredu opravdu atraktivni poker playerka :-) Hratelne by to s nima ale bylo urcite, to bych se nebal :-)
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jak zitr

Odoslaťod keso26 01 Aug 2008 12:10

no hej, ten dedo to bola katastrofa :)

tak ale bolo super ze sme nakoniec hrali styria az piati, bola uvolnena atmosfera, popijalo sa, skoda, ze som uz musel odist hrat turnaj, inak by som to tomu ujovi vratil, lucker jeden :)

ten Tvoj kamos, njn, tak ale bral to sportovo chalan aj sranda s nim bola :)

vedlajsi stol, alebo aj miestny borci, to by sa tiez dalo uskillovat snad :) ..ved ten jeden u nas nechal pajcku, teda u mna :) kym mu nedosli kamosi. A ta ich babenka, nooooo, prijemne spestrenie hry :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!