Největší smůla v pokeru kterou jsem zažil :)

Príspevky zo starej diskusie

Největší smůla v pokeru kterou jsem zažil :)

Odoslaťod ralferi 28 Mar 2008 22:21

Hrál jsem dva turnaje od pokermanu a v obou jsem byl na final table na expektu 4 brali penize a na B**n nas bylo asi 5 nebo sest na obou jsem patril mezi hrace s nejvetsim poctem chipu a v tu chvili vypli proud...cekam, litam, po byte celej nasranej a nervozni. po 20 minutach nahodili proud. zbesile jsem zapnul pocitac v doufani, ze jeste hraju. otevrel jsem herny a ani v jedny jsem uz nehral...nasranej se podivam do vysledku a koukam ze jsem v obou turnajich 2, takze docela jsem to vychital dobre, akorat ten na bwinu jsem chtel vyhrat, pac je to nejakych par turnaju a celkovej vitez bere zetony, tak snad je jeste vybojuju :)
ralferi
 
Príspevky: 68
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Největší smůla v pokeru kterou jsem zažil :)

Odoslaťod vlade 28 Mar 2008 22:52

heh, na vypadok internetu som pripraveny, tak isto vypadok prudu by som prezil nejake 4 hodinky na notebooku *THUMBS UP*

Ono je dobre sa poistit, to s tou zalohou internetu som riesil ked som hral naraz 4 turnaje spolu asi tak za 3k SKK a vypadol mi net. Bohuzial to nahodili az na dalsi den, takze platit si 500 mesacne za zalozny internet sa mi pri dalsom takomto vypadku oplati.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Re: Největší smůla v pokeru kterou jsem zažil :)

Odoslaťod ralferi 28 Mar 2008 23:11

me by stacilo 20 minut, ale myslim, ze v ty chvili by nefungovalo nic, pac neslo nic doma nic na ulici...wifi tu sice je, ale myslim ze vysilace byly asi taky mimo provoz :) takova cerna ctvrthodinka v casti Praze...
ralferi
 
Príspevky: 68
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Největší smůla v pokeru kterou jsem zažil :)

Odoslaťod 1zart1 29 Mar 2008 08:09

Haha. aspon viem comu mozem dakovat za svoj "zivotny uspech" na expekte a famoznej vyhre 45$. Snad mi aj ta siltovka od nich konecne dojde, tusim aj ta je za 1. miesto!?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

heh

Odoslaťod Boldo12 06 Apr 2008 17:48

No to mas peknu smolu...preto sa oplati mat aj notebook.ked vypnu prud nemusis sa stresovat a v klude si dohras;-)
Boldo12
 
Príspevky: 168
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Největší smůla v pokeru kterou jsem zažil :)

Odoslaťod buschle 31 Okt 2008 07:49

zalozny net a notebook ,.. to sa ale oplati hadam niekomu , kto vyhrava aj slusne peniaze ... urcite to nevidim ako vhodnu investiciu pre freerolistu. Ak by hraval 10usd BI-nove MTT ako multitabling a prud alebo internet vypadava ... tak zalozny net (mobilny) + notebook je dobra investicia urcite.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23


Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!