Herna Party Poker dotaz ohladne vkladu(deposit)

Príspevky zo starej diskusie

Herna Party Poker dotaz ohladne vkladu(deposit)

Odoslaťod Nadzi 03 Nov 2008 22:48

Dobry den mal by som navas jednu malu otazku... zacal som hravat poker asi tak pred tyzdnom s kamaratmi len tak prezabavu niako ma to chytilo a tak som sa rozhodol ze to skusim zadarmo len tak pre zabavu na internete s odlisnymi hracmi trochu sa naucit taktiku a tak ze ako mi to tam pojde... no a chytilo ma to tak ze teraz by som chcel skusit cashgame len mam taky jeden dotaz...keby som tam chcel vlozit peniaze napriklad 30 USD cez moneybookers da sa to aj ked mam len 17 rokov?ja viem ze je to proti pravidlam ale chcel by som to vyskusat...a tak isto druha mala otazka ked by som daco vyhral a budem si to chcet poslat na moj ucet budu si pytat odomna niake informacie alebo len jednoducho zadam cislo atd...? nenasiel som tu taku temu tak preto som skusil napisat novu dakujem za odpoved.
Nadzi
 
Príspevky: 4
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Herna Party Poker dotaz ohladne vkladu(deposit)

Odoslaťod palo1973 03 Nov 2008 22:50

legalne to asi nepojde :evil:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Herna Party Poker dotaz ohladne vkladu(deposit)

Odoslaťod Nadzi 03 Nov 2008 22:53

aha no skoda... a ak mozem vediet akym sposob to prebieha?nemyslim ze ci cez ake karty ale ze co vsetko pritom vyzaduju ci aj niake informacie obciansky alebo tak ono totiz ide oto ze ja som si spravil ucet ako 18 rocny...ze ci sa to neda ze proste uvidia ze mam 18 tak v pohode?...
Nadzi
 
Príspevky: 4
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Herna Party Poker dotaz ohladne vkladu(deposit)

Odoslaťod palo1973 03 Nov 2008 23:31

niektore herne si pri prvom vybere vyzaduju skopirovat obciansky,ale nie som si isty na 100%
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27


Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!