vsetcia bluffuju ale ja uz predsa nefoldujem

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

Re: vsetcia bluffuju ale ja uz predsa nefoldujem

Odoslaťod scorpiorado 07 Nov 2008 10:49

buschle: neviem možno sa vyživaš v andranalinových zabavkách ale ja sa snažím vyhrať hru pred showdownom. A ver mi ak by som to hral dostatočne tvrdo a napriek tomu prehral som v klidku no ak by som to prehral po semibetoch a pascach jednak stratim na stole rešpekt a sam by som sa dostal do tiltu. Ale to je len moj nazor. Nemusi byť vôbec správny. Ty kludne nakladaj pasce ďalej
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: vsetcia bluffuju ale ja uz predsa nefoldujem

Odoslaťod TuKE 07 Nov 2008 10:54

scorpiorado napísal:TUKE: namam nic proti 3/4 betom ( hoc 8 nie je ani 3/4 ratajuc sb bb ) ale rozdodne nie ak mam QQ a na boarde je 9 10. moj bet by bol skor 1,5. jednak aby som odstrasil AK AK AJ A10 JJ a roznestreigtdraws a gutshoty.

A po tej 6tke All in no a ak to tam ma no smola narazila kosa na kamen.

Písal som 2/3, nie 3/4.
1.5 čoho? Potu? S čím myslíš, že ti to súper zaplatí? Bude skvelé ak vyhráš tých užasných 6 dolárov, čo si dostal PF, gratulujem, zistili sme, že hodnota ruky ti asi nič nehovorí.

Odporúčam, naprv tréning a učenie a potom sa pokúšať o poskytovanie "dobrých" rád.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: vsetcia bluffuju ale ja uz predsa nefoldujem

Odoslaťod Spasskij 07 Nov 2008 11:01

scorpiorado,,ty co pises kamarat,,to sa neda citat... 8-)
Spasskij
 
Príspevky: 189
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vsetcia bluffuju ale ja uz predsa nefoldujem

Odoslaťod buschle 07 Nov 2008 11:18

škorpióne, skus mi vysvetlit svoje myslienkove pochody pri tom ze das 1,5x pot aby si "odstrasil AK AK AJ A10 JJ a roznestreigtdraws a gutshoty."
,lebo odprveho dna ked som zacal poker hrat som si myslel ze chcem aby mi slabsie handy platili.
Naposledy upravil buschle dňa 07 Nov 2008 11:50, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: vsetcia bluffuju ale ja uz predsa nefoldujem

Odoslaťod keso26 07 Nov 2008 11:36

Na to co pise scorpiado ani reagovat nebudem. Pre ostatnych, v samotnej hande som citil, ze som pozadu (nie je to spravny pristup, viem to a hocikedy inokedy by som hral tak ako pisal yegon), ALE :

a/uz som nechcel hrat dalsiu hru o fullstack v spote, ktory nie je pod mojou kontrolou (neviem kde som). Chcem tym povedat, ze jednak chybal read a jednak som potreboval spot, ktory by ma postavil na nohy a nie spot s uplne opacnym efektom.

b/BTN by mal za normalnych okolnosti na 3bet zlozit, kedze jeho range je pomerne siroky. To ze "len" dorovnal mi dava signal, ze moze ist o slowplaynute AA, KK co sa casto robi, pripadne str. par 99,TT ktore trafili set. Velmi pochybujem o tom, ze by takto floatoval AK, AQ, je to sice mozne ale malo pravdepodobne.

c/foldol som co uz, potrebujem sa dat dohromady a hned potom zacnem pracovat na lepsej post flop hre.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: vsetcia bluffuju ale ja uz predsa nefoldujem

Odoslaťod yegon 07 Nov 2008 11:43

nic si z toho nerob keso mne sa stava presne to iste, ze sa proste bezdovodne zacnem obavat a nehram tak ako by som mal, som proste opatrnejsi a nemyslim na dlhodoby vysledok ale na to aby som neprehral vela v tej konkretnej ruke. Najcastejsie sa mi to stava po tom co som vela prehral a bojim sa prehrat este viac alebo naopak ked mam dobru session a bojim sa aby som si to nepokazil (keby ste vedeli ako priposrato som hral posledne dni oktobra aby som si nezohavil graf by ste sa mi smiali a valali sa po zemi)

myslim ze je to chyba a snazim sa pracovat na jej odstraneni, je ovela prijemnejsie a zaroven viac +EV hrat uvolnene a nevidiet za kazdym rohom monsterov
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: vsetcia bluffuju ale ja uz predsa nefoldujem

Odoslaťod buschle 07 Nov 2008 11:46

dnes si pridam Call3bet PF na hracov :)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: vsetcia bluffuju ale ja uz predsa nefoldujem

Odoslaťod keso26 07 Nov 2008 11:47

vystihol si to uplne presne, ako keby si mi hovoril z duse a velmi Ti dakujem za podporu, citat prijemne riadky je super balzam na ubolene pokrove srdce.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Predchádzajúca

Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!