P****Stars

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

P****Stars

Odoslaťod cvvxc 14 Nov 2008 14:08

Vie niekto ci si mozem zmenit moje vstupenky do turnaja za peniaze??Ked ano ,,kde??Mam ste 3 na apt chcel by som to zmenit na peniaze ,,da sa to??ma hodnotu 82 dolarov.
cvvxc
 
Príspevky: 21
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars

Odoslaťod vlade 14 Nov 2008 14:14

ak myslis tie zo sit&go turnajov, tak to sa neda
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: P****Stars

Odoslaťod 7castle 14 Nov 2008 14:27

cvvxc napísal:Vie niekto ci si mozem zmenit moje vstupenky do turnaja za peniaze??Ked ano ,,kde??Mam ste 3 na apt chcel by som to zmenit na peniaze ,,da sa to??ma hodnotu 82 dolarov.


Ahoj, vlade ma pravdu, na $$$ to nezmenis... ale co sa myslim da, je vymenit to s inym hracom za $$$, lebo hentie stepy su tzv. $W... ale nie som si isty...

Ak sa to da, tak som ochotny ti to vymenit za $75... ak mas zaujem, tak mi to skus transfernut cez "trade T$/W$", ak to pojde daj mi vediet a ja to dam tiez, tym padom to vymenime... moj nick je taky ako tu
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: P****Stars

Odoslaťod vlade 14 Nov 2008 14:34

7castle napísal:
cvvxc napísal:Vie niekto ci si mozem zmenit moje vstupenky do turnaja za peniaze??Ked ano ,,kde??Mam ste 3 na apt chcel by som to zmenit na peniaze ,,da sa to??ma hodnotu 82 dolarov.


Ahoj, vlade ma pravdu, na $$$ to nezmenis... ale co sa myslim da, je vymenit to s inym hracom za $$$, lebo hentie stepy su tzv. $W... ale nie som si isty...

Ak sa to da, tak som ochotny ti to vymenit za $75... ak mas zaujem, tak mi to skus transfernut cez "trade T$/W$", ak to pojde daj mi vediet a ja to dam tiez, tym padom to vymenime... moj nick je taky ako tu


Praveze pri tych stepoch to nefunguje, tie sa nedaju nijakym sposobom menit, treba to len odohrat. Mozno po tom upgrade tych stepov co bol minuly mesiac to uz ide, ale na 90% som si isty ze nie.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: P****Stars

Odoslaťod w4444x 14 Nov 2008 15:16

na 100% to nejde
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!