introv pokrovy blok, hehe

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

introv pokrovy blok, hehe

Odoslaťod intro 26 Dec 2008 23:52

caute, rozhodol som sa zalozit si tu vlastny blog po chvili hrania pokru party pokri.
hravam viac menej uz iba CG 10/25.
budem sem davat moje hands, ktore som si uz ako tak prebral, ale
potreboval by som sa s nimi podelit, prediskutovat.
tak diki za prejavenu spolupracu :good:

rovno sem pridam moju teraz poslednu zluuu ruku.

$25.00 USD NL Texas Hold'em - Friday, December 26, 10:52:45 ET 2008

Dealt to intro [ 6d 6h ]
YxPriit folds
intro calls [$0.25 USD]
Olha_Ukr raises [$1.00 USD]
fcnawin folds
Fju_tscha folds
deBade folds
intro calls [$0.75 USD]

** Dealing Flop ** [ Ts, 6c, 8d ]

intro checks
Olha_Ukr checks

** Dealing Turn ** [ As ]

intro checks
Olha_Ukr bets [$1.12 USD]
intro raises [$2.24 USD]
Olha_Ukr calls [$1.12 USD]

** Dealing River ** [ Jd ]

intro bets [$6.49 USD]
Olha_Ukr raises [$25.96 USD]
intro raises [$35.47 USD]
Olha_Ukr calls [$16.00 USD]
Olha_Ukr shows [Qd, Kd ]
intro doesn't show [6d, 6h ]

Olha_Ukr wins $87.25 USD from main pot

heh, ok, super bol 29/12/2, pflop som neraisol, s tym, ze ked sa mi objavi set, zacnem hrat.
na flope som ho neraisol, nechcel som aby zahodil, cakal som na vyssiu kartu aby mal aspon over par.
chyba bola mozno ze som ho neriraisol viac na turne, ked doslo A, ale stale som este v tom aby som ho nevyplasil, ze
na turne mi stejne ten jeho overpair doplati. ked mi reraisol turn, cakal som ze ma uz 2 pary, stale som bol nad nim,
ale ako sa doplatil cely turn a zbadal som karty, skoro som padol zo stolicky, heh
asi moja blbost ze som nebol viacej agresivny, :wall: ale chcel som z neho co najviac vytazit na mojom sete.

co by ste mi poradili? hrat taketo sety agresivnejsie?
dik
intro
 
Príspevky: 9
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: introv pokrovy blok, hehe

Odoslaťod wizdo 27 Dec 2008 00:12

Ja som mal dnes podobnu hru 55 vs KQo...flop J95 ja SB tak check a za mnou dvaja hráči z toho 1 agro...ale ten check:-(...
Turn jemu postupka...a ja som siel kade lahsie, ale all in prísť musel...

Podľa mňa si to mohol raisnúť na turne na tak 3,8(keď má nech predsa zaplatí), ale tak hlavne flop prisiel dravý..ak by mal QJ a turn 9 bolo by to podobné, len by si sa viac bál....

Po pravde ja ak hitnem set...pozrem na supera co je zac...a hlavne flop agresion...ak tam ma nieco rozumne checknem si...ale inak davam 1/2 potu...neni to vela nie je to malo...je to taky cbet ze som netafil :lol2: (tricky play je svina)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: introv pokrovy blok, hehe

Odoslaťod tucniak 27 Dec 2008 00:15

podla mna ten turn by si mohol raisnut tak 5.5/6 v pote bolo cosi cez 2 on betuje half pot je tam 3..tak nech doplati aspon 5:)..
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: introv pokrovy blok, hehe

Odoslaťod yegon 27 Dec 2008 09:20

flop check je ok - s umyslom checkraisnut
turn by som raisoval viac, ked je na stole A tak nema zmysel slowplayovat lebo ak ho nema tak uz mu aj tak nemoze prist overpair cize je to tzv negative slowplay - nechavas supera nieco chytit aby ti preplatil tvoj set ale pritom skoro vsetko co moze chytit a co by ti set preplatilo je silnejsie nez tvoj set :)
dalsia vec preco neslowplayovat su jeho stats - je to fish, je dost dobre mozne ze ti dorovna aj vacsi raise so slabym esom alebo povedzme aj druhym parom + gutshot

teda dovod preco raisnut viac na trne nie je aby nechytil postupku ale aby si z neho ziskal viac ak ma horsiu ruku

river je dost optimisticky hlavne ten reraise allin, jedine rozumne co bijes je AJ, vsetky ostatne 2pair ruky by ta raisovali uz na turne
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: introv pokrovy blok, hehe

Odoslaťod keso26 27 Dec 2008 12:52

intro napísal:heh, ok, super bol 29/12/2, pflop som neraisol, s tym, ze ked sa mi objavi set, zacnem hrat.
na flope som ho neraisol, nechcel som aby zahodil, cakal som na vyssiu kartu aby mal aspon over par.
chyba bola mozno ze som ho neriraisol viac na turne, ked doslo A, ale stale som este v tom aby som ho nevyplasil, ze
na turne mi stejne ten jeho overpair doplati.
ked mi reraisol turn, cakal som ze ma uz 2 pary, stale som bol nad nim,
ale ako sa doplatil cely turn a zbadal som karty, skoro som padol zo stolicky, heh
asi moja blbost ze som nebol viacej agresivny, :wall: ale chcel som z neho co najviac vytazit na mojom sete.

co by ste mi poradili? hrat taketo sety agresivnejsie?
dik

este som necital ostatnich, lebo mam trochu naponahlo, tak len napisem, co si myslim.

To co som zvyraznil v citacii si dost protireci. Pises, ze ak trafis zacnes hrat, ale akonahle trafis, checkuejs OOP flop aj turn, kedy si chcel vytiahnut z ruky nejaku value ? Flop este ok, kedze cakas na cbet, ale po tom ako checkol uz musis betovat turn a to jednak kvoli value a jednak kvoli tomu, ze sa Ti zopsul board a je dost drawy a to je aj dovod, preco Tvoj minraise na turne bola velka chyba kde davas priame pot odds roznym drawom a kombam.

Este zopar pripomienok.
- skus pouzivat nejaky converter na zprehladnenie ruky, napriklad http://www.thehandconverter.com/
- nesnaz sa sam seba presvedcit o tom, co super ma a na co caka, ale pokus sa urcit jeho range
-
cakal som na vyssiu kartu aby mal aspon over par.
spravne je top par (TP)
overpair : napriklad AA na 7Q8 J 2 boarde
top par : napriklad AQ na 7Q8 J 2 boarde
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26


Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!