Partizánske a oklie

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: Partizánske a oklie

Odoslaťod dostav1 26 Dec 2008 15:51

Aj ja Vam prajem šťastne a vesele vianoce a čo sa tyka toho turnaja na nedelu tak mi daj vedieť kolkaty som skončil aby som vedel či hram vobec lebo ak nie tak už mam plany na nedelu aby som to mohol zmeniť ked niekto nepride z prvej desiny tak niekoho ešte zavolajte aj navyše aby nas bolo aspom 10 nech tam nehrame traja to by som mal potom jednoduche :lol2:
dostav1
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Partizánske a oklie

Odoslaťod dmacabre1982 27 Dec 2008 18:02

ty tam budeš určite :ovca:
dmacabre1982
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Partizánske a oklie

Odoslaťod scorpiorado 28 Dec 2008 06:46

Pre tych co este nevedia. ( nemame vsetky cisla ) dnes o 14.00. Turnaj prvych desiatich> slastan, bizon, stano, vilo, marcel, milan, maciak,gogora, pegas, guba / nahradnici podmanicky, stanak

vsetkym prajem dobru hru.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Partizánske a oklie

Odoslaťod dmacabre1982 30 Dec 2008 14:39

Takže máme za sebou prvú sezónu a tu je bilancovanie:

Zistili sme že nájsť vhodný termín pre turnaje je neuveriteľne komplikované - vzhľadom na to, že každému to vyhovuje inak ...
Zistili sme že sme silná komunita závislákov, ktorý pokiaľ možu, tak prídu vždy - je nás cca 10, ale myslím si že jadro je silné a má význam pokračovať ...
Zistili sme že treba stanoviť presné a nekompromisné pravidlá a taktiež periodickosť turnajov ...
Zistili sme že treba ligu odčleniť od ostatných turnajov ...
Zistili sme že nám viazne komunikácia - či už mne s Radkom, alebo ostatných hráčov s nami, pretože nikto nepýtal info, nikto nám nevolal a nikto nenaháňal info o turnajoch ...
Zistili sme že jednoznačne potrebujeme web stránku, aby ste sa kedykoľvek dostali k aktuálnym informáciam ...
Zistili sme že treba upraviť celkovo systém organizácie, pretože sa veľakrát vyskitli nepresnosti a nedorozumenia ...
Zistili sme že viesť komunitu je neuveriteľne komplikované, pretože 100 ľudí - 100 chutí ...

Samozrejme že by som sem dokázal toho napísať ešte veľa, ale to by som musel mať pri sebe všetky poznámky, kde som si písal postrehy z každého turnaja zvlášť a tým pádom by som aj šiel do brutálnych podrobností a to nechcem ...
Predstavu už mám jasnú - systém organizácie na základe tohto 0-tého ročníka bude podstatne kvalitnejší a budem sa snažiť vyvarovať všetkých chýb, ktorých sme sa dopustili ...
Momentálne je všetko v štádiu príprav na prvý ročník Partizánske Poker Community Tournaments, stránka je v štádiu kódovania a jej plánované spustenie je stanovené na dátum 15.01.2009 ...
Prvý turnaj bude asi podľa všetkého 17.01.2009, ale len v prípade, že sa nám s kóderom podarí spustiť web stránku ...
Skor ako nebude web stránka hotová turnaje organizovať nebudem !!!

Chcem Vám všetkým poďakovať za účasť na 0-tom ročníku, za vaše postrehy, názory, pripomienky a rady a hlavne za Vaše cashe, ktoré som vyhral ...

Prajem Vám do nového roku veľa zdravia, peňazí a NEšťastia v pokry :P

Zatial sa majte - sledujte topic tu na Pokerportály, checkujte si majly a čakajte na SMSky - MARCEL PIVARČI
dmacabre1982
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Partizánske a oklie

Odoslaťod cirius 31 Dec 2008 17:43

Ahoj, nebolo by dobre spravit webstranku partizanskeho pokru? Myslim, ze by to bolo celkom dobre.... vsetko dobre v novom roku
,,,hlavne vela dobrych hendov
cirius
 
Príspevky: 1
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Partizánske a oklie

Odoslaťod dostav1 31 Dec 2008 20:29

Ved na tej stranke sa už davno pracuje bude do konca januara hotova . Všetkym prajem veseleho silvestra a šťastny novy rok
dostav1
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Partizánske a oklie

Odoslaťod toudi0 01 Jan 2009 21:26

stastny novy rok :Bravo:
toudi0
 
Príspevky: 19
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Partizánske a oklie

Odoslaťod dmacabre1982 14 Jan 2009 11:16

Založený nový topic s názvom:

Partizánske Poker Community (PPC)

Všetký potrebné informácie o pokrových turnajoch v Partizánskom nájdete tam, alebo na:

http://www.pepoker.sk
dmacabre1982
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!