Zeby jakaliho BloG?

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeby jakaliho BloG?

Odoslaťod brano172 24 Jan 2009 17:01

Naco sa vobec pytas, ked si uz davno rozhodnuty a chces len, aby ti to niekto odobril. Dostal si uz rozumnu rado od vladeho, ale ty stale o tom istom. Nechapem.
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: Zeby jakaliho BloG?

Odoslaťod jakali 24 Jan 2009 17:02

wolfix a kde hravas ty?
jakali
 
Príspevky: 56
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: Zeby jakaliho BloG?

Odoslaťod jakali 24 Jan 2009 17:04

brano172 napísal:Naco sa vobec pytas, ked si uz davno rozhodnuty a chces len, aby ti to niekto odobril. Dostal si uz rozumnu rado od vladeho, ale ty stale o tom istom. Nechapem.

preco sa do mna navazas? :apminer2:
jakali
 
Príspevky: 56
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: Zeby jakaliho BloG?

Odoslaťod yegon 24 Jan 2009 17:14

nevidim ziaden problem chod do toho a ked to nevyjde hraj dalej freerolly - BR management je na to aby si neskrachoval - prist o 3 dolare nie je krach tak sa nemas preco chranit
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Zeby jakaliho BloG?

Odoslaťod jakali 24 Jan 2009 17:15

yegon napísal:nevidim ziaden problem chod do toho a ked to nevyjde hraj dalej freerolly - BR management je na to aby si neskrachoval - prist o 3 dolare nie je krach tak sa nemas preco chranit

ok pustim sa do toho a budem vas pravidelne informovat jak sa mi dari :)
davam si najprv metu 50$ :)
jakali
 
Príspevky: 56
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: Zeby jakaliho BloG?

Odoslaťod jakali 25 Jan 2009 10:45

Tak zdravim pani, vcera a dnes som zacal svoju put :). odohral som 6 hier z toho 3prehry dve vyhry a raz som skoncil druhy. Moj bank sa teda navysil na 5,41$ :Yahoo!: tak drzte palce
jakali
 
Príspevky: 56
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: Zeby jakaliho BloG?

Odoslaťod jakali 27 Jan 2009 19:10

fuu tak po par bad beatoch kedy boli moje AA a QQ roznesene na kopytach a vypadol som z turnajov a po mojom mensom tilte kedy som uz bol skoro na nule som to dnes vytiahol na 6,66 $ :evil: :D zahral som si raz cash game a ziskal som tam 2$ nie som nejaky expert v cashi viac sa mi pozdava sit n go ale ked som dnes na cashi vyhral cez 2$ tak asi zacne drtit cash. co odporucat vy hravat na mikrolimitoch? viac cash abo sit n go? dik :)
jakali
 
Príspevky: 56
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: Zeby jakaliho BloG?

Odoslaťod jakali 27 Jan 2009 22:05

a este som aj vyhral dnes 3 eura na fatbet pokri vo freerolle :D:D:D ahaha idem sa ozrat ako doga :Yahoo!:
jakali
 
Príspevky: 56
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: Zeby jakaliho BloG?

Odoslaťod jakali 29 Jan 2009 12:05

Zdravim pani tak som tu zas. Moj bank sa rozrastol na peknych 10,81$, hravam iba sit n go 9 ludi normal, nie turbo. tak mi drzte palec nech sa mi to este rozrastie.
jakali
 
Príspevky: 56
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 2

Re: Zeby jakaliho BloG?

Odoslaťod Ricta 29 Jan 2009 14:05

jakali napísal:fuu tak po par bad beatoch kedy boli moje AA a QQ roznesene na kopytach a vypadol som z turnajov a po mojom mensom tilte kedy som uz bol skoro na nule som to dnes vytiahol na 6,66 $ :evil: :D zahral som si raz cash game a ziskal som tam 2$ nie som nejaky expert v cashi viac sa mi pozdava sit n go ale ked som dnes na cashi vyhral cez 2$ tak asi zacne drtit cash. co odporucat vy hravat na mikrolimitoch? viac cash abo sit n go? dik :)


No já začínal na sit and go, než jsem se naučil hrát pozičně a tak... Podle mě pro začátek je to lepší a pak řeba až se budeš cítit, že tvoje hra není špatná, tak zkusit přejít na cash game...
Obrázok používateľa
Ricta
 
Príspevky: 187
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!