kolko Buy-in

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

kolko Buy-in

Odoslaťod poldinhoo 06 Apr 2009 19:11

zdravim..hram kratko a dostal som sa tak trochu do mrtveho bodu
dostal som sa na bankroll 170$ a odvtedy stojim na mieste..a problem je ten ze neviem ako hrat cg..
aky mam hrat limit a s kolkymi BB si mam sadat za stol..
ked hram NL2 a dam minimum ako SSS tak ked aj nieco trafim nic nevyhram a vacsinou ked sa zapojim do hry tak je to hned na all-in
Vo vyssich limitoch a maximum buy-in ked nieco vyhram je to hned vidiet ale staci na NL5 dva stoly prehrat a hned je to citit..

s kolkymi BB si sadate za stol vy..a aky limit by ste mi pri mojom bankrolle doporucili..hram na FT
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: kolko Buy-in

Odoslaťod yegon 06 Apr 2009 19:26

na NL5 by ti malo 170USD v pohode stacit aj ked budes sadat so 100BB stackom, ak sa ti nebude darit tak by som pri 120USD isiel dole na NL2 - nehraj SSS (Short-Stacking-Scum???) radsej sa uc hrat po flope na nizkych limitoch kym je to za lacny peniaz

jednotlive vyhry a prehry si moc nevsimaj dolezite je ako to vyzera po odohrati nejakej rozumnej vzorky ruk. Ak aj stojis dlhsie na mieste tak to nie je tragedia 50.000 hands break eveny nie su vynimocne (i ked na NL5 ak vies co robis by sa ti to nemalo stat) - na vyssich limitoch maju hraci aj 100k hands a dlshie break eveny

ja break eveny beriem pozitivne - mas moznost sa ucit a zlepsovat a nic ta to nestoji :) - a ze som si ich uz uzil - v podstate som stale breakeven s obcasnymi (kratkymi) zachvatmi ziskovosti
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: kolko Buy-in

Odoslaťod poldinhoo 06 Apr 2009 19:41

dakujem yegon..skusim ten NL5 ,100BB a 4stoly naraz..
stojim na mieste len tyzden dva,takze tam tych ruk az tolko nebude..skor sa teraz hladam v tych limitoch..
a sss nemam rad,len som to skusal lebo je to vraj ziskove..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: kolko Buy-in

Odoslaťod dzejkej 08 Apr 2009 13:26

poldinhoo napísal:dakujem yegon..skusim ten NL5 ,100BB a 4stoly naraz..
stojim na mieste len tyzden dva,takze tam tych ruk az tolko nebude..skor sa teraz hladam v tych limitoch..
a sss nemam rad,len som to skusal lebo je to vraj ziskove..


Tyzden-dva break even nie je ziadna katastrofa. To este zazijes mnohokrat :) ..

SSS je ziskove, najma na nizkych limitoch, kde mozes hrat nitty style pri milion stoloch a aj tak platia :). No SSS taktiez nezaraba tolko ako dobra 100BB hra, cize na SSS hras o to viac stolov a je to dost nuda a pri mensom bb/100 byvaju vacsie swingy.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: kolko Buy-in

Odoslaťod palo1973 08 Apr 2009 13:30

-kazdy si musi najst to svoje co mu vyhovuje,mam tu znameho co z 50 $ od ps.de vybudoval pomocou SSS cca 5k bankroll,a popri tom si obcas aby nezblbol celkom pusti nejaky ten mtt a hlavne studuje a uci sa,lebo neplanuje ostat pri tom vecne

-mna ta SSS moc neoslovila,je to dost nuda,ale to iste som tvrdil o DoN-och a teraz ma to aj celkom bavi,a hlavne ma bavi pohlad na stav konta
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: kolko Buy-in

Odoslaťod nelz0n 08 Apr 2009 13:48

Este taky detail, neviem ci FT je spravna moznost, zda sa mi ze rake na NL10 a nizsie je 10% narozdiel od tradicnych 5%, ale fakt neviem ci to uz nezmenili
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!