Overpairs na micro stakes

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

Re: Overpairs na micro stakes

Odoslaťod RunAway 14 Apr 2009 15:08

romasG (EUR 3.15 in seat 1)
JulkeaUkko (EUR 5.15 in seat 1)
marcel300 (EUR 4.00 in seat 2)
TBVirus (EUR 4.25 in seat 5)
campione8 (EUR 6.20 in seat 6)

Dealer: campione8
Small Blind: romasG (0.02)
Big Blind: JulkeaUkko (0.04)

marcel300 was dealt: Jc-Jh

TBVirus Raise (0.12)
campione8 Fold
romasG Fold
marcel300 Raise (0.35)
JulkeaUkko Fold
TBVirus Call (0.35)


Flop: 2s 3c Th
marcel300 Bet (0.40)
TBVirus Raise (1 )
marcel300 All-in (4 )
TBVirus Call (4.25)
Turn:Ts
River:Ac
TBVirus shows:Qc Qh (two pairs queens and tens)
marcel300shows:Jc Jh (two pairs, jacks and tens)
RunAway
 
Príspevky: 48
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Overpairs na micro stakes

Odoslaťod RunAway 14 Apr 2009 15:10

yegon napísal:
RunAway napísal:yo , ja sa tiež vždy stacknem s overpairom ,len ide o to ,či je to ziskové aj proti cs na ultra dry boarde typu T52rainbow s JJs a tam ani nemusí byť 3bet pf


v single raised pote s JJ na T52r boarde sa stacknut proti raisu od pasivnej CS asi nebude uplne to prave orechove :)

jj ,presvedčil som sa o tom ,raz som to urobil s JJ práve na takomto dry boarde a odvetdy v takomto spote vždy overpair foldujem proti cs
RunAway
 
Príspevky: 48
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Overpairs na micro stakes

Odoslaťod yegon 14 Apr 2009 15:26

no tu vyvstavaju otazky uz pred flopom

co to bolo za hraca?
vsimol si si ze otvara z prvej pozicie? bol si pripraveny ist s nim allin pred flopom ak by ta 4betol?
mali ste nejaku historiu alebo si mal read ze dorovna 4bet so slabymi rukami?

ked ta raisne na flope tak co myslis ze z jeho range bijes? Myslis ze dorovna 3bet s AT/JT + ze bude na flope raisovat TP? Ak to nebolo nenormalne hovado ktore dorovna vsetky 3bety tak bijes len bluffy. Teda u mna by to bol call jeho raisu na flope, urcite nie reraise. Ak by som si myslel ze nikdy nebluffuje (co je na NL4 mozne) tak foldnem. Na 99% to je ale podla mna call flop, check/fold turn ak nebetne nieco smiesne ako 1/4 potu
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Overpairs na micro stakes

Odoslaťod RunAway 14 Apr 2009 19:43

btw ja HM,PT3 nemám ale bolo to typické NL4 teľa ,ktoré ,ak trafí top,second,third pair tak odcalluje všetky 3barrely , a zisitl som ,že to bola chyba ,pretože ak takýto hráč niečo rr tak to je väčšinou set,two pairs,over pair a preto som aj topic založil aby som sa uistil ,že v takomto spote je line call pf ,call flop, c/f turn tá správna line,pretože ,ak som sa stackol na flope väčšinou som prehral
RunAway
 
Príspevky: 48
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Overpairs na micro stakes

Odoslaťod yegon 14 Apr 2009 19:52

RunAway napísal:btw ja HM,PT3 nemám ale bolo to typické NL4 teľa ,ktoré ,ak trafí top,second,third pair tak odcalluje všetky 3barrely , a zisitl som ,že to bola chyba ,pretože ak takýto hráč niečo rr tak to je väčšinou set,two pairs,over pair a preto som aj topic založil aby som sa uistil ,že v takomto spote je line call pf ,call flop, c/f turn tá správna line,pretože ,ak som sa stackol na flope väčšinou som prehral


no ak je to tela ktore ma v range kopec Tx ruk tak by som mu to urcite nefoldol :) musel by som mat sakra read ze nikdy neraisuje bez nuts a nikdy nebluffuje a potom by som foldol uz flop

nezabudaj ze ak ma 22/33 (to snad nie) alebo TT tak aj ked sa tu stacknes budes proti nemu dlhodobo ziskovy lebo on netrafi set dostatocne casto na to aby to bolo prenho +EV dorovnat pf
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Predchádzajúca

Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!