Je poker klub zivnost ?

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: Je poker klub zivnost ?

Odoslaťod palo1973 29 Apr 2009 12:48

-slniecko si typicky priklad jednej z charakterovych crt Slovakov,vidis nejaky dovod preco sem hraci ako napr. Yegon,7castle a aj ini reaguju na rozne hry,natacaju videa a tym padom davaju ZADARMO !!! svoje know how,ktore oni samy si museli dlhymi hodinami studia ziskat?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Je poker klub zivnost ?

Odoslaťod Slniecko 29 Apr 2009 13:06

Ty povazujes hranie pokru za podnikatelsku cinnost? Ja v pravom zmysle nie, ale skusme sa teda na to pozriet tvojou optikou:
Ak je hranie pokru podnikatelska cinnost, tak sa do urcitej miery priblizuje k dokonalemu trhu s absolutne volnym vstupom a vystupom pre kazdeho "podnikatela" a dokonalou konkurenciou. To okrem ineho znamena, ze na tomto "trhu" je uz tolko hracov ze vstup / vystup dalsich celkovy "trh" vyznamne neovplyvni.

Prevadzkovanie pokroveho klubu na rozdiel od hrania pokru je uz skutocne podnikanie na skutocnom trhu a tu si musis uvedomit realnu konkurenciu. Tento trh by som povazoval za oligopol. Cize ak si slaby, tak tam ani nelez a ak si silny, tak vstupom na trh znacnym sposobom ovplyvnis konkurenciu, ktora sa uz na trhu nachadza.

Vidime ten rozdiel?

Kiez by si mal pravdu a vsetci slovaci by boli tipicky ako ja a mali zmysel pre realitu
Obrázok používateľa
Slniecko
 
Príspevky: 40
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: Je poker klub zivnost ?

Odoslaťod palo1973 29 Apr 2009 13:27

Nemam o tom absolutne sajnu,skor mi islo poukazat na to ze toto forum je aj o tom,ze si tu ludia dokazu nezistne pomahat,a ja sam som sa tu vela naucil od lepsich hracov,a preto ak mozem rad pomozem inym.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Je poker klub zivnost ?

Odoslaťod Slniecko 29 Apr 2009 13:39

OK nechajme to tak, v kazdom pripade je rozdiel ked nezistne pomozem babke cez cestu a nezistne si sam sebe zhorsujem podmienky pre vlastnu existenciu.
Obrázok používateľa
Slniecko
 
Príspevky: 40
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: Je poker klub zivnost ?

Odoslaťod doctor20 29 Apr 2009 20:28

A keď už ideme do detailov, na prevádzkovanie herne, resp. kasíne oficiálne s licenciou potrebuješ s.r.o. alebo a.s. a 1mil., resp. 50mil. Sk...(ešte stará mena) len ako zábezpeky podľa Zákona. Takže ak to chceš robiť ako biznis, zváž svoje možnosti, lebo vstupom na trh ovplyvníš konkurenciu a to dosť podstatne.
Obrázok používateľa
doctor20
 
Príspevky: 14
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!