Profesionálny hráči pokru

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Profesionálny hráči pokru

Odoslaťod TuKE 04 Máj 2009 02:07

yegon napísal:ked uz sme pri tych xmenoch - je to duchom porovnatelne s predchadzajucimi filmami alebo uplne ine nieco? chcem na to skocit len neviem ci mam brat aj zenu so sebou - xmeni sa jej pacili len neviem ci toto nie je nieco uplne ine

Oproti predchádzajúcim dielom (hlavne 1,2) je to podstatne prostejšie, veľmi sa tam o tých X-menoch nedumá, Wolverine sa riadi jednoduchým heslom, hrubá sila všetko zdolá.
Osobne som bol hodne hodne sklamaný, hlavne z toho finále.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Profesionálny hráči pokru

Odoslaťod Sunwu 04 Máj 2009 07:13

TuKE napísal:Oproti predchádzajúcim dielom (hlavne 1,2) je to podstatne prostejšie, veľmi sa tam o tých X-menoch nedumá, Wolverine sa riadi jednoduchým heslom, hrubá sila všetko zdolá.


ved to je Wolverine. Ten nikdy nebol znamy tym, ze by veci riesil silou svojho intelektu.
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: Profesionálny hráči pokru

Odoslaťod TuKE 04 Máj 2009 07:44

Ale však áno, ale proste ja som čakal od toho filmu viac
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Profesionálny hráči pokru

Odoslaťod MiskoKvo 04 Máj 2009 13:37

podla mna to bolo fajn ... skoda ze sa najprv rozhodli pozastavit chronicles o magnetovi ze natocia wolverina a podla jeho uspechu budu pokracovat v magnetovi ... sa tesim na magnet bo ocakavam ze tam bude nieco z 2.svetovej a koncentraku .... :heart: 2. sv


profesionalny hraci? definicia je jasna ... ked sa tym zivis tak si pro ...

IMO vacsinu svk sceny ktora stoji za povsimnutie tvoria studenti ktori si popri skole privyrabaju alebo sa snazia trochu vyclenit z davu a nieco dokazat - ci ich povazujete za pro ci nie je uz len navas ... moja definicia je asi taka - ak zarobis za pol roka dostatok penazi nato aby si nemusel robit a zijes ako clovek minimalne 6 mesiacov tak si pro.. to povazujem tak na 500eur+/mesiac

btw akurat som objavil nadheru slovenskych (tochto fora) ... proste clovek nieco napise a slovaci hura doneho ... sprdnut ho ...zdrbat ho ... robit si zneho srandu ... dokazovat si ze vy ste king... pritom nikdo zvas este nic nedokazal a pravdepodobne ani nedokaze ..cest vynimkam

aaa pome domna :D ... zajtra ma caka mikroekonomia tak som sa cel trochu vyventilovat :D
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!