Ako zalozit pokrovy klub

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: heheh

Odoslaťod DevilMayCry 08 Okt 2008 09:07

oficialnym klubom sa nemusi mysliet len to aby tam doslo 30 ludi a oplieskalo prachy..........to sa stane az postupom casu :-D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ako zalozit pokrovy klub

Odoslaťod melodee 09 Okt 2008 14:24

NO takze turnaje okolo 20 hracov uz byvaju Handlova
melodee
 
Príspevky: 3
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ako zalozit pokrovy klub

Odoslaťod s_k_u_n_k_y 30 Dec 2008 12:39

aj u nas v lucenci sa turnaje ale nelegalne bez klubu hraju uz vyse roka z ucastou min. 20 hracov a viac.. ale teraz otvorili klub chlapci z BB ale nie je to vitazstvo... ako podmienky fajn , lepsie ako sme hravali ale podla mna to este nie je to prave...take mi to pripada narychlo zbuchane , ale mi sme sa tak isto pohravali z myslienkou otvorit klub , aspon uvidime ako to pojde tymto panom..zatial su bez nas dost zle na to a cash ten sa hadam este ani nehral... :)
s_k_u_n_k_y
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ako zalozit pokrovy klub

Odoslaťod DagPalovic 05 Jan 2009 04:41

Za Slovensku pokrovu federaciu a Ceasars Poker Club mozem povedat, ze kto chce otvorit pokrovy klub, tak sa nam moze ozvat a nemusi kvalitne stoly, stolicky a zetony kupovat, ale moze si ich od nas prenajat. Taktiez je moznost v spolupraci s nami otvorit pobocku pokrovej znacky klubu cislo 1 na Slovensku, najdlhsie fungujuceho pokroveho klubu u nas. Samozrejme ze partner musi mat vlastny kapital.

Kontaktna mailova adresa znie : info@ccpoker.sk

Dospokrovania

Dag
DagPalovic
 
Príspevky: 37
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Ako zalozit pokrovy klub

Odoslaťod Tomi poker 05 Máj 2009 10:25

Cauko prosim Vas potrebujem poradit....chcem zalozit pokrovy club s 2 stolmi kde sa bude konat kazdy den turnaj a cash game..
som v tom zaciatocnik ale rychlo sa ucim ak by tu bol nikto kto by mi poradil ako to vlastne funguje aj cez papiere urady a tak....bol by som mu vdacne zaviazany...moj mail....tomasszabo@pobox.sk....dik
Tomi poker
 
Príspevky: 2
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ako zalozit pokrovy klub

Odoslaťod Tomi poker 07 Máj 2009 13:38

Cawte pomoze niekto s pokrovym clubom.....Otvaram a v stredne velkom meste kde to este nieje je to na dobrom mieste...ako to cele funguje a tie turnaje a pod ....tomasszabo@pobox.sk Dik
Tomi poker
 
Príspevky: 2
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ako zalozit pokrovy klub

Odoslaťod admin 07 Máj 2009 13:42

Tomi poker napísal:ako to cele funguje a tie turnaje a pod


To znamena ze nevies vobec nic o pokri a ides zalozit klub? (ako funguju turnaje a pod) :shock:
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Predchádzajúca

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!