Sejmi paštiku

Diskusia k herni B**n Poker

Sejmi paštiku

Odoslaťod wanzus 02 Jún 2009 14:10

To by mne zajímalo,proč je na hlavní stránce banner od Bwinu,který zve na bounty akci "Sejmi Paštiku",když už byla tahle serie zrušená,Paštika vyhozen (momentálně je u Expektu) a místo toho je tam "andělská serie"....
Asi nevíte co s místem.... :lol2:
wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

Re: B**n Poker

Odoslaťod jurayi 02 Jún 2009 15:32

jo no, taky sem si rikal, kdyz sem to ted cetl :ROFL: :good:
jurayi
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

sejmi pastiku !!!! LOL

Odoslaťod wildelephant 02 Jún 2009 17:11

Tak to je pekny podvod od tejto herne. Ten hrac uz niekolko mesiacov ( odkedy zacala akcia sejmi pastiku ) nema ziadnu odohratu partiu na bwine, tak ako moze byt najlepsi online hrac !!??
Ludia nedajte sa oklamat a nedavajte peniaze do tohto turnaja, lebo spominany hrac nema ziadny rating a ide o nek...u hru tejto herne :evil: :evil: :evil:
wildelephant
 
Príspevky: 10
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: sejmi pastiku !!!! LOL

Odoslaťod palo1973 02 Jún 2009 17:25

wildelephant napísal:Tak to je pekny podvod od tejto herne. Ten hrac uz niekolko mesiacov ( odkedy zacala akcia sejmi pastiku ) nema ziadnu odohratu partiu na bwine, tak ako moze byt najlepsi online hrac !!??
Ludia nedajte sa oklamat a nedavajte peniaze do tohto turnaja, lebo spominany hrac nema ziadny rating a ide o nek...u hru tejto herne :evil: :evil: :evil:



http://www.youtube.com/watch?v=KiF2hPYj ... re=related
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: B**n Poker

Odoslaťod vlade 02 Jún 2009 17:30

S tou akciou neviem ako to je, pastiku som jedol predvcerom, ale to ze niekto v nejakej konkretnej herni nema odohranu ziadnu partiu, tak to neznamena ze by nemohol byt najlepsi online hrac (ako urcite vieme online herni je viac ako jedna, na druhej strane neviem ako sa da len tak jednoducho povedat ze prave tento clovek je najlepsi).
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: B**n Poker

Odoslaťod wildelephant 03 Jún 2009 08:40

to je pravda ze je kopec herni ale ked hram za B**n tak tam za 5 mesiacov mam aspon 1,2 turnaje odohrate , nemyslis??? Oni skor robia akcie ako nalakat ludi.Nehovorim ze ten hrac nie je, urcite je ale na bwine uspechy urcite nedosiahol !!

P.S.( vytiahnute z ineho pokroveho serveru) Stejně jako nestor českého pokeru Paštika, i já dostal padáka od vypečené společnosti B**n.com, takže tím zanikla povinnost psát pro jejich web

Prichadza na moje slova, B**n ide dole vodou .... ved zrusili najvacsie turnaje a garantovane sumy idu stale smerom nadol atd . , kto vie ako vypadala ponuka tak pred rokom a porovna to z dnesnymi casmi tak vie o com pisem :P :P :P
wildelephant
 
Príspevky: 10
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**n Poker

Odoslaťod wanzus 03 Jún 2009 15:40

Paštika:
V dubnu jsem dostal z bwinu super e-mail, kterej samozřejmě dostal i můj kolega z teamu Ondra Goetz. Stálo v něm, že společnost se rozhodla nám jednostranně vypovědět sponzorskou smlouvu a že mají jako jiný marketingový aktivity a že jsme jako nesplnili jejich očekávání. Řikám si dobrý no.Přemejšlím, co budu dělat se všema těma nálepkama, který sem dostal a kterejch mám doma plnej pytel, asi skončí na dlaždičkách v koupelně :-). Mám i nějaké čepice, až půjdu ven, tak je rozdám potřebným, abych bwinu udělal tu reklamu, která se ode mě očekávala. A ještě si vzpomínám, že mám ve skříni i jedno XXXXXXL tričko, které si nechám na památku jako noční košili.
:lol2:
wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

Re: B**n Poker

Odoslaťod wildelephant 04 Jún 2009 09:26

Asi tak nejak to je o bwine :wall: :wall: :lol2: :lol2:
wildelephant
 
Príspevky: 10
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Bwin Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!