ketko's blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

ketko's blog

Odoslaťod ketko 30 Jún 2009 10:33

Caute!

Po dlhom vahani som sa rozhodol zalozit si tu blog, aby som trosku zlepsil svoju hru a mal aj motivaciu. Zacal som s pokrom v sedemnastich, teraz mam 18 a niekolko dolarov prehratych. Pred asi dvomi mesiacmi som sa rozhodol, ze si vlozim poslednych 10USD na PS a ked ich miniem, tak koncim. Zacal som hrat NL2 a za asi 2 dni som sa dostal na 80USD. Potom to vsak islo dole a padol som na 8USD. Ked uz som si myslel ze je koniec, nejako som sa pozbieral a znovu spravil z tych 8USD 70, ale potom to zase islo dole vodou a teraz mam nejakych 30USD. Hram momentalne samozrejme NL2 a povacsinou na 4och stoloch.

Dufam ze mi tento blog pomoze stat sa lepsim hracom a tesim sa na vase rady ohladom konkretnych handov, ...

Diky za citanie.
ketko
 
Príspevky: 1
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ketko's blog

Odoslaťod tucniak 30 Jún 2009 10:47

ak si za dva dni schopny z 10 spravit 80, tak bud hras 24 hodin denne a si pokrovy genius, alebo hras maniakalne a spoliehas sa na short run stastie=preto aj ten neskorsi pad
poldniinho tu hrava nl2 a nl5 a celkom slusne a nema zdaleka take 'rychle' vysledky
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: ketko's blog

Odoslaťod LOCAT3R 30 Jún 2009 16:00

dost cudne najprv vyhrat 35BI a ptm bustnut 35BI :shock:
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: ketko's blog

Odoslaťod Horsey7 30 Jún 2009 16:08

ved ho uz tolko nezdrbavajte..imo s 80usd siel na NL10, kde vsetko prehral a je back na NL2

v kazdom pripade nech sa dari dodrziavat bankroll management >> info napr. tu http://scorpio.blog.pokerportal.sk/374/ a vyuzivat vsetky dostupne informacie napr. aj tu >> http://www.pokerportal.info/pokrove-strategie/

:gl:
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27


Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!